Galaxy S4/ İPHONE 5

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar merhaba ben çok telefon değiştiren birisiyim şuanda kararsız kaldım benim gönlümden geçen telefon GALAXY S4
telefonda oyun oynamayı çok seven birisiyim o yüzden s4 almak istiyorum, yalnız iphone 5 fazla ram yemediği için oyunlarda sıkıntı çıkartmıyormuş ama ekranı s4 e göre çok küçük kaldığı için almak istemiyorum sizin tavsiyeleriniz nelerdir

LİMİTİM 2.000 TL

oyunlar önceliğinse küçük ekran sana gelmez.evet ios ram kullanımı konusunda iyi ama s4 te sıkıntı çekmezsin kolaykolay.

ama benim tavsiyem tabiki lg g2 olurdu iphone almiyacaksam 1500tl yye daha iyi bir telefon ama 16gb oyun için yetmez o ayrı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çok yanlış düşünüyorsun s4 almıştım ağustos ayında bu ayın 24ündede 5s gold aldım iyikide almışım neden salaklık yapıp s4 e para verdimki şarjını falan herşeyini çok düzen içinde kullanmıştım s4 ü ama bataryası şişti kendi kendine donmalar başladı :D klasik samsung işte alırsın o fiyata donar. neyse bence iphone sadece hava atmak için alınan bi ürün değil siz samsung aldım aman çok iyi falan diyosanız ya ürünü yorumu yazdğınız gün almıştırsınız yada 1 hafta sonra yazmıştırsınız görücem sizi ama kullanın baya bi :D ö yüzden apple iphone forever!!

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Ben note 2 bir ay önce aldım... Alırken s3 mü note 2 diye kararsız kalmıştım apple aklımda bile yoktu :D Valla samsung beyaz eşya işi de yapıyor Türkiye'de mantıklı olan şeyleri söyledim örn; htc ve sony de android kullanıyor ama samsung gibi güncelleme vermiyorlar... Oyun seven birisin 5 inç ekran iyi gider :D
Aksine Sony ve HTC daha çok güncelleme veriyorlar Samsung'a göre.
Ayrıca Samsungun güncellemeleride genelde sorunlu oluyor.
Sonradan dünyanın düzeltme güncellemesini gönderiyorlar.