Galaxy S3'ün Kilitlenme Sorunu Çözülüyor

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Geldi gelmezmi 8 ay sorunsuz kullandığım s3 bir akşamm tuş kilidini açıp mesajlara bakacağım sırada sizlere ömür. işin kötü tarafı garantili olan cihazı servise verdiğimde 23 gün board değişimi için beklemesi madem bilinen bir sorun neden hızlı değiştiremiyorsunuz? daha saçma olan servisin cevabı! ne zaman gelir? koreden geliyro o yuzden bu kadar uzun sürüyor! Hadi canım ben arkada imal ediyorsunuz sanmıştım. sonuç S3 gider Iphone5 gelir. (rahatlık)

ahmeta

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Benimde başıma farklı bir modelinde gelmişti, Samsung'dan soğudum gerek teknik servisinden gerek markadan, daha öncede S3'ün tam oturtulmadan piyasaya sürüldüğünü ve sorunların giderilditen sonra piyasaya sürülmesi gerektiğini, stabil bir cihaz olmadığını söyledim ama hemen kedi ciğer olayına bağladı bazı arkadaşlar, umarım S4 daha stabil bir telefeon olur...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar benimde S3 ümde bir sorun var ilk güncelleme sonrasında oluştu 4.1.1 güncellemeyi aldıktan sonra SMS aldığımda telefon titremiyor suan 4.1.2 kullanıyorum ama hala SMS alınca telefon titremiyor çözümünü bilen var mı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 6 aydır kullanıyorum bır kere bile kıtlenmedi veya ıstegım dısında kapanmadı.
Bu soruda ılk burda duydum. iki sene boyunca kullandıgım iphone 3gs bile defalarca kitlendi.
Bu şekilde boklamalarla iphone 5 satıslarını artıramassınız sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende galaxy es3 sahibi oldum hızlı telefon dediler ama rehber ve aramalara girdiği zaman inanılmaz yavaş hele interneti demiyorum.
birde ekran bazen mavileşiyor 1 saniyede olsa + gelen arama olduğunda birden kilitleniyor. anlaşılan kaliteyi terk etmemek lazım iphone 5 alıcam.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
8 Aydır hiç sorun olmadan kullandığım Galaxy SIII bir haftadır bana cehennem hayatı yaşattı maalesef.
Uzun sürecek diye servise de veremiyorum.
Şaşırmış durumdayım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son 2 haftadır bir kitlenme, donma sorunu baş göstermiş durumda. İlk farkettiğimin ertesi günü bu şikayetle götürdüm ve ertesi gün bana cihazınız tamir oldu gelin alın dediler. Bir de ne göreyim sorun daha da yayılmış. Tamire götürmeden günde 1 kere kitlenen cihaz şimdi 20 - 25 dakikada bir kitleniyor. Board değişimi uzun süreceği için ve mikro sim kart kullandığı için de başka hiç bir cihazla kartımı kullanamayacağımdan götürmeye de korkuyorum açıkcası.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaa bugün s4 aldım ve sürekli donuyor resetlemek zorunda kalıyorum aylardan beri güzel bir telefon alacağım diye bekliyordum daha 2 ay önce çıkan telefonu aldım diye seviniyorken başıma gelene bakın yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kıtlenme sorunu bendede basladı suan tamamen ıslem goremıyorum basımızı agrıtacak gıbı gozukuyor..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eşimin telefonu da donuyor. Arama sonrası kapatamama, mesaj geldiğinde açamama, ekstra başka bir işlem yaptığınızda ana menüye dönememek,ikonların titrek bir şekilde kalması, v.s ....... v,s şeklinde devam ediyor. Samsung gibi bir firmanın bunu halletmesi gerekir kanaatindeyim. Olmadı HTC ye kaptırır bu piyasadaki yerini :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy es 3 caınfetır 3D programıyla oynarken kilitlendı ne yapabilirim yardım edın sebebı nedır

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,
samsung galaxy s3 telefonumu aldığımda çok memnundum ancak son 6 aydır donma sorunu yaşıyorum.hiçbir işleme cevap vermiyor.en son pilini çıkarıp takınca çalışmaya başlıyor.bu sefer de neredeyse yarı yarıya dolu olan şarjı %11-12 gösterip kendiliğinden hemen kapanıyor. samsung marka adını korumak adına bu konuda birşey yapıyor mu acaba. çünkü sorunu bir çok kişinin yaşadığını görüyorum ve hepsi çözümsüz kalmış gibi.:((