Galaxy s4 mü iphone 5s mi

Konusu 'Telefon Önerileri' forumundadır ve TheOne12 tarafından 14 Eylül 2013 başlatılmıştır.

?

Hangisi ???

1. Samsung Galaxy S4

13,9%
  2. İphone 5s

44,6%
  3. Sony Xperia Z1

16,8%
  4. Lg G2

14,9%
  5. Note 3

16,8%
  1. TheOne12

TheOne12 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuya anket ekledim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Şu anda 5s ile z1 eşit gidiyorlar.

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Herkes bir tutturmuş s4 donuyor s4 de kasıyor diye yahu ya ben s4 kullanmıyorum ya da sizin gözünüz 500 fps ile görüyor :)

3. orcnd

orcnd Dekan

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    48
    lg g2 ve note 3 çok güzel görünüyor bana.

lg nin geçmişte yazılımdaki acemiliği biraz soğutsada lg çok şık telefonlar üretiyor. note 3 ise özellikleri açısından çok iyi. kurcalamak için note 3, şık görünmesi için ise g2 diyebilirim

4. blackdown

blackdown Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Galaxy S den beri ilk defa samsungun bir telefonuna olmuş dedim note 3 ile gerçekten çok beğendim note3 ü g2 nin tasarımını beğenmedim onun dışında bir sorunu yok iphone 5s zaten arkasındaki logo yeter xperia z1 in de tasarımını beğenmedim; ama bu sene yeni çıkacak bir telefon alacak olsam bu kesinlikle ya note3 ya da xZ1 olurdu

5. blackdown

blackdown Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sen yalnış anlamışsın donma olayını oyunlarda falan sorun yok; sorun arayüzde saçma sapan bir arayüzü var samsung un ve çok ağır menüde ekran geçişlerinde falan kasıyor rehber vs uygulamaları geç açıyor yoksa uygulama performansı gayet iyi

6. keyloger

keyloger Rektör

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    63
    lg g2'yi bende beğendim ama videolardan gördüğüm kadarıyla yazılım kanadı nispeten hala zayıf. Hoş ne açıdan baktığına göre değişir, s4 kullanıcısıyım ve 2gb ramin zaman zaman bana yetmiyor oluşu çok rahatsız edici :)

bende zaman zaman asphalt oynarken bile takılıyor da s4 takılıyorsa diğer cihazlar ne yapıyor merak etmiyor değilim. :)

7. blackdown

blackdown Profesör

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şunu çok rahat söylerim htc one da kasmıyor ama felaket derecede ısınıyor iphone 5 de ise hiçbir sorun yok lg optimus g deki performansı nispeten daha iyidir s4 e göre çünkü 1280x768p ekran kullanıyor ve daha iyi performans sağlar xperia z hakkında yorum yapacak kadar bilgim ve deneyimim yok

8. heathrow

heathrow Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ekran boyutunu 4.3 inch yaptığı zaman iphone alacağım.

9. TheOne12

TheOne12 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu anda iphone 5s önde demek ki söylenen ile anket doğru çıkmıyor.

Lg gs290 modelinden beri lg den nefret etmişimdir.

Lg gs290 modelinden beri lg den nefret etmişimdir.

10. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    One nın ses kalitesi ve tasarımı malzeme kalitesi harici bi üstünlüğü yok s4 ün 2600 htc one nın 2300 bataryası var sen neyin kafasını yaşıyosun s4 alalı bir ay falan oldu şuana kadar hiç kastıgını görmedim sen 2 tane real racing 3 mü açmaya çalıştın kamera olarak ön kamerası htcnin daha iyi ama arka kamerada hiç bi üstünlüğü yok hem senin kesinlikle sil dediğin telefon 20 milyondan fazla sattı bence sen birazdaha araştır ben htc one ı sevmediğimden yada fanboy olduğumdan degil senin htc yi al s4 çok kötü demene sinir oldum

11. mstfhll2012

mstfhll2012 Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    windows8 arkadaşım sakin ol. :) sen ne dediysem aynısını o arkadaş demek istmemiş. Senin düşüncelerin neyse onun kide o :) s4 bende kullandım kötü değil ama en iyisi de degil. One nin iyi bi cihz oldugunu dusunuyorum . Çünkü ondan bi önceki amiral gemisini kullanıyorum. Bende one x plus bile s4 ten daha iyi.

12. ahmetnazim

ahmetnazim Doçent

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekleri yazdım niye bu kadar dokunuyor sana fanboy değilsen anlamak güç. Girip dünyaca ünlü tarafsız telefon sitelerine bakabilirsin hepsi One ile S4 arasında One'ı tercih ediyor. En çok satan en iyi demek değildir boş konuşmaya gerek yok. HTC'nin ünü belli reklam bütçesi belli yöneten yeteneksizler belli. Kasmayan telefon kullanmadı isen kasmadığını sanman kadar doğal bir şey yok en basitinden tarayıcı bile kasıyor. Telefon kasmıyor arayüz kasıyor bu da Samsung'un ne kadar kötü yazılım yaptığını gösteriyor. Ha ben alığ cyanogenmod kurarım dersen eyvallah o zaman durma S4 al. Ama gözümle gördüğüme izlediğim videoları mı inaniyim ağır fanboyluk kokan bir yazıda yazana mı? One'da dediklerinin yanında gece çekimleri, arayüz avantajı var kaldı ki arayüz ile ilgili her şeyi, hızı olsun, işe yarar uygulama sayısı olsun, uygulamalarının kalitesi ve dizayn şıklığı olsun çok daha iyi. Oyun, batarya ve gündüz çekimleri hariç elle tutulur bi ekstrası S4'ün yok. Aynı para olsaydılar ki ilk başta öyleydi One varken 16 gb'lık S4 almak kadar saçma bir şey olamazdı. Ha batarya da bir günü dolduruyor hayli hayli. Daha fazlasına gerek var mı, bence yok. O yüzden batarya da benim için bir eksi değil.

Alakası yok onunla benim yazdığımın. Ama x plus ve s4 konusunda hakkın olabilir. Arayüz ve ekran bile yeterli aslında bir telefonu diğerinden iyi yapmak için.

Sarjda iken telefonu ağır işler için kullanmaz isen bir ısınması falan yok aletin. Kaldı ki o da normal ısınma sınırları içinde sadece alüminyum olduğu için ısı dışarı daha rahat çıkıyor.

13. EzberimSin

EzberimSin Profesör

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    Tabiki 5s

14. eXen

eXen Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    alo diyeceksen note 3 yok oyun oynayayım film filan izleyeyeyim diyeceksen şarj uzun gitsin diyeceksen note 3 al.

15. KaJMeR13

KaJMeR13 Profesör

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    hepsini al.
    iyi olanı kullan
    hoşuna gitmeyenleri çöpe at.

16. keyloger

keyloger Rektör

Beğenileri:
    167
    Ödül Puanları:
    63
    anketin gösterdiği, android tercih edenler ios tercih edenlerin 2 katı :)

17. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    htc one x plus bile daha mı iyi :D güldürme beni

18. mstfhll2012

mstfhll2012 Doçent

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    windows8 valla zoruna gidince ancak gulersin zaten. One x plus sınıfında en iyilerinden. Bunu s3 le kiyaslayincada anlarsın. Ekranı hd ve işlemcisi tegra 3 plus yani telefonu çok rahat kullanabiliyorum. Son çıkan oyunları sorunsuz high ayarlarda oynuyorum. Hafızasını hiç söylemiyorum 64 gb. Kamerası imagechip var ve mükemmel renk tonunda ısınması var sadece oda tüm cihazlarda var ben burada s4 un hiçbir artisini göremiyorum tek artisi damacana plastiginden olması ve rehberi mesajları geç açması ha birde widgetlerda donmasi. Başka artisi yok sanırım. Siz o s4 güzel stabil yalanlarini başkalarına anlatın. Ben kendim aldım o cihazı yeni çıktığında ve 3 hafta sonra iade ettim. Samsung sizi kandirsin 8 çekirdek diye ve benchmarklarda 3 puan fazla aldığını göstersin. Sizlerde sevinin

19. MyNickname

MyNickname Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    S4 alınmaz artık bütçen de varsa xperia z1 ya da lg g2 öneririm. Note 3'e gelirsek o bir telefon değil ona telefon demek telefonlara hakaret olur. Git tablet al daha iyi

20. windows8

windows8 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gördük tegra 3 ü oyunlarda sen s4den iyi diyipte s3 e taş atma benim zaten hiç bi firmayla zorum yok. yok galaxy s4 ü kesinlikle sil htc one hepsinden daha üstün havalarına girdin sanki aralarında dağlar kadar fark var

Sayfayı Paylaş