Galaxy s4 mü Iphone 5 mi

Bu konuyu okuyanlar

dracconnasss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşımın 2 tane kaliteli oyun ve sosyal aglar dısında bi uygulama yuklemedigi 8 çekirdekli s4'ü menü geçişlerinde bile takılırken benim iPhone 5'in selefi olan 4s'im 245 uygulama 4000 fotografla en ufak bir takılma yaşamıyor diyim,tercıhını sen yap 😉

S

SDN Okuru

SDN Okuru
İphone 5 tabikide.S4 de güzel bir sürü özelliği var evet ama cihaz bir süre sonra aşırı derece ısınıyor ayrıca kasası çok dandik birde zamanla donma ve takılma oluyor.İphoneden şaşmayın. ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
biz Bakıda yaşayırıq burda S4 1200 tl ama mən şəxsən Dubaydan alıram indi orda 840 tl dir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım ben şimdi sana söyliyim ben s4 aldım 4 ay once ilk gün çok hızlıydı delı gıbıydı tutamıyordum ama yarın iphone 5 ile takas yapıcam neden diye sorarsan çok kasıyor yavaşlıyor bazı uygulamalarda donuyor kasıyor yanı android evet güzel ama iosdan üstün işletim sistemi daha gelemez . önümüze 5 al derim

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy s4 : Daha geniş ekran, pil ömrü uzun, yeni sensörler bulunmakta, kısıtlama yok, kablosuz şarj
İphone 5s: Parmak izi okuyucu, güçlü 64 bit işlemci, karizmatik kasa

Şu karşılaştırmaya bir bakın:
http://hadikiyasla.com/komper.php?kpids=74,2&target=&cid=1&docompare=KIYASLA

Tercih sizin. Fakat internet kullanımı için Galaxy s4, Kolay kullanım için iphone 5s tavsiyemdir.

sgurakan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sanırım bu link yardımcı olabilir.
http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9500-Galaxy-S4-vs-Apple-iPhone-5

[h=1]Bu karşılaştırma sonunda sizin tercihiniz nedir?YUKARI .:.[/h]
Samsung_I9500_Galaxy_S4_!_20130317140205.jpg
Samsung I9500 Galaxy S4%756521 kişi bu ürünü tercih etti​
vs
Apple_iPhone_5_!_20120920123344.jpeg
Apple iPhone 5%252175 kişi bu ürünü tercih etti​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya kardeşim bak tamam s4 iphone 5 ten özellik olarak iyi olabilir ama ikisininde çıkış tarihine bir bak derim :) birde ios gibi bir işletim sistemine sahip bi telefonla dandik uygulamalarda donan androidle karşılaştırılıması cok komigime geldi böyle düşünen adamlar iphone kullanmamıs adamlardır yazık :D bende 300e yakın uygulama var 680 tane fotograf var donmaya dagir iz yok aynısını birde s4 deneyin telefon servisteeeee :D

ForumSitesi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar S3, S4 ve İphone5 kullandım. Iphone5 özellik açısından ve kullanım kolaylığı açısından S3 e bile yetişemez. En ufak eksiklikleri yazabilirim mesela detaya inmeden. Tuş kilidi sadece sağa kaydırılabiliyor. Sol kolunu kullanamayan engelli bir insan iphone5 kullanmada zorluk çeker. Cvpsız arama msj ve şarj olurken uyarı ledlerli yok. Apple Store çok küçük ve karışık. İndirme yaparken yüzde olarak kaçta olduğunuzu bilemiyorsunuz.Apple Storeda sınırlı sayıda uygulama mevcut. Ios7 telefonu çok saydamlaştırdı. Aniden bu kadar değişiklik kullanıcılar açısından zor olur, Samsung S4 geniş ekranıyla oyun oynarken oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi. Google Play'da birbirinden ilginç ve bağımsız binlerce uygulama var. Menü ve sistem açısında kullanımı çok basit ve karmaşık değil. Özellikle 13 mp kamerası tam bir teknoloji canavarı olmuş. Çektiğiniz resimler ve videolar cam gibi harika görüntüler elde edebiliyorsunuz. Iphone5 şarjı çok az gidiyor S4e göre. S4 şarj tam kullanımla ortalama 1 gün giderken i5 12-15 saat anca gidiyor.

thuglife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İnsanlar dandik androide para vermeye bayılıyor. Arkadaşlar kasmayan sorunsuz cihaz istiyorsanız iphone den şaşmayın. Android pişmanlıktır.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Tuş kilidi sadece sağa kaydırılabiliyor. Sol kolunu kullanamayan engelli bir insan iphone5 kullanmada zorluk çeker.
Yanıt: Ben solağım. Parmağımı sağdan sola kaydırmakta zorluk çekmiyorum. Kaç kişi zorluk çekiyordur merak ediyorum. Hem ios 7'de ekranın herhangi bir köşesinden de kaydırabiliyorsun.

Cvpsız arama msj ve şarj olurken uyarı ledlerli yok.
Yanıt: Millet telefonunu bildirim gelip gelmediğine göre değil zevkine açıyor. Sanki bildirim ışığı sönük olsa o telefon açılmayacak.

Apple Store çok küçük ve karışık.
Yanıt : :D

İndirme yaparken yüzde olarak kaçta olduğunuzu bilemiyorsunuz.
Yanıt :
infinity blade 2, asphalt 8, dead space gibi oyunları ücretsiz indirdim. %100 indirim dese saçma olur :D

Apple Storeda sınırlı sayıda uygulama mevcut.
Yanıt : :D

Ios7 telefonu çok saydamlaştırdı. Aniden bu kadar değişiklik
kullanıcılar açısından zor olur,
Yanıt : Alıştıra alıştıra mı verseydi androiddeki gibi. bi sürümde multitasking bi sürümde hızlanma, bi sürümde geçiş efektleri...

Samsung S4 geniş ekranıyla oyun oynarken oyunun içinde hissedeceksiniz kendinizi.
Yanıt : O his için o koca telefonu yanında taşıyacaksın, kulağına götüreceksin. Ayrıca iphonedaki tepki süresi android 5'de bile olacağını zannetmiyorum. Merak eden gitsin bir 3GS'de airhokey oynasın bir de s4'de.

Google Play'da birbirinden ilginç ve bağımsız binlerce uygulama var.
Yanıt : :D . Androiddeki iyi oyunların hepsi ilk önce iphone'a göre tasarlanıp androide PORT ediliyor.

Menü ve sistem açısında
kullanımı çok basit ve karmaşık değil.
Yanıt: 404 not found

Özellikle 13 mp kamerası tam bir teknoloji canavarı olmuş. Çektiğiniz resimler ve videolar cam gibi harika görüntüler elde edebiliyorsunuz.
Yanıt: S3'ün ekran büyüklüğünden sana öyle geliyordur. At aynı bilgisayara bir de ordan bak. Ahım şahım bir fark görebildiysen saygım sonsuz...

Iphone5 şarjı çok az gidiyor S4e göre. S4 şarj tam
kullanımla ortalama 1 gün giderken i5 12-15 saat anca gidiyor.
Yanıt: Belki öyledir bilmiyorum. Ama günü sonunda sonuçta ikisi de şarj olacak...

Yanlış anlama. Fanboyluk felan yapmıyorum. Android'in orta seviye telefonları olmasa akıllı telefon kullanımı bu kadar yaygın olmazdı. Bu orta seviye telefonlar iphone'ların yaptığı birçok şeyi yapabiliyorlar. Hem önemli olan pahallı akıllı telefon satabilmek değil ucuz akıllı telefon satabilmek. Bunu da tek başaran önce android'dir. Daha sonra Windows Phone oldu. Üst seviyede androidler de ise bazı özelleşmelere bağlı iphone'a karşı üstünlükler var. Mesela Note serisindeki hızlı not alma özelliği bazı insanlar için çok önemli bir özellik. Ancak iphone'nun üstünlükleri de yabana atılamaz..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynen bunlar telefon nedir bilmior lar iphone nin gorüntü kalitesi 0

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone var mı dahası ? s4 bir kere çin malı şeyleri var :D cok ezq bi telefon iphone nin tipi yeter :p:yes:

lrevolte35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla bence iphone açık sistem olsa kimse onun önüne geçemez ama bence şuan hala güzel fakat AÇIK SİSTEM yapın artıkkk

S

SDN Okuru

SDN Okuru
baskasinin yanlisini kendi dogrusu yapan arkadasim
o atmis sende tutmussun
apple bunu sunumlarinda ve kendi sitesinde ozellikle tanitiyor
sar degeri en asagi seviyedeki telefondur bilindik markalar arasinda.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:dil:çok bencil bir telefon kendinden başka bir markayı hesaba katmıyor.....bloutootta bile görmüyor...iphone ömrü birgün jullbrekle son bulacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende galaxy s4 'üm var onu satip iphone 5 alacağim benim galaxy s4 'üm var kameram bulanik donma oluyor şarj 1 gün 'de yetmiyor iphone 5 sizce iyi telefonmu kamera ve oyun hiz işletim sistemi açisindan iyimi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
way be şöyle okuyorumda yorumları millet ram şarj ekran boyutuna takmış. eğer şarjı uzun gitmesini istediğiniz telefon varsa 1110 vs alacaksın. geçen yolda yürüyorum adamın kulagına dayadıgı telefon mu yoksa tablet mi anlayamadım. kardeşim bi söyleyin ya Samsung s3 e bile zar zor güncelleme yayınladı s4 çıktı diye oda şikayetler artınca apple ise iphone 4 üne bile 7.1 güncelleme verdi 7.0 da iphone 4 yavaşladı diye özellikle onun için yayınladı. İphone 4s / İphone 5 / samsung s3 / htc 8x Windows phone8 bunları kullandım. bana göre tırt samsungda android de HTC 8X bile S3 Den kat kat stabil çalısıyor en ufak kasma bile yoktu. s3 e 10 tane program yükle 3-4 tane oyun biraz müzik ve resim ondan sonra takılmalar başlıyordu. benim düşüncem bu şekilde 1: İOS 2: WİNDOWS 8 PHONE

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Full HD, 13 Megapiksel kamera, envai çeşit sensör, 8 çekirdek, 2 kat daha fazla pil ömrü ve daha büyük ekran.. Ama biz Türk milletiyiz biri marka derse beyni çalıştırmaya gerek yok tabiki iphone5 !??!?!! Teknoloji tutkunu olduğum için her iki telefona da sahipim 3 ayda bir kardeşimle telefonları değiştiriyoruz. Kime o ay iphone5 gelirse ilk haftası yüzünü buruşturmuş geziyor..