Galaxy S3 Rehberi ve Resimleri nasıl Yedeklerim

Bu konuyu okuyanlar

fatihkaplan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar

S3 ü fabrika ayarlarına döndereceğim ama rehberi felan nasıl yedeklerim yardımcı olurmusunuz?

Teşekkürler

winchester07

Doçent
Reaksiyon puanı
22
Hafiza kartina yedekleyebilirsin ,kayitlar kisileri yedekle seceneginden vcf formatinda yedeklenir.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ozaman kies'le bilgisayarına yedekle

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
iphonun olsaydı nasıl yedeklerim diye düşünmezdin zaten telefon belli aralıklarla iclouda yedekler. formattan sonra yine kendi kendine bütün program rehber ve ayarlarını aktarır. hatta oyunlarda kaldığın yerden devam edersin

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4

Google olacak da interaktif ozellikler olmayacak haaaa :-D.
S3 de androidi ilk actiginda bir gmail hesabı girmeniz istenir, eger gmail hesabini girdiyseniz tum rehberinizi, favorilerinizi vs gmaile senkronize etmeniz yani yedeklemeniz cok kolaydir. icloudmus, appleda bu marketing potansiyeli olduktan sonra yemegi isitir isitir millete satar,

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Bir de su var, resimleri de picasa gibi web servislerine yedekleyebilirsin,yedeklemek istedigin resimleri seciyorsun ve paylas diyerek gelen listeden picasayi seciyorsun, veya mail adresi,google drive gibi hesaplara da gonderebilirsin. google varsa careler tukenmez,

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Google olacak da interaktif ozellikler olmayacak haaaa :-D.
S3 de androidi ilk actiginda bir gmail hesabı girmeniz istenir, eger gmail hesabini girdiyseniz tum rehberinizi, favorilerinizi vs gmaile senkronize etmeniz yani yedeklemeniz cok kolaydir. icloudmus, appleda bu marketing potansiyeli olduktan sonra yemegi isitir isitir millete satar,
daha dün eşimin androidli telefonunu fabrika ayarlarına sıfırladım. google hesabıyla senkronize ettiğim için içim rahattı. sıfırlama bittikten sonra google hesabıyla giriş yapıp tekrar senkronize ettim. birde ne göreyim rehbere sadece 2 kişi eklenmiş. anlıycanız google 2 senedir 100lerce senjronizasyonda sadece 2 kişiyi aktarabilmiş..

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
daha dün eşimin androidli telefonunu fabrika ayarlarına sıfırladım. google hesabıyla senkronize ettiğim için içim rahattı. sıfırlama bittikten sonra google hesabıyla giriş yapıp tekrar senkronize ettim. birde ne göreyim rehbere sadece 2 kişi eklenmiş. anlıycanız google 2 senedir 100lerce senjronizasyonda sadece 2 kişiyi aktarabilmiş..

android isletim sistemini ilk kullandigimda boyle bir sorun basima gelmisti,acikcasi googleda aramadim hatayi,beceremedim deyip secenekleri tekrar inceledim.Neyse , rehbere yeni bir kisi eklerken, kaydete tiklamadan once eklediginiz kisinin nereye kaydedilecegini bir kereye mahsus secmeniz gerekir,sim card mi,google mi,yoksa telefon hafizasi mi gibi seceneklerden google secenegini secerseniz problem cozulmus olur. Bir de yazilim merlini dedigim google firmasi boyle bir sorun ile iki sene degil iki dakika durmaz,duzeltir hemen,

promidal

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
tamam da ben yeni kişi eklemedim zaten bütün rehberim telefondaydı. (ilk aldığımda toptan kopyalamıştık) şimdi hepsi gitti. eğer senkronizasyon yapıyorsan tel hafızasınıda senkronize edersin

trkyzc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar rehberi dropbox'a nasıl yedeklerim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mesajlarımı nasıl yedeklerim ? Bilen bi yardım etse.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:crying:ya ben s3 de fabrika ayarlarına dönmek zorunda kaldım fotolar silindi geri nasıl kurtarabilirim acil yardım lütfen ...

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11

thesavarona

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefonları kullanırken az dikkat :) yedeklemeri pc yaparsanız daha sağlam olur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:blush:merabalar bişey sorucaktım ben facedeki resimlerimi s3 e yani tele indirmek istiyorum nasıl yapa bilirim lütfen yardım edin ...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yardim edin yaaa telimi fabrika ayarlarina geri yuklemek istiyom ama fotolarim silinir diye korkuyom ne yapabilirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap::dil:Önce Bilgisayarına KİES yükleyeceksin. Sonra bu kiese bilgisayaruındaki bütün dosyaları kopyalayıp atacaksın. Yani KOPYALAYACAKSINIZ. Arkasından bu bilgileri yeni aldığın bir telefona veya kendi telefonuna tekrar yüklemen de mümkündür.Yüklerken yönten aynı şekilde KOPYALA, YAPIŞTIR yaparak işlem tamamlanır.
Selam ve saygılar.

Son mesajlar