Galaxy S3 Google Play Store Sorunu

Konusu 'Samsung' forumundadır ve BurakOzen tarafından 12 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

cihaz rootluysa freedom programını indir girer aynı sorun bende de vardı çözüldü

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar ben google play i açabiliyorum fakat bir uygulama indirmek için uygulamayı indir e tıklayıp onay verdiğimde uygulama indirilecektir diyor;fakat indirilemiyor.

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

abim fabrika ayarlarınada döndüm olmuyor mobil veriyi açınca telefon google play store durduruldu diyor ve telefon donuyor üstelik telefonu daha alalı 1 hafta olmadı ne dandik telefonmuş:huh:

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

denedim ve düzeldi, teşekkürler..

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Uygulama tercihleri sıfırlansın mı kısmını bulamadım. :(

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bendede o hata var hiç bir şekilde gitmiyo tüm yolları denedim başka yol varsa lütfen söyleyin

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

teşkkürler düzeldi benimki =)

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar yardım edin 2 defa fabrika ayarlarına döndü yine de google play stora girmiyo

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

play store girnce bağlantrı yok tekrar dene diyor sorun ne acabab na bağlantısı istiyor arkadaşlatr

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:blink:
    peki rehber falan silinir mi bunu yaparsak ?

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar ben ücretli bir uygulama aldım sevmedim geri ödeme ile ücreti geri aldım ama suan ücretli bir uygulama almak istediğimde hata veriyor indirmiyor yardımcı olurmusunuz

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya ben google play storedan indiriyorum ama telefon indirilenleri açmıyor.lütfen çözümünü söylermisinizzz

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

çook teşekkürler google play store donuyordu fabrika ayarlarına donunce oldu

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar s3 mini kullanıyorum. ocak ayında almıştım. cok uygulama yukledıgmde arama sorunu oldu arama yapamıyorum telefon kapalı gözüküyor ne yapabılırm bılen bırı yardımcı olurmu? :(

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bunu yaptık mı bişeyler siliniyo mu??

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bendeki sorun şu tuş kilidi otomatik olarak kapanmıyo açık kalıyo ve şarzım boşa tükeniyo bir diğer sorun uygulama yöneticisine giriyom sonra ekran donuyo ayarlar durduruldu diyor ne yapmam lazım tşk ismim serkan yardımcı olursanız sevinirim

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Tesekkur ederim aynen uyguladim hersey duzeldi

rekrar tesekkurler

18. ibocann

ibocann Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba arkadaşlar samsung galaxy s3mini aldım spot garantisiz yani 300 tl.tlffn çok güzel herşeyi orjinal fakay google playerden mesela facebook indirmeye kalkıyorum hata veriyor bunun gibi birkaç oldu. birde telefonla konuşurken karşı tarafın sesi çok az geliyor.bu konuda bilgisi olan varmı şimdiden teşekürler

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Merhaba Arkadaşlar Benim Samsung Galaxy Ace Var Goggle Play Stor a Girmiyo Ne Önerirsiniz Link Verebilirmisiniz. Şimdiden Teşekkürler.

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Mrb arkadaşlar ben bugün çakma s4 dediklerinden aldım ve samsung apps var ona girmiyor ve google play store yok onu nasıl elde edebilirim. Ben bu merede nasıl uygulama yüklücem. Acayip sinir bastı.

Sayfayı Paylaş