Galaxy s3 şarj olmuyor

Konusu 'Samsung' forumundadır ve tcranberries tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

iphone 4 ün şarj aletını kullanın kablosu değil kafayı kullanın 4.0 wolatj verıyor ve dolduruyor arkadaşlar uğrasmayın aklınızda olsun başlığı kullanın

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaslar bende 4.1.2 guncellemesini yaptim telefon sarj olmuyor nedeni nedir bunun bilen var mi

3. DumDumaq

DumDumaq Dekan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    4.1.2 güncellemesi yasalmı yoksa root olarak kiesten mi yükledın

4. bawyera99

bawyera99 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne alaka telefon güncel değil ise sarj olmayacak mı bu meret az mantık

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar genel fikir yazılım sorunumu bizde 2 tane s3 var zaman zaman bu şarz problemi oluyor ..

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

4.1.1 guncellemesinden sonra bende de aynısı oldu. Yani sarj oluyor gibi gozukup olmuyordu. Buradakiler dahil bir suru şey okudum. Ipad'in ADAPTORUYLE sarj etmeye karar verdim ve su anda inanılmaz bir hızla sarj oluyor. Bilginize...

7. jeliboncocuk

jeliboncocuk Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    telefon şarj olurken kurcalandığında şarj almamaya başlıyor tekrardan şarj alabilmesi içinde telefonu açıp kapatmak gerekiyor. Umarım bu sorun 4.1.2 de giderilmiştir.

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ben de ilk aldığımda aynı hata vardı.bataryayı değiştirince sorun çözüldü

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Aynı sorun bende de var. Htc nin şarj aletiyle 1.30 saatte full şarj ettim ondan bitane alacağım.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonu kapatıp açın usb den de şarj olmaya bşlıyor. ancak prizdeki gibi hızlı şarj almıyor.

11. DemonQ

DemonQ Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de 4.1.2 güncellemesinden sonra cihaz şarjdayken mobil veri kapalı olarak sms gibi basit şeyler kullanmama rağmen pil yüzdesi sürekli düşüyor.

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de de ıkı kere aynı sorunu yasadım servıse goturdum yenı guncelleme yaptılar4,1,2 yukledıler suan ıyı ıns bıdaha olmaz

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar Mıknatıslı koruyucu Kap aldıysanız Mıknatıs Şarjı Çekiyo Kabı Çıkarın Öğle Takın

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar bende S3 kullanıcısıyım şöyle bir şey farkettim şarj adaptöründe ısınma olursa telefon normal bir şekilde şarj ediyor, fakat şarj adaptöründe ısınma yoksa eğer normalden daha uzun sürelerde geç şarj ediyor... Bunu defalarca denedim ve hep aynı sonucu aldım...

15. Zen17

Zen17 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    !!!!!!!!!!!!!!!!!! HERKES BURAYI DINLESIN !!!!!!!!!!!!!!!
    ¤¤¤¤¤¤¤¤ ÇÖZÜM BURADA ¤¤¤¤¤¤¤
    Arkadaşlar öncelikle şunu söyleyeyim ben de bir galaxy s3 kullanicisiyim. Telefonuma 4.1.1 güncellemesi geldiginde çok net olarak göremedim ama yavaş şarj olma gibi bir sorunla karsilasmistim. Sorunu anlıyorum. 4.1.1 güncellemesinde bir problem var fakat inanın şu an Yapabileceğiniz Bir Şey yok. Cihazinizin sorunu tamamen yazilim kaynakli olmali. Ancak 4.0 androide donmek sadece cihazı baska bir riske atmaktır. Bunu denemeyin derim. Gelelim Çözüme; ben şu anda bu sorunu aştim ve telefonum normal şarj oluyor. ÇÖZÜM ŞU: Maalesef şu anda sorununuzu cozmek için ne ben bir şey yapabilirim ne de siz. Tek çare sabırlı olmak. 4.1.2 android güncellemesi ile bu sorun çözülmüş ve cihaz normal sarj oluyor. Bu guncelleme sarj sorununu çözmek yanında multi-screen , yeni galeri , üç tahmini samsung klavye gibi note2 de olan özellikleri S3 de getiriyor. Bu güncelleme size de en fazla 1 aya kadar gelir ve sorununuz çözülür. Umarım yardimci olabilmisimdir :) Kolay gelsin...

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Canım aynısı bende de oluo yere doğru olan prizlere takıyorum...
    Yada şarj aleti değiştireceksin...

17. DemonQ

DemonQ Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Maalesef yok öyle bir dünya. 4.1.2'den de bişi beklemeyin.

18. scorpion

scorpion Süper Moderatör Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    815
    Ödül Puanları:
    113
    S3 almayi düsünüyordum vazgectim. Sarj sorunlari beni telefondan soguttu.

19. DemonQ

DemonQ Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğru karar.

20. DeMoN.D

DeMoN.D Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bikaç gündür bende şarjla ilgili problem yaşıyodum ama olayı çözdüm gibi. size biraz saçma gelebilir ama farklı prizde şarj etmeyi deneyin bi.
    bende kaç gündür tlf yi şarj edemiyodum. farklı bir prize taktım telefonu 10 dakka içinde %39 dan %46 ya geldi. bi deneyin bişi kaybetmezsiniz.
    prizde genişleme olduğu zamanda şarj olmuyor.

Sayfayı Paylaş