Galaxy S3 ümün ekranı kırıldı

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa benımkının ıc ekran kırıldı 400-500 cok degılmı 350 fılan olmazmıı:mad::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimde iç ekran kırılmıştı internetten baktım kadıköyde gsm iletişim diye var orda yaptırdım tavsiye ederim, metrobüs söğütlüçeşme,ye çok yakın web adreside acilceptelefonutamiri. idi full çerçevesi ile beraber değiştiler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkinin iç ekranı kırıldı ne yapacağım arkadaşımın iç ekranı ve dış ekranı kırıldı 100 tl ye yaptırdı ben nasıl yaptıracagım yardımcı olur musunuz:wink:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim s3 mini cmı Çatladı dokunmatık çalışıyo 25 30 lira falan dıyorlar lens dış lens ıcın dogrumu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
(((((Merhabalar galaxy s3 telefonum düştü iç ekranı kırıldı. Telefonu bilgisayara bagladım dahili hafızada almam gereken önemli fotograflarım var ama dosyayı boş olarak gösteriyor ne yapabilirim. Acil yardımmm ))))))

bu soruyu sormuşsunuz aynı sorun şuan bendede var herhangi bir çözüm buldunuz mu????
sakın teletelefonculara yaptirmayin 90 tl verdim cezami çekiyom 90 lira verdim o para da cope gitti dokunmatik i falan cok etkiliyor sony z2 veya z3 ariyom olanlar yazsin

U

umuterdem

SDN Okuru
Hor kullanip ekran kirildi demeyin bem nerlerden dusurdum bisey olmadi