Galaxy S4 kullananlar bi bakabilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce s4 aldım önceden iphone kullanıcısıydınm o yüzden biraz zorluk çekiyorum lütfen yardımcı olun
1-Bu tepeye 2 kez tıklayınca en üste gitme özelliğini bulamadım
2-akıllı takip gibi özellikleri kapatmama ragmen üstte göz işareti gitmiyo
3-class 4 hafıza kartı yavaşmı çalışır 16 25tl ye buldum sıfır
4-3g nasıl kapatılıyo(kısayollarda gözükmüyo)

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
1- anlamadım eksik olmuş

2- Akıllı takibi kapatmıssındır ama Mesela Temassız Kontrol 'u Akıllı kaydırmayı kapatırsın daha dogrusu öyle zannedersın ama Basılı tutup yeni bi pencere açılacak ordanda hepsini kapat

3- Kişiye göre değişir Ben class 10 aldım oda 2-3 saniye bekletıyor telefon açılırken

4- 3g En üstten bildirim panelini aşağıya indir / Mobil verisi var ona basılı tut EDGE HSDPA diye bişey yazar ( hem 2g hem 3g aynı anda kullanmak istersen seçersin sadece 2g kullanmak istersen orda yazıyor zaten

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
1-Bende iphone cuyum yok öyle bir özellik s4 de
2-Smart Stay kapanmışsa gözle kontrol falan kapanmamıştır onlarada bi bak
3-Class ne kadar yüksek olursa o kadar iyi çünkü daha hızlı çalışır ve fiyatta artar
4-Üstten menüyü indirdiğinde 2G yi seç yada ayarlarda kablosuz bağlantıda hepsi var

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce s4 aldım önceden iphone kullanıcısıydınm o yüzden biraz zorluk çekiyorum lütfen yardımcı olun
1-Bu tepeye 2 kez tıklayınca en üste gitme özelliğini bulamadım
2-akıllı takip gibi özellikleri kapatmama ragmen üstte göz işareti gitmiyo
1- Ayalar -> Hareket -> Başa dönmek için çift dokun açık olmalı. Yani başına tik koy.
2- Ayarlar -> Ekran -> Akıllı bekleme kapalı olmalı. Tik varsa kaldır.
Not: Dediklerim android 4.1.2 sürümü için geçerli. Bulamadıysan oralardadır fazla uzakta değillerdir :) Kolay gelsin.

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
1- Ayalar -> Hareket -> Başa dönmek için çift dokun açık olmalı. Yani başına tik koy.
2- Ayarlar -> Ekran -> Akıllı bekleme kapalı olmalı. Tik varsa kaldır.
Not: Dediklerim android 4.1.2 sürümü için geçerli. Bulamadıysan oralardadır fazla uzakta değillerdir :) Kolay gelsin.
Evet şuan 4.2.2 var ve aradım bulamadım iphoneda ekranın üstüne dokunuyodum en üste çıkıyodu Bu özellik s3 dede var ama nerde :D

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
1- anlamadım eksik olmuş

2- Akıllı takibi kapatmıssındır ama Mesela Temassız Kontrol 'u Akıllı kaydırmayı kapatırsın daha dogrusu öyle zannedersın ama Basılı tutup yeni bi pencere açılacak ordanda hepsini kapat

3- Kişiye göre değişir Ben class 10 aldım oda 2-3 saniye bekletıyor telefon açılırken

4- 3g En üstten bildirim panelini aşağıya indir / Mobil verisi var ona basılı tut EDGE HSDPA diye bişey yazar ( hem 2g hem 3g aynı anda kullanmak istersen seçersin sadece 2g kullanmak istersen orda yazıyor zaten
Tam olarak bundan bahsediyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bunu s4 de bulamadım hareket bölümünden herşeyi açıyorum ama olmuyo bi türlü

windows8

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bilen yokmu ? Biliyorum biraz saçma bi özellik ama bulamayınca takıntı oluyo

Son mesajlar