Galaxy S5 Hakkında Ne Düşünüyorum?

Bu konuyu okuyanlar

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Düşünmek bile istemiyorum Yorumsuz !
Anlaşılan rekabet Z2 ile ONE + arasında geçecek :)

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Samsung'un gelmis gecmis en buyuk fiyaskosu ! Inanamiyorum ...

Reaksiyon puanı
2,146
Başlıkta ne düşünüyorsunuz mu demek istediniz acaba?

Bir de G2 bile bundan iyi kağıt üstünde.

Düzenleme: Pardon kendi duygularını yazmış editör.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
arka kısmı gene soba gibi yanacaksa uzak durun.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Note 3 ün LTE versiyonu s5 ten iyi ne yapmaya çalışıyorlar cidden saçmalık
Hayır önceden kağıt üstünde göz boyuyordu donanımlarla öyle böyle satıyordu şimdi o da yok :)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Oldukça alınabilir bir telefon. Diğer cihazları bilmiyorum. Ama en alınabilir cihaz bu ve eminim 5 milyon satacaktır yine ;) Okurların çok komik yorumları olmuş öteki sayfalarda. Özelliklerin ne olduğunu anlamak gerekli. Parmak izi okuyucu var iPhonedan çakmışlar diyorlar en basitinden. Parmak izi okuyucuyu iPhone da Motoroladan çaktı. Samsung ne yaptı? O parmak izi okuyucu ile ekran kilidi açmak gibi işlevsiz bir şey yerine kredi kartı bilgilerini içine yükleyip temassız ödemeyi getirdi. Gerçi videoda Paypal üzerinden bir alış gerçekleşti ancak NFC ile ödeme yapılabileceği manasına da geliyor bu bence. Pil konusunda şov yaptılar. Spor odaklı bir felsefeye bürünmüştü ve Apple'ın Nike fit olayını bir çırpıda yok edecek bir ekosistem oluşturmuşlar. Günümüzde herkesin fitness yaptığı düşünüldüğünde oldukça gerekli bir ekosistem. Hadi hepten fanboy dediğimiz gruptan okurlarımız da oldu. Çıkıp nasıl diyorlar ki, Samsung işte yeni hiçbir özellik koymamış! Samsung ise başlığı atmıştı, dünyanın ilk telefon içinde nabız ölçeri! Büyük bir içtenlikle söyleyebilirim ki S5 alınabilir bir telefondur..

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Muadilleri yanında alınabilir bir telefon değildir :)
Bkz = Xperia Z2

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Note3 ün gölgesinde kalmış ne görüntü nede özellik olarak tatmin edici değil canavar s3 üm s4 ten sonra s5 ide gömer gibi :))

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
bu arada arka kapakta galaxy ace e dönülmüş ...

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Muadilleri yanında alınabilir bir telefon değildir :)
Bkz = Xperia Z2
3 GB ram var diye mi? :D Sony sadece fotoğraf çekebilen telefonlar üretiyor. Telefon olarak en keyif almadığım telefon diyebilirim ;) Nedeni ise hiçbir özellik olmaması. Aşırı boş içi. Arayüz sadece arka plan değildir :yes:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Alınabilir mi? Sony sadece fotoğraf çeken telefonlar mı yapıyor? Arayüzünün içi boş mu? Bu kelimeyi kullanmam ama fanboyluğun dibine vurmuşsunuz oha. Gülmekten yerlerdeyim :D hadi s5 alınabilir kismini geçtim sony boş telefon yapıyor nedir abi :D ne içtiniz siz. Samsung istediği kadar satsın sony nin tırnağı olamaz.
Not :hele hele rehberi bilmem kaç saniyede açan çöp touchwiz sony nin rakibi bile olamaz.karşılaştırmak ayıptır günahtır.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Gerçekten hayal kırıklığına uğradım :(, gıdım gıdım özellik arttırır gibi bu ne ya? Yuh diyorum sadece..
S5 diyince aklına ne geliyor diye sorarlarsa yılın fiyaskosu olacak sanırım!

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
3 GB ram var diye mi? :D Sony sadece fotoğraf çekebilen telefonlar üretiyor. Telefon olarak en keyif almadığım telefon diyebilirim ;) Nedeni ise hiçbir özellik olmaması. Aşırı boş içi. Arayüz sadece arka plan değildir :yes:
O fotoğraf çekebilen telefon üretiyor diye dalga geçtiğin firmadan yalnız sensör lens alamadan hiçbiri kılını kıpırdatamıyor :))
Nokia bile sensörü Sonyden alıyor lens ile diyafram aralığını Carll Zeiss e yaptırıyor.
3GB ram mi evet bir nedeni bu ama tek nedeni değil :)
Daha dayanıklı
Daha gerçekçi ve doğru renk veren kaliteli ekran
Yeni nesil işlemci
Premium malzeme kalitesi
Samsungun aksine sorunsuz rom gönderiyor güncellemelerde :)
Stereo hoparlörü var ve şuan anlatılanlara göre One'ın boomsoun hoparlörlerinden daha güçlü ses kalitesi ve çıkış sesi sunuyormuş :)
Şu da var Sony göz boyamıyor Samsung ise kağıt üzerinde üstün gözüken gereksiz özelliklerle donatıyor cihazı en güzel örneği sensörlerdir :)
Pili de cabası
Ayrıca dostum arayüzden şikayet edilecek en son işletim sistemindesin ;)
Geliştirmeye her zaman açık

tarık_07

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Sırf parmak okuyucu için yeni telefon sürmüşler piyasaya. :)

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Alınabilir mi? Sony sadece fotoğraf çeken telefonlar mı yapıyor? Arayüzünün içi boş mu? Bu kelimeyi kullanmam ama fanboyluğun dibine vurmuşsunuz oha. Gülmekten yerlerdeyim :D hadi s5 alınabilir kismini geçtim sony boş telefon yapıyor nedir abi :D ne içtiniz siz. Samsung istediği kadar satsın sony nin tırnağı olamaz.
Valla bir şey içmeye gerek var mı :D Tecrübe, bilgi vs karşısında atıp tutman çok yersiz :D 1 hafta bile Sony Z kullanmak ızdırap olmuşken böyle triplere girmene gerek yok :D Sor bakalım Sony'e Samsung abisinden parçalarını almazsa ne üretebiliyormuş diye? :D

keyloger

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
235
Beklentilerimin çok altında bir cihaz olarak kaldı, sadece galaxy fit ilgimi çekti. Onun da fiyatı 150tl falan civarında olursa belki düşünebilirim.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Samsung Sony nin abisiyse ben birşey demiyorum
KOPTUM :lol::lol::lol::lol::lol:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Valla bir şey içmeye gerek var mı :D Tecrübe, bilgi vs karşısında atıp tutman çok yersiz :D 1 hafta bile Sony Z kullanmak ızdırap olmuşken böyle triplere girmene gerek yok :D Sor bakalım Sony'e Samsung abisinden parçalarını almazsa ne üretebiliyormuş diye? :D

Tecrübeymiş :D He canim he :D abi fanboy gördüm de böylesini görmedim. :D
Gel vatandaş geeeeeel en iyi sumsang fanboyu burda geeeeel:D

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
O fotoğraf çekebilen telefon üretiyor diye dalga geçtiğin firmadan yalnız sensör lens alamadan hiçbiri kılını kıpırdatamıyor :))
Nokia bile sensörü Sonyden alıyor lens ile diyafram aralığını Carll Zeiss e yaptırıyor.
3GB ram mi evet bir nedeni bu ama tek nedeni değil :)
Daha dayanıklı
Daha gerçekçi ve doğru renk veren kaliteli ekran
Yeni nesil işlemci
Premium malzeme kalitesi
Samsungun aksine sorunsuz rom gönderiyor güncellemelerde :)
Stereo hoparlörü var ve şuan anlatılanlara göre One'ın boomsoun hoparlörlerinden daha güçlü ses kalitesi ve çıkış sesi sunuyormuş :)
Şu da var Sony göz boyamıyor Samsung ise kağıt üzerinde üstün gözüken gereksiz özelliklerle donatıyor cihazı en güzel örneği sensörlerdir :)
Pili de cabası
Ayrıca dostum arayüzden şikayet edilecek en son işletim sistemindesin ;)
Geliştirmeye her zaman açık
Pek çok detay var ama atışmaya döndü forumun bu kısmı o sebeple katıldığım yeri söyleyeyim, Android yıllardır piyasada gelişiyor da oldukça hızlı bir şekilde ama widget kurmaktansa telefonla gelmesini tercih ettiğim özellikler genelde Samsungda ;)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tecrübeymiş :D He canim he :D abi fanboy gördüm de böylesini görmedim. :D
Gel vatandaş geeeeeel en iyi sumsang fanboyu burda geeeeel:D
Teveccühünüz efendim ne demek :D söylediğimin her kelimesi banka hesabımı kabartıyor. :lol:

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Rehberin on saniyede açılmasını arayüzde laglar olmasını tercih ediyorsunuz doğru :)
Sadece sürüm numarası değişip neredeyse hiç bir yenilik olmayan güncelemeleri tercih ediyorsunuz o da doğru :)
Vs vs liste uzayıp gider...

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Vicdan azabı gibi kasan Touchwizde SAMSUNGDA yalnız dikkatini çekerim :D
O kadar gereksiz şeylerle dolu ki o arayüz...
Kötü yanıda kullanıcıya boş alan kalmıyor

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
Samsung tasarımcısı dunyadakı en beleş para kazanan adamdır:)

menmoli

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fanboyluk gibi olmasın ama bu kesik sony samsung u gömdü. samsung s3 le çıktı s4 ve sonrasıyla battı.
Sadece kağıt üzerinde yapıyorlar. Sony en azından malzeme kalitesbi veriyor ve kullanılabilir özellik koyuyor. Lg zaten baslı basına iyi. Donanım ve dayanıklılık olarak. Ama yazılımsal olark daha yeni son 6 aydır birşeyler becermeye basladı. HTC zaten muhteşem. Tabi birazdaha günlük hayata hitap etse. Htc profesyenel işi bana göre. Piyasa artık galiba lg ve sony ye kalcak gibi. Ama htc yi beklemek lazım yarın için. Bakalım nasıl bir telofon sunacak. Piyasayı değistire bilir tamamen.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Rehberin on saniyede açılmasını arayüzde laglar olmasını tercih ediyorsunuz doğru :)
Sadece sürüm numarası değişip neredeyse hiç bir yenilik olmayan güncelemeleri tercih ediyorsunuz o da doğru :)
Vs vs liste uzayıp gider...
:lol::lol::lol: peki.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
ya abi şu telefon satış rekoru kırıyor ya ona üzülüyom ya şu marka takıntısı olmasa batcak firma:sleep: