Galaxy S3 Şarj Olmuyor yazısı

Bu konuyu okuyanlar

enezfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamünaleyküm size bir sorum olucak. Telefonumun batarya sorunu vardı yeni bir batarya aldım ve sorun çözüldü ancak takıldığım bi nokta var, ayarlardan pil kısmına girdiğimde pil yüzdesinin yanında boşaltılıyor yazacağına "şarj olmuyor" yazıyor neden olabilir acaba?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Öncelikle selamünaleyküm size bir sorum olucak. Telefonumun batarya sorunu vardı yeni bir batarya aldım ve sorun çözüldü ancak takıldığım bi nokta var, ayarlardan pil kısmına girdiğimde pil yüzdesinin yanında boşaltılıyor yazacağına "şarj olmuyor" yazıyor neden olabilir acaba?

yani telefon sarj oluyor ve normal sekilde calisiyor.tek sorun sarj olmuyor yazisimi?

enezfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çoğu arkadaşımda s3 var onlarınkinde boşaltılıyor yazıyor arkadaşım gördüğünde bi sorun olabilir demişti ondan şüphe ettim.

enezfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bataryayı bugün aldım 45 tl ye. orjinal batarya.

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bataryayı bugün aldım 45 tl ye. orjinal batarya.
:Dkafani yorma benim kayinpederin telefonuna baktim geldim senin icin ondada s3 var .ondada sarj olmuyor yaziyor.yani bir sorun degil

- - - Mesaj Güncellendi - - -

son yazilim guncellemesini kurmamislardir belki arkadaslarin

enezfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah sağolasın :D Birde bu bataryaya kalibrasyon yapmam gerekiyormu?

isveçli

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Eyvallah sağolasın :D Birde bu bataryaya kalibrasyon yapmam gerekiyormu?
yok be onlar eskidendi artik piller ona gore uretiliyor.bir kac gun sonra duzene girer o pil. su anda biraz erken bosalma olabilir.normaldir daha kullanilmamis nede olsa

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Aleyküm Selam. Takma bence. Sorun değil. Bu arada kalibrasyonu ben de önermiyorum. Eskiden S3 Mini kullanırken kalibrasyon yapmıştım ve batarya kafayı yemişti.