Galaxy S5 Hakkında Yeni Dedikodular

Bu konuyu okuyanlar

cavess

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S5 Hakkında Yeni Dedikodular

Birkaç gün önce kafa takip özelliği ile geleceği iddia edilen Galaxy S5 için yeni dedikodular çıktı. Ekran büyüklüğünden işlemcisine cihaz hakkındaki tüm iddialar haberimizde.

ocemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha telefon çıkmadan mini ve zoom gibi türevlerinde bahsediliyor

"ZİYARETÇİ 14.01.2014 11:43 Hayır artık samsungun farklı tip modellere yönelmesi lazım ve sürekli telefon çıkarmayı birakmali s4 aldigimiza pişman ediyorlar"

dediği gibi alanları pişman etmeyin ne demek iki farklı işlemci falan S4 ise tüm dünyada aynı olmalı eğer işlemci değiştiriyorsan da başka isim ver farklı olsun aynı kasa aynı görüntü işlemci farkı olmaz apple ı buyüzden seviyorum iphone 4, 4s, 5, 5s varmı başkası arkadaşım ne kafa karıştırıyorsunuz.

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
galaxy s5 te note 3 gibi kasma sorunları olursa alınmaz ne kadar çekici görüksede işletim sistemi çok önemli ıphone 6 ile değerlendircem

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Snapdragon805 ile gelmesi imkansız çünkü Qualcomm s805 i Mayısta duyuracağını açıkladı S5 ise Şubat-Nisan arası aylarda tanıtılacağına neredeyse kesin gözüyle bakılıyor

uygar2580

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Batarya zayıf olabilir yine belki ama S800 işlemciler hızlı şarj sistemini destekliyor. Belki biraz faydası olabilir.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Daha telefon çıkmadan mini ve zoom gibi türevlerinde bahsediliyor

"ZİYARETÇİ 14.01.2014 11:43 Hayır artık samsungun farklı tip modellere yönelmesi lazım ve sürekli telefon çıkarmayı birakmali s4 aldigimiza pişman ediyorlar"

dediği gibi alanları pişman etmeyin ne demek iki farklı işlemci falan S4 ise tüm dünyada aynı olmalı eğer işlemci değiştiriyorsan da başka isim ver farklı olsun aynı kasa aynı görüntü işlemci farkı olmaz apple ı buyüzden seviyorum iphone 4, 4s, 5, 5s varmı başkası arkadaşım ne kafa karıştırıyorsunuz.
Farklı tip modeller derken kasa yapısından söz ediyorsan, apple bunu hangi derecede gerçekleştirdi sorarım sana? (Ne Apple Ne de Samsung'cuyum)

Reaksiyon puanı
10,324
bir de F modelinden bahsediliyor. tasarım ve malzeme kalitesi ile daha ön planda olacağı söylenen bir modelden yani.
eğer öyle yaparlarsa s5'e en büyük darbeyi yine samsung vurur gibime geliyor çünkü, kimse daha kalitelisini bırakıp onu zor alır gibime geliyor. ama S5'in yazılım özelliklerinin müthiş olacağı anlaşılıyor.

ocemen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Farklı tip modeller derken kasa yapısından söz ediyorsan, apple bunu hangi derecede gerçekleştirdi sorarım sana? (Ne Apple Ne de Samsung'cuyum)

DİKKAT farklı tip ve modelleri Ziyaretçi arkadaş yazmış

sen bana sorduğuna göre cevap vereyim bari ben apple ın çeşitli ürünleri var demedim S4 çeşitleri var mega, mini, zoom ve active gibi birde S4 adı altında işlemcisi farklı 2 model var ben bunları eleştiriyorum.

apple nasıl yapıyor bu işi en az bir yıl aradan sonra bazen kasa aynı kalsada "s" takısı alarak gelişmiş bir model çıkartıyor. telefonun 4 veya 4s ve 5 veya 5s olup olmadığını ayırt edebiliyorsunuz mesela

evet sizce ben "apple fanıyım" Bence iyi ve kaliteli olanı kullanırım.

BthnYlmz09

Profesör
Reaksiyon puanı
5
DİKKAT farklı tip ve modelleri Ziyaretçi arkadaş yazmış

sen bana sorduğuna göre cevap vereyim bari ben apple ın çeşitli ürünleri var demedim S4 çeşitleri var mega, mini, zoom ve active gibi birde S4 adı altında işlemcisi farklı 2 model var ben bunları eleştiriyorum.

apple nasıl yapıyor bu işi en az bir yıl aradan sonra bazen kasa aynı kalsada "s" takısı alarak gelişmiş bir model çıkartıyor. telefonun 4 veya 4s ve 5 veya 5s olup olmadığını ayırt edebiliyorsunuz mesela

evet sizce ben "apple fanıyım" Bence iyi ve kaliteli olanı kullanırım.

Hmm Tmm o zmn

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Su geçirmez olsun."Active" gibi sonradan su geçirmez ve bambaşka bir tasarımda model çıkarmasın.Sony gibi direk su geçirmez olarak çıksın piyasaya.Sony yapabiliyorsa Samsung neden yapamıyor.Çok enteresan.

Ahbârî

Dekan
Reaksiyon puanı
345
s2den sonra bitmiştir benim için :) ahım şahım bir modeli yok.

Causative

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Su geçirmez olsun."Active" gibi sonradan su geçirmez ve bambaşka bir tasarımda model çıkarmasın.Sony gibi direk su geçirmez olarak çıksın piyasaya.Sony yapabiliyorsa Samsung neden yapamıyor.Çok enteresan.

Sony bi başkadır. Dünyanın en sağlamını yapıyor adamlar. (Telefon olarak değil genel olarak söylüyorum.)

Abdüsselam FCB

Doçent
Reaksiyon puanı
1
samsung şu sabun benzeri tasarımdan vazgeçip kaliteli telefon yapmaya başlamadan samsung almam.tamam donanımı iyide biraz da tasarım yapın iphone a bak xperia ya bak bu nasıl tasarım tabii tasarım kişiden kişiye değişir ama kaliteli malzeme yok s5 de plastik ile gelirse samsung müşteri kaybeder!!!