Galaxy s4 ısınma sorunu?

Bu konuyu okuyanlar

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi çok ısınıyor ya :huh: çok uğraşırsam yanar mı işlemcisi deneyen veya bilen varsa söyleyebilir mi :mrgreen:

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
İşlemlerin hepini bi arada çalıştırma görev yöneticisinden hepsini sonlandır yazılım güncellemelerini düzenli olarak yap Senkronizasyonu kapat bak s4 alacam beni soğutmayın şu telefondan :D

vasooo

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bu gidişle oyun falan oynanmaz s4 de.sırf bunun için güncelleme falan gelmez ise vay s4 alanların haline.

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
abi çok ısınıyor ya çok uğraşırsam yanar mı işlemcisi deneyen veya bilen varsa söyleyebilir mi

Dostum bende duydum isinma sorununu okudum, sende belirtmissin ama bazi s4 kullanicilari guncelleme sonrasi isinmanin "ı" sının kalmadigini iddia ediyorlar. Demekki %80lik kesime sorunlu telefon gelmis o arkadaslara sorunsuz telefon gelmis. Hayir yani onlari da anlamiyorum elinde 4+4 cekirdek telefon var bari az salla. Diyorlarki ısınmadan eser kalmadi
Eger zararli derecede isinsa kendini kapardi zaten birakin istedigi kadar isinsin...

Yardımcı olacaklarını sanmam ama Teknik servise verebilirsin .

Umarim sorununuza en kisa zamanda cozum bulursunuz.

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bende duydum isinma sorununu okudum, sende belirtmissin ama bazi s4 kullanicilari guncelleme sonrasi isinmanin "ı" sının kalmadigini iddia ediyorlar. Demekki %80lik kesime sorunlu telefon gelmis o arkadaslara sorunsuz telefon gelmis. Hayir yani onlari da anlamiyorum elinde 4+4 cekirdek telefon var bari az salla. Diyorlarki ısınmadan eser kalmadi
Eger zararli derecede isinsa kendini kapardi zaten birakin istedigi kadar isinsin...

Yardımcı olacaklarını sanmam ama Teknik servise verebilirsin .

Umarim sorununuza en kisa zamanda cozum bulursunuz.
abi yani zarar verecek kadar ısınırsa kendini kapatır mı yoksa yanar gider mi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İşlemlerin hepini bi arada çalıştırma görev yöneticisinden hepsini sonlandır yazılım güncellemelerini düzenli olarak yap Senkronizasyonu kapat bak s4 alacam beni soğutmayın şu telefondan
abi yok o değil onlar yapılıyor da mesela real racing'i 15 dk oyna elin yanar o derece

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
abi yani zarar verecek kadar ısınırsa kendini kapatır mı yoksa yanar gider mi :mrgreen:

Kendi kendini kapatır yada donanımsal sorunlar çıkarır ama yanmaz . Son günlerde iyice arttı bu sorun yakında çözümünü bulurlar. Belki uygulamalardan dolayıda olabilir .

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi yani zarar verecek kadar ısınırsa kendini kapatır mı yoksa yanar gider mi :mrgreen:

Kendi kendini kapatır yada donanımsal sorunlar çıkarır ama yanmaz . Son günlerde iyice arttı bu sorun yakında çözümünü bulurlar. Belki uygulamalardan dolayıda olabilir .
uygulamalardan dolayıysa çözümünü halletmeleri kolay ama donanımsal bir şeyse apışıp kalma ihtimalimiz yüksek :dil:

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
uygulamalardan dolayıysa çözümünü halletmeleri kolay ama donanımsal bir şeyse apışıp kalma ihtimalimiz yüksek :dil:

Bu sorun her türlü çözülür o kadar kolay değil . 2000 TL'lık fiyatı ile Samsung'un Amiral gemisinden bahsediyoruz.

Donanımsal bir sorun ise Güncellemelerle çözülecek. Samsung acele etse iyi olur çünkü bu sorun ile karşılasan S4 Kullanıcıları Telefonu para iadesi ile geri veriyor.

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu sorun her türlü çözülür o kadar kolay değil . 2000 TL'lık fiyatı ile Samsung'un Amiral gemisinden bahsediyoruz.

Donanımsal bir sorun ise Güncellemelerle çözülecek. Samsung acele etse iyi olur çünkü bu sorun ile karşılasan S4 Kullanıcıları Telefonu para iadesi ile geri veriyor.
donanımsal ise özelliklerinden kısacaklar gene bizim yararımıza değil ama :dil: sipariş vermemiş olmasam htc one almayı düşünürdüm ama iş işten geçti :mrgreen:

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249

abi yok o değil onlar yapılıyor da mesela real racing'i 15 dk oyna elin yanar o derece :mrgreen:
O zaman forever iPhone :hammer:

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s i (veya her ne olacaksa adı) bekleyecek kadar vaktim olsaydı beklerdim ancak bekleyemem:dil: bu telefondan sonra seneye kadar vericez artık yeni telefona. belli mi olur belki s5 muhteşem olur, veya note 4 :mrgreen:

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Bu iş yine ( iPhone mu Samsung mu - iOS mu Android mi ) muhabbetine dönecek bence hiç başlamayalım .
Daha önce milyonlarca konu tartışıldı ikisi ayrı dünyaların telefonu .İkiside kendi özel. Tercih meselesi

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
bu ısınma olayını incelemede görmüştüm bence takma kafana ama oyun oynarken kap takıyorsan çıkar yoksa batarya şişer

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu iş yine ( iPhone mu Samsung mu - iOS mu Android mi ) muhabbetine dönecek bence hiç başlamayalım .
Daha önce milyonlarca konu tartışıldı ikisi ayrı dünyaların telefonu .İkiside kendi özel. Tercih meselesi
katılıyorum :mrgreen: bu sorunun cevabı yok :dil:

bu ısınma olayını incelemede görmüştüm bence takma kafana ama oyun oynarken kap takıyorsan çıkar yoksa batarya şişer
kılıfsız amiral gemi mi kullanılır abi milyoner miyiz biz :mrgreen: teşekkürler bilgi için.

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
katılıyorum :mrgreen: bu sorunun cevabı yok :dil:

kılıfsız amiral gemi mi kullanılır abi milyoner miyiz biz :mrgreen: teşekkürler bilgi için.
oyun oynarken çıkarırsın işte ne biliyim bizim arkadaşta xperia Z var ısınıca suya tutuyo ama sen deneme:D:D:D

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oyun oynarken çıkarırsın işte ne biliyim bizim arkadaşta xperia Z var ısınıca suya tutuyo ama sen deneme:D:D:D
buz koyarız biz de :dil: ne işlere kaldık gören de telefon değil uzay mekiği aldık sanacak :tt2: ama benziyor ya ikisi de aynı sıcaklıkta hemen hemen :mrgreen:

Chriminal

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Baktı samsung sorunu çözemiyor Telefon Soğutucu kaplar çıkar hem normal kılıf hemde telefon soğutucu falan . Teknolojide sınır yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dandik telefonun ahını çekiyorsun malesef. Samsung ve özgür olmayan Exynos'a hayır!!!!

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baktı samsung sorunu çözemiyor Telefon Soğutucu kaplar çıkar hem normal kılıf hemde telefon soğutucu falan . Teknolojide sınır yok.
öyle bir şey çıkarsa iyi olur devamı gelir diğer telefonlara :mrgreen: fiyatı da güzel olur ama :clap:

neyse boşver ısınma olayıda kışın iyi:D
üşüdüğümüzde açar oyun oynarız :mrgreen:

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
öyle bir şey çıkarsa iyi olur devamı gelir diğer telefonlara :mrgreen: fiyatı da güzel olur ama :clap:

üşüdüğümüzde açar oyun oynarız :mrgreen:
o değilde yinede ısınmayı çok abartma telefonda sararma falan olabilir neyse ben kaçar :)

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Dostum bu telefon meselesi kafa karıştırıcı tartışma ortamı yaratmayı da sevmiyorum ama iOS stabil ve beni kendine çekiyor iPhonedan vazgeçtim s4 alacaktım 1920x1080 çözünürlük telefonu oldukça hantal yapıyor.Isınma da bundan kaynaklanıyor.Gta vice citynin oynanışına baktım s4te tam detaylı tam çözünürlükte oyun kasıyor biraz olacak o kadar çözünürlükte ancak benim aradığım İşletim Sistemi platformunda herşeyi rahatça kasmadan oynatan kaliteli oynatan bişe olsun istiyorum.Tamam iOS kapalı ancak akıcılığa bir iPhoneda bakın bir de androidde

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hocam baktın çok ısındı 2 yumurta kır üstünde hiç olmazsa ocak için gaz yakmazsın 2 milyarı anca böyle kurtarabilirsin :D

bjkstormbjk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yav bu ısınma olayını çok dert etmeyin. önceki telefonum s2 de ısınıyordu. özellikle oyun oynarken ateş gibi oluodu. yeni nesil telefonlarda bu ısınma olayının önüne geçemediler henüz..

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Aynı sorun S3 de de vardı Bu sansung akıllanmaz ise S360 da bile ısınma olur aga ! :D

mustafaysu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hocam bence canını hiç sıkma, Real Racing ağır bir oyun her türlü ısınır telefon artık oyunlar fazla zorlamaya başladı telefonları. Yakında telefon toplama işlerine gidilecek :D bu gidişle öyle olacak gibi

aschil

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Isınma S4 e veya başka bir telefona özel değil. Tüm akıllı telefonlarda ısınma olur.
Bataryaya zarar vermediği sürece sorun çıkarmaz

hasankubilay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum bu telefon meselesi kafa karıştırıcı tartışma ortamı yaratmayı da sevmiyorum ama iOS stabil ve beni kendine çekiyor iPhonedan vazgeçtim s4 alacaktım 1920x1080 çözünürlük telefonu oldukça hantal yapıyor.Isınma da bundan kaynaklanıyor.Gta vice citynin oynanışına baktım s4te tam detaylı tam çözünürlükte oyun kasıyor biraz olacak o kadar çözünürlükte ancak benim aradığım İşletim Sistemi platformunda herşeyi rahatça kasmadan oynatan kaliteli oynatan bişe olsun istiyorum.Tamam iOS kapalı ancak akıcılığa bir iPhoneda bakın bir de androidde
bende 3 sene iphone kullandım kasma olmuyor kolay kolay orası doğru. sadece bir kere de android deneyeyim hem full hd ekranı falan var diye bu işe girdik :mrgreen:

Hocam baktın çok ısındı 2 yumurta kır üstünde hiç olmazsa ocak için gaz yakmazsın 2 milyarı anca böyle kurtarabilirsin :D
termal jeneratör bile kurulur o derece :mrgreen:

Son mesajlar