Galaxy s3 menü düzenlemesi

Konusu 'Samsung' forumundadır ve BasakS tarafından 12 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. BasakS

BasakS Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Galaxy s3 menü düzenlemesi

Arkadaşlar Galaxy s3 kullanıyorum. Menüyü ayarlamak istiyorum fakat nasıl düzenleniyor bulamadım. Üstüne bastığımda sürükleyebiliyorum ama 2.sayfadan 3. sayfaya taşıyamıyorum nasıl yapabilirim?

2. BlackShopAre

BlackShopAre Doçent

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    home tusunun solundaki tuşa baş düzenle de oradan ayarla

3. sirnatli21

sirnatli21 Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    taşıyacağın kısayolu yada widget i parmağınla basılı tut ve sayfanın kenarlarına doğru getirmeye çalış , başka sayfaya geçiş yapacaktır

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben ana menüye koymak istiyorum o nasıl olacak yardımcı olursanız severim

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

uygulamalara gir soldaki dokumatik tuşle düzenlemeyi açıp yapabilirsin.

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

menüyü ac secenek belirleyen doknmatik tusa bas ( sol traftaki ) ve düzenle de ve düzenle istediqin simgeye bsılı tutarak kardeşim . kolay gelsin ...

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar s3 mini kullanıyorum.
    nasıl yaptıysam orjinal navigasyon simgesini kaybettim ve hiç bir yerden bulamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Düzenle ye bastıktan sonra uygulamayı tutup olabileceği en kenara dogru sürüklüyorum ama yine de uygulama diger sayfaya gecmiyo. bugune kadar belkı 100 kere denemişimdir en fazla 2 kere oldu. oda şansa gecti. benim tel demi sıkıntı var acaba ?

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hocam ilk önce ayarlara girip hareket menüsünü etkinleştir sonra o hareket menüsüne girip simgeyi taşımak için diye bir simge var onu da etkinleştir sonra menüye gel ve sağ tuşla düzenle de taşıyacağın simgeyi basılı tutup telefonu sağa yada sola nereye taşıyacaksan o yöne salla direk o sayfaya geçer ben sürekli yapıyorum biraz kurcala telefonunu bence :)

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Çok teşekkürler dediğiniz gibiymiş

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

çok teşekkürler :)

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

taşıcagım simgeyi tutuyorum ama öğeler sadece özelliştirilmiş kılavuzda yeniden düznlenir diyo nolur yardım edin menüm altüst olduu

Sayfayı Paylaş