Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Ya parmağımı kesmez orası çünkü üstünde koruyucu(hesapta) film var.. Sigorta bana kimse bişey demedi alırken vatan'dan almıştım.Sigorta falan demediler bende bişey demedim aldım öyle bilseydim yapmam mı

Hesapta? Siz kaliteli ekran filmi almamışsınız geçen gün ben helikopterdeyken düşürdüm üstünden tank geçti hiçbir şey olmadı valla.

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Arkadaşlar bende s3 kullanıcısıyım. Ama ben konuda söylendiği gibi telefonu düşürmedim veya biri gelip bana çarpmadı. Neden olduğunu bile bilmediğim bir sebepten dolayı camı genişlikten boydan boya çizilmiş. servise götürdüm 515 lira dediler. Ne yapıcağım hakkında en ufak fikrim yok :/ içim yanıyo

BALACA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim geçmiş olsun..anlamak mümkün değil nasıl olur da boydan boya çizilir?? telefon tanıtımlarında youtube de adamlar bıçakla kazıyolar çizilmiyo da nasıl senin telefon haberin yokken boydan boya çizilir,bu ne kızmetsizliktir arkadaş??

ulass09

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim çok üzüldüm valla. Benimde s4 me çay döktü müşteri sesimi bile çıkaramamıştım geçmiş olsun. Ama garanti benim telefonun yenisini göndermişti.

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Dünya genelinde sorun çok az iken, bizim forumda günde 2 tane sorunlu s3 çıkması bana garip geliyor. Samsung Türkiyeye bozuk mal yolluyor :O

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
Dünya genelinde sorun çok az iken, bizim forumda günde 2 tane sorunlu s3 çıkması bana garip geliyor. Samsung Türkiyeye bozuk mal yolluyor :O
dünya genelinde az olduğunu nerden biliyorsun? ayrıca bunlar elektronik cihaz. %100 kusursuz olcak diye birşey yok. size garip gelen ne ki?

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
dünya genelinde az olduğunu nerden biliyorsun? ayrıca bunlar elektronik cihaz. %100 kusursuz olcak diye birşey yok. size garip gelen ne ki?

Birtek bu forumda takılmıyorum, takip ettiğim birsürü yabancı forum var. Ekran kırılmasına birşey demiyorum, o biraz şanssız olay. Bana garip gelen farklı insanlardan günde 2 sorun gelmesi.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
çizilmez falan diyen halt etmiş. elimden 70 cm'den düştü. kasa falan sapasağlam hiç bir şey yok. ama cam'da ufak bir çizik oluştu ( çatlak falan değil, çizik ) sanırım düştüğü yerdeki bir toz parçası ( yeterince sert olmalı ) çizdi. şimdi ne olacak, ne yapacağım diye düşünüyorum.

önce bir araştıracağım. fiyatını uçuk şeyler söylerlerse de o ufak çizikle yaşayacağım. ama çizilmez diyen adamın "meşhur gazete" :D

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=277900]cryalcin[/MENTION] son durum nedir? [MENTION=277820]ann[/MENTION]tiigs cihazın cizilen kısmının resmini koyabilirmisiniz ?:)

Reaksiyon puanı
2,146
çizilmez falan diyen halt etmiş. elimden 70 cm'den düştü. kasa falan sapasağlam hiç bir şey yok. ama cam'da ufak bir çizik oluştu ( çatlak falan değil, çizik ) sanırım düştüğü yerdeki bir toz parçası ( yeterince sert olmalı ) çizdi. şimdi ne olacak, ne yapacağım diye düşünüyorum.

önce bir araştıracağım. fiyatını uçuk şeyler söylerlerse de o ufak çizikle yaşayacağım. ama çizilmez diyen adamın "meşhur gazete" :D

Hocam yurtiçinden mi aldın? Sağlam değilmiş yurtiçindekiler diye duydum :D

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
ben para verip almadım. hatta nereden geldiğini de bilmiyorum. sadece yurt içinden ve sıfır olarak geldi. hediyeydi. çok üzüldüm yani. o kadar yakışıklı geliyordu ki gözüme. şu anda sanki sevdiğimin yüzüne kezzap dökülmüş gibi.

şu da var ki o çiziğin orada olduğunu bilmeyen açık renkli bir arka plan kullansam asla bilemez. ama ben biliyorum derdim o. yoksa telefon hala canavar.

tekrar ediyorum hediyeydi :D

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24

şöle bişi oldu işte :) bu kadar parlatabilmek için baya uğraştım. aslında bu kadar net görülmüyor.
parlatmak diyince yanlış anlamayın. çizik soldaki :D

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
çizilmez değilmiydi bunun ekranı yahu ?

biz türküz agaa bize sökmez :p şaka bir yana dediğim gibi. koyu renkleri sevdiğim için kısmen daha belli oluyor ama tekrarlayayım; bu şekilde belli olsun diye flash falan patlattım :) yine de sonuç.

süper güzel sevgilimin yüzüne bir damla kezzap geldi :)

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Hani samsung galaxy s 3 ün ekranı çizilmeye dayanıklıydı. Samsung Store a gittiğimde isteyip uğraşsanız bile çizemezsiniz diyorlardı. Ne oldu? iPhone 4s forever

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
Hani samsung galaxy s 3 ün ekranı çizilmeye dayanıklıydı. Samsung Store a gittiğimde isteyip uğraşsanız bile çizemezsiniz diyorlardı. Ne oldu? iPhone 4s forever

61. mesajın diye bişi dmeiyorum :p

abicim yok öle bişi. doğru açıyla düştüğünde 4S 123123S Galaxy21312312312S bile çiziliyormuş. Test yapan dingillere hala kızmakla birlikte. Çizilmez diye bir şey yokmuşu gördüm. arzı endam ederim :p

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
ekran çizildi diye istenilen paralar doğru mu? 450-515-600TL ???
yok artık....

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
61. mesajın diye bişi dmeiyorum :p

abicim yok öle bişi. doğru açıyla düştüğünde 4S 123123S Galaxy21312312312S bile çiziliyormuş. Test yapan dingillere hala kızmakla birlikte. Çizilmez diye bir şey yokmuşu gördüm. arzı endam ederim :p

Arkadaşım biraz araştırırsan Galaxy s 3 ün tanıtımlarında çizilmez ekran dendiğini görürsün. Telefon çıkmadan önce Samsung baya bi gizledi telefonu. Çok özel bi telefon olacak filan diyordu. Cihazın ekranında kullanılan malzeme çizilmez bir malzemedir diyorlardı ki bu mümkün olabilir. Doğru açıyla düştüğünde filan fizik hocalığı yapma burda.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=14790]annttiigs[/MENTION]
onu bunu bilmem bendeki çakıl mavisi daha alımlı ve daha ağır duruyor :D :D :D
kapıştırırz yani :D

Arkadaşım biraz araştırırsan Galaxy s 3 ün tanıtımlarında çizilmez ekran dendiğini görürsün. Telefon çıkmadan önce Samsung baya bi gizledi telefonu. Çok özel bi telefon olacak filan diyordu. Cihazın ekranında kullanılan malzeme çizilmez bir malzemedir diyorlardı ki bu mümkün olabilir. Doğru açıyla düştüğünde filan fizik hocalığı yapma burda.
sen nerenin artizisin :D

ekran çizildi diye istenilen paralar doğru mu? 450-515-600TL ???
yok artık....
doğru hocam yapacakları birşey yok komple ön paneli söküyorlar birleşik katman onlar videolarını izledim :)

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24

sakin ol şampiyon. görmüyor musun takılıyoruz sana. herkeste bir gerginlik; derdin varsa git ve ilgili kişiyle görüş. muayyen gününde gelip burada patırtı yapma.

bi şaka yapalım dedik başımıza gelene bak.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
sakin ol şampiyon. görmüyor musun takılıyoruz sana. herkeste bir gerginlik; derdin varsa git ve ilgili kişiyle görüş. muayyen gününde gelip burada patırtı yapma.

bi şaka yapalım dedik başımıza gelene bak.

Korkma evladım korkma. Kızmadım şakana.