Galaxy S4'e IMEI atabilecek bir telefoncu var mıdır?

Bu konuyu okuyanlar

aykutyaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende Galaxy S4 var... I9500 model ..
Bu telefona kapanmayacak şekilde IMEI atabilecek bir telefoncu varmıdır. ...
Sivas yakınlarında Veya Elbistan da olursa çok sevinirim.
....Yardımlarınızı acil bekliyorum. ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ewet arkadaşlar s4 gt 9500 imei konusunda lütfen yardim...

sinan361

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
i9500 imei reapir işlemi kod girmeden mesaj saorunu yasanmadan kapanıp açınca şebeke gitmeden başarılı şekilde çalışmasını istiyorsanız 216 621 3775 - 543 735 8888

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hocam gt-9500 s4 modeline imei yazdırdım bursada 3g li ime haberiniz olsun..bi sıkıntıda yokk...3gsi mesajı hepsi çalışıyor....hiç bir sıkıntı yok.....orgınal s4 gt-9500 .....bursada yapan bir yer var benim bildigim..hatta türkiyede yapan sayılı bir kaç yer var...

enesgezmis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bende Bursadayım bu model için bu gün telefoncuları dolaştım ama atılmıyor dediler. Bildiğiniz yer varsa bana yazarmısnız. [email protected].

mcersin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mtk 6572 olan cihazların imeisi için...

*#*#122929#*#* basıyorsunuz yeni imei numarasını yazıyorsunuz daha sonra sım1 e basıyorsunuz gene aynı numarayı yazıyorsunuz daha sonra write imei basıyor ok diyorsunuz daha sonra telefonu kapatıp açıyorsunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim acil telefona imeil çakılması lazım telefonu siparişten aldım koremobil sitesinden ama dolandırıldık yani yardımcı olursanız sevinirim

aykutyaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar çok önemli bir bilgide benden gelsin KORE malı S4 ler için çok az kişinin bildigi bir imei atma kodu var. önce telefonun sim kartını çıkarıp telefonu tekrar açıyoruz.Püf nokta sim kartsız olarak telefonu açmak.Şimdi arama ekranından *#06# yapıyoruz şakadegil bu kodu telefonda sim kart yokken girince imei yazma ekranı karşımıza geliyor buradan sorununuzu kolayca halledebilirsiniz.Kore mallarında kesin sonuç verir ama diger ürünlerdede deneyebilirsiniz belki olur hiç belli olmaz öneemli olan sim kart olmadan bu işi yapmanız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
eee imei yazan yer karşımıza geldı yaman bey ama ekranda sadece ımei yazıy elle hiç bir şey yapamıyoruz sadece ımei yazıyor

aykutyaman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eee imei yazan yer karşımıza geldı yaman bey ama ekranda sadece ımei yazıy elle hiç bir şey yapamıyoruz sadece ımei yazıyor

Kardeş yaşadıgın sıkıntıyı ve telefonun modelini biraz daha detaylı olarak anlatırsan sana yardımcı olabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar bende s4 9500 model kore malı telefon var işin ehli omayan telefoncu imei atti ama olmadı biraz firca attıktan sonra telefonu eski haline getirecem ddedi ve telefonun orjinal kodunu yeniden telefona yüklemiş,, şişmdi bu telefonu pasaportla actıra bilirmıyım yada nasil actırabilirim yardimçi olursaniz sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
*#*#889988#*#* gps yazan bülüm açın imeai gürünür ordan silin yeni imel atın kafadan atın rakam dütarsa olur ok basın tlf kapanır açılacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar i9500 model kore malı var elimde email atmam gerek *#*#889988#*#* yapınca ekran siliniyor hiç bir şey çıkmıyor ne yapabiliriz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
meraba arkadaşlar bende yurtdışı galaxi mini gt 19192 var buna nasıl imei atabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonu ilk olarak root la framaroot programini telefona kurup yapabilirsin

daha sonra telefonuna mobileuncle programini kur
ac ve enigeer secenegini sec ardindan mtk yazan yeri sec cikan ekranin altta gprs secenegini sec en ustte imei bolumu vardir orda yazan imei sil calisan bir imei yaz kullanmadigin bozuk bir telefonunki olabilir mesela daha sonra write imei secenegine bas ve telefonu bastan baslat islem tamam yanliz dedigim gibi root atman sart telefona yoksa ise yaramazQUOTE=SDN Okuru;3482245]arkadaşlar i9500 model kore malı var elimde email atmam gerek *#*#889988#*#* yapınca ekran siliniyor hiç bir şey çıkmıyor ne yapabiliriz[/QUOTE]

r

S

SDN Okuru

SDN Okuru
burdaki imey atmaları denedim olmadı başka bilgi verirseniz memnun olacağımtelefonum kore malı samsunkandorayıt s4

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm samsung glaxy s4 i9500 var bende orjınal yurt dısında getırdım emei atmak ıstıyorum yardım edin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaş Samsumg markası kore malıdır. Hiç çakma kore malı tel olur mu? Bütün çakma s4 ler en ucuz işçilik olan çinde üretiliyor. Zaten konu orjin s4 için imei soruluyor. Çin malı s4 denilmiyor. Çin malı s4'e zaten imei atmak çocuk oyuncağı. İmei.apk, mtkdroidtools vs ve üstte yazan kodlarla zaten şıp diye yazın imei. Amma ve lakin orjinal s4'e imei atacaksanız orda duracaksınız o iş okadar kolay değil.

R

rastgele

SDN Okuru
i9500 model cep telefonunuza imeil atmak ıcın face adresınızı yazın yardımcı olayım

R

rastgele

SDN Okuru
i9500 model cihazlarınıza imeil atılır orjınal i9500 olarak kayıtlı gorunur hemde

S

SDN Okuru42325

SDN Okuru
benim yurtdışından geldi orjınal s4 yurtdışında ucuz diye aldık imeı nasl atcaz biraz yardım edermisin