Galaxy s3 şarj olmuyor

Konusu 'Samsung' forumundadır ve tcranberries tarafından 26 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Galaxy s3 şarj olmuyor

Bugün telefonun şarjı bitmek üzereyken prize taktım ve şarj olmadığını fark ettim işin ilginç tarafı usb ile bilgisayardan şarj oluyor ama prize takınca olmuyor. 3 saniye oluyor sonrasında iptal oluyor. böyle bir durum yaşayan var mı acaba ?

2. mennes

mennes Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende bi sorun yok ama sorun priz girişinden kaynaklanıyor gibi o adaptörde sorun olabilir yada taktığın prizde bi sorun olmasın
    benim prizden çok hızlı şarj oluyor

3. desperadotr

desperadotr Üyecik

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    SAçma olucak ama başka başka prizlerde şarj cihazını denedin mi ?

4. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yere yakın bir priz var kablosu kısa olduğundan sürekli orayı kullanıyordum. Bugün şarj etmediğini görünce başka prizleri denedim tabiki ama durum aynı. Başka binada da denedim sonuç aynı. Şu durumda aldığım yere götürüp garantiye gitmesini isteyeceğim. İlginç olan tarafı ise usb den şarj ediyor acaba prize takılan aparatta mı sorun var ama şöyle bir durumda vardı kardeşimdede samsung telefon var onun şarj aletini deniyeyim dedim yine şarj etmedi ben kendi şarj aletimi kardeşimin telefonuna taktım şarj ediyor. Telefonu aldığım yere yarın götüreceğim garanti için. Ben sadece böyle bir durum yaşayan var mı diye öğrenmek istemiştim teşekkürler arkadaşlar.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonu alalı ne kadar oldu ?
    Önceden adaptörle şarj ediyormuydun ?
    Birde en son ne zaman güncelledin telefonu?

6. mennes

mennes Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konunun sonucu hakkında bizi de bilgilendirirsen seviniriz :D tcranberries

7. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Telefonu alalı 20 gün oldu. önceden hep adaptör ile şarj ediyordum. telefonu ilk aldığımda bir yazılım güncellemesi olduğunu söyledi ve telefona yükledim. 2. güncelleme henüz yükleyemedim daha türkiyede kimse yükleyemedi sanırım o konuda bilgim yok. Sonuç olarak garantiye gitti telefon daha doyamadan gitti yani 15 gün dedi birde telefoncu beklemedeyiz bakalım :(

8. SamsungGalaxyS3

SamsungGalaxyS3 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçmalık garantiye gitmesi sonuçta cihazda arıza yok
    adaptör arızalıdır.
    başka adaptörle denemeden mi gönderdiniz?

9. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşimde samsung champ var onun adaptörü ile denedim olmadı. Telefoncuya götürdüğümde oda başka bir adaptörle denedi ama yine olmadı. acaba kendi adaptöründen başka adaptörle şarj etmiyor mu desem çok saçma olucak. sonuç olarak bu şartlarda garantiye gitti.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Bende de boyle bir sorun var. Bazen taktigimda sarj oluyor. Bazen olmuyor. Bilgisayardan usb ile bagliyorm sarj oluyor diye gosteriyor. 5 dakka sonra bakiyorm sarj isareti ortadan kalkmis sarj olmuyor. Prize takiyorm aksmdan. Sabah %100 olmasi gereken pil %73 gosteriyor. Eskiden boyle bir sorun yoktu. Yeni guncellemeyi aldiktan snra oldu. (Farkli sarj aletleri ve farkli ortamlar denedim yinede ayni sorunlarla karsilatm)

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende prizden şarj edemiyorum usb den şarj ediyor her yolu denedim olmadı bu sorunu çözen varsa Allah için cevap versin.

12. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yarın garantiden geliyor telefon bakalım neler olmuş neler bitmiş.

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar aynı sorunu biraz önce yaşadım ne usb ne priz şarz ediyordu şimdi telefonu güncelledim ve şarz sorunu düzeldi

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Düzeldi gibi yapar 2 gün sonra gene aynı yapar kernel dahi değiştirdim nafile mecburen servise gondericez artık napalım

15. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet telefon bugün elime gelmiş bulunmakta şarj ediyor sıkıntı yok şuanda ilerdeki günlerde ne olucak bilmiyorum. Garantinin yazdığı açıklama: Onarıldı. Bataryanızı tam şarj etmeden kullanmayınız.

16. BlackShopAre

BlackShopAre Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    baya uzun bi süre ama sonunda gelmiş ya ne diyeyim kazasız belasız kullan :D

17. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen baya oldu ya özledim valla telefonu şimdi doya doya kullanıyorum umarım böyle bir sorun yaşamam bir daha :)

18. tcranberries

tcranberries Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Derken bu sabah yine aynı sorun ile güne başladım yine şarj etmiyor kafayı yiyeceğim!

19. driver_dr

driver_dr Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı sorun bendede var aynı sorunu yasayan kullanıcılar olarak ortak noktamızı bulursak sorunu cozeriz servis cozemedigine gore bunu bizden baska cozecek kimse yok

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bendede aynı sorun var benim telefonum samsung galaxy w bataryayı çıkarıp taktığımda tekrar sarj ediyor fakat bi kere çıkardığımda prizden bi daha sarj etmiyor ben bütün güzellemelerini yaptım telefonun o konuda bi sıkıntım yok fakat bu hale helmeden once mtp(usb) devre dışı diye bi bildirim geldi fakat tekrar açmayı beceremedim bence sorunun kaynağı sestemin kendini kapatması o mtp(usb) bildirimi telefonu bilgisayara bağladığımızdada geliyor . yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş