Galaxy s4 mü iphone 5s mi

Hangisi ???

• Kullanılan toplam oy
    101

Bu konuyu okuyanlar

sprmrt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eger telefonum cok hizli olsun hic takilmasin diyosan dusunme iphone al. Ama eger ben rehberin acilmasi icin 2 saniye beklerim cok mühim degil benim icin önemli olan telefon olmasi disindaki ek ozellikler fotograflari sihirliymis gibi el hareketimle cevirmek istiyorum diyosan s4 al. Bir de s4 ün kemarindaki metal gorunumlu plastik yere dustugunde kotu bi goruntu oluyor. Son olarak s4 un kamerasi 13 mp olsa da iphone 5s 8 mp lik kamerasi daha kaliteli çekiyor

klacidx23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O zaman dediğimi anlamissindir :)

basit şeylere örnek vermişsin. rehberin 2 saniye de açılması s4 için çok büyük bir dert ve sıkıntısı diyebiliriz. 13 megapikselin baya bi kısmını kullanamıyorsun zaten. her ne kadar odaklasan bile. özel lens kullandığın zaman anlayabilirsin dediğimi. yani pek marifet değil 13 megapikselinin olması. önemli olan lensinin kaliteli olması. lens ne kadar kaliteli ise fotoğraflar videolar daha da kaliteli bir hal alır zaten.

kısacası tavsiye vermek gerekirse konuyu açan arkadaşa paramı boş yere harmacak istiyorum dersen buyur 5s al. yok istemem dersen de s4, z1 ve g2 arasında seçim yapman, sana göre hangisi iyi gelir kıyaslama yapıp almanı tavsiye ederim.

kehfest

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Apple ekran boyutu konusunda direniyor ama kaybeden kendi olacak