Galaxy s3 şarj olmuyor

Bu konuyu okuyanlar

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar son 1 haftadır, Telefonu akşam taktıgımda sabaha ancak %76 oluyor yani çok yavaş doluyor.Sistemden mi kaynaklanıyor acaba?sorun nedir ?

tugrulyanıt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu kiesle yazilim silme ve baslangic durumuna getir yaptim bende duzeldi bence bur dene ama onu yapmadan once baska bi s3 adaptiruyle dene bakalim telefonun ekrani kapaliyken 4 dk da bir %1 sarj olmasi lazim

arcamenel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj olma sorunu bir iki saattir bendede mevcut. Şarja akşam saat sekiz gibi takmış olmama rağmen henüz şarj olmadı. 10 dakika öncesinde %37 ve şarja takılı olmasına rağmen %34 kadar düştü ve pili çıkartıp taktığımda %18 olarak sarjı gösterdi. Şuan hala şarjda %20 oldu. Gözlemlemeye devam.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu kiesle yazilim silme ve baslangic durumuna getir yaptim bende duzeldi bence bur dene ama onu yapmadan once baska bi s3 adaptiruyle dene bakalim telefonun ekrani kapaliyken 4 dk da bir %1 sarj olmasi lazim

4 dk bir mi daha az olması gerekmiyor mu

Şarj olma sorunu bir iki saattir bendede mevcut. Şarja akşam saat sekiz gibi takmış olmama rağmen henüz şarj olmadı. 10 dakika öncesinde %37 ve şarja takılı olmasına rağmen %34 kadar düştü ve pili çıkartıp taktığımda %18 olarak sarjı gösterdi. Şuan hala şarjda %20 oldu. Gözlemlemeye devam.

Benimki okadar saçmaladı Allah tan :D

C.A.

Asistan
Reaksiyon puanı
3
bir telefoncuya gidip usb şarj kablosu alın düzelir sorun donanımsal çoğu kullanıcıda var yazılımsal bir problem değil. selamlar.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir telefoncuya gidip usb şarj kablosu alın düzelir sorun donanımsal çoğu kullanıcıda var yazılımsal bir problem değil. selamlar.

Evde başka şarj kablosu vardı onla denedim yine aynı sonuç.Şimdi bir ihtimal daha var.Bu İngiliz prizinden Türkiye te çeviren aparatta sorun olmasın.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Bende de bu sorun var sabaha kadar ancak şarj oluyor aylardir servise gondercem ama tel istanbul garantili uğraş dur ya

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu sorunla karşılaşan çok.Forumlarda uzun araştırmalar sonucunda bir tane üye yabancı forumda görmüş işe yaramış.
Şimdi telefonu pc den full olana kadar dolduruyoruz.Telefon kapanana kadar şarjı bitiriyoruz.Telefon kapalı full dolacak.Böyle çogu kişinin düzelmiş.Şuan bitirmeye çalışıyorum.

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar son 1 haftadır, Telefonu akşam taktıgımda sabaha ancak %76 oluyor yani çok yavaş doluyor.Sistemden mi kaynaklanıyor acaba?sorun nedir ?
bendede aynı sorun yavaş şarj oluyor 4.2 gelince kurtulucaz sistemden kaynaklı !

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
NE zaman gelecek ki ? Şu çözümü deneseydim olur belki ?
Zaten sammobile tarafından sızdırılmışı var. Büyük ihtimal temmuz ayında dağıtılmaya başlanacak. Çözüm olarak ben pil programı kullanıyorum fena değil bazen de bataryayı çıkarıp bekletmeni öneririm.

kayseri398

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar.Yeni bir usb kablosu aldım.Sorunum çözüldü.Şimdilik normal şarj oluyor eskisi gibi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:thumbdown:Bendede aynı sorun var telefonu kapatıp başka bir s3 şarj kablosunda denedim çok hızlı şarj etti fakat benim s3 kaçak olduğundan güncelleme yapılamıyor yani sistemle alakalı olsaydı bende şarj olmazdı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 telefonumun şarjı %30 larda olduğu zaman karşı tarafa sesim gitmiyor neden acaba yardım edebilir misiniz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bende bu sorunla karşılaştım aynen ya usb kablosu değişecek yada şarj cihazı :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Herkesin usb kablosu ayni anda mi bozuldu? Cok sacma ayni sorun bende de var

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yeni model cıkardıkları için muhtemel bunu kasten yapıyorlar. aynı anda nasıl olur ? bir kac arkadasımda daha aynı sorun var. bence yazılımla alakalı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bencede yazılımsal herkezin adaptörü kablosu aynı anda mı bozuldu bence samsung cakkalık yapıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bir anda sarj olmamaya başladı dün geceden beri sarjda telefon ama hala yüzde 10 gösteriyor. bir gün öncesi baska bir samsung sarj aletiyle sarj etmistim giriş kısımları benimkinden daha çok oturdu 3 saatte sarj etmişti. bilgisayardan etmeye calışıyorum ama sorun sanırım usb kablosunun giriş kısmına oturmayışında. ama saatlerdir sarjda başka bir sorun olabilir mi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benimde aynı sorun var geceden şarj 0 iken sabaha kadar 45 50 anca doluyor ve şarj giriş yerinde problem oluştu galiba sadece kendi usb kablomu taktıgımda şarj ediyor ,başka kabloyu takınca şarj etmiyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimkinin dün gece şarjı bitmiş kendiliğinden kapanmış sanırım. Bu sabahtan beridir de açamıyorum. Şarj olmuyor ne şarj aleti ile ne bilgisayardan. İlk defa oluyor. Neden olabilir hiçbir fikrim yok. Bir de ilginçtir ki telefonumu tam 1 yıl önce bugün almıştım, Almanya'dan

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de var malesef. Yeni başladı 2-3 gündür böyle. Çözümü bilen varsa net bir şekilde ifade etsin lütfen.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de aynı sorun vardı bir süredir, evde orijinal sarj aletiyle çok yavaş doluyordu. Dün gece taktım, sabah anca 20% lerdeydi. İşyerinde dışarıdan aldığım usb kablosuyla sarj ediyorum şimdi, gayet hızlı doluyor.

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bence azaltırlarsa bir sorun yok samsung yeni modellere yönelmesi için uyelerini zorluyor ama yine de arkadasın dediği gibi adaptor değiştirdim umarım faydasını görürüm eğer faydalı olursa burada paylaşacağım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede aynı sorun vardı gittim yeni original şarj kablosu aldım adaptörüyle beraber ama genede fayda etmedi

w0nD3rFuL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
10 tl e yan sanayi dandik bir ara kablosu aldım telefonum mükemmel şarj oluyor android iyidir ama alırsam artık samsung almayacağım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
geçende kardeşimin nokia lumia şarj aletiyle (beyaz kablolu yuvarlak başlıklı) s3'ümü şarj etmiştim sonuç inanılmazdı 2 saatte telefon %100 şarj olmuştu. o yüzden gidip aynısından aldım. siz de deneyin derim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar sarj kablosunun ucundaki pimlerini kontrol ediniz bazıları içine kacmıs olabiliyor dolayısıyla sarj olmuyor kolay gelsin .

Son mesajlar