Galaxy s3 alınırmı

Bu konuyu okuyanlar

alsonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kolay gelsin arkadaşlar bu hafta içinde telefon almayı düşünüyorum aklımda galaxy s3 var bu fiyat aralıgında önerebiliceğiniz başka cihaz varmı ?

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim var ama sana tavsiye sen alma. Inanilmaz kasiyor tel. oyle oyun falan da degil. paran varsa s4 bile alma(arkadasinkini inceledik kasma yapiyor daha yeni telefon). illa android alacaksan HTC One iyi diyorlar buna bak. yok genel bi tavsiye istiyorsan iphone un butcene uygun olan bir modelini al kesinlikle. basin agrimaz mutlu yasarsin.

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Her 3 kişiden birinde s3 var artık bir farkım olmasın diyorsan gayet güzel bir cihaz s3.Dışarı çıkınca kimin elinde görsem akıllı telefon s3 bu bile almamak için yeterli bir neden benim için tabi tercihler değişir benim tercihim bu yönde.

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
ben de s3 kullanıyorum
ne hikmetse benimki kasmıyor
kasıyor diyen arkadaşlar telefonla ne yapıyorlar anlamıyorum
uzaya mekik mi göndermeye çalışıyorsunuz da alet kasıyor
alt tarafı telefon bu
ne gibi işler yapmaya çalışıyorsunuz telefonla?

yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum
bu güne kadar herhangi bir oyun yada programda takılma görmedim
şöyle bir sorunu var, oyundan çıkarken arayüz geç yükleniyor ama bunun sebebi biliniyor. oyun oynarken kasmadığı için önemsemiyorum.
ilk aldığımda rehbere geç giriyordu o sorunuda ex dialer programı kurarak çözmüştüm
bu iki sorun zaten kronik, onun dışında başka bir sorunla karşılaşmadım.

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ben de s3 kullanıyorum
ne hikmetse benimki kasmıyor
kasıyor diyen arkadaşlar telefonla ne yapıyorlar anlamıyorum
uzaya mekik mi göndermeye çalışıyorsunuz da alet kasıyor
alt tarafı telefon bu
ne gibi işler yapmaya çalışıyorsunuz telefonla?

yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum
bu güne kadar herhangi bir oyun yada programda takılma görmedim
şöyle bir sorunu var, oyundan çıkarken arayüz geç yükleniyor ama bunun sebebi biliniyor. oyun oynarken kasmadığı için önemsemiyorum.
ilk aldığımda rehbere geç giriyordu o sorunuda ex dialer programı kurarak çözmüştüm
bu iki sorun zaten kronik, onun dışında başka bir sorunla karşılaşmadım.

kesinlikle katılıyorum

olympuskiller

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Ben de yaklaşık 1 ay önce aldım bir sıkını yaşamadım ,bence de arkadaşlar haklı ne yapıyorsunuz da kasıyor bu cihazlar ne kadar komplike cihazlar olsa da bunlar sonuçta birer cep telefonu

finisterre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son zamanlarda bayram degil seyran degil kendi kendine kafasina gore kapanip yeniden baslatiyor. kuzenimde de ayni sorun var bu arada. telefon rehberi cok gec aciliyor ve bazen donuyor. acele isin varsa kirip atmamak isten bile degil. oyunlarla hic isim olmaz. 32 gb lik hafizada sadece 3 gb dolu. kotu telefon degil ama iyi telefon da degil. para verdik diye fanatiklik yapmanin alemi yok gercekci olmak lazim. kasa olarak karsilastirilirsa HTC yi kaliteli buldum. isletim sistemi ios denedim. yag gibi akiyor mubarek.

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
S3 Alacağına Nexus 4 al daha iyi kardeş nerdeyse 2-3 kat daha hızlı

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
ben anlamıyorum bu s3 düşmanlığı nedir ben aldım her işimi görüyor çok şükür alana diyeceğim tek şey Allah sahibine bağışlasın almayanında keyfi bilir

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
1Gb ram ve ağır Samsung arayüzü ile multitasking yapamazsın adam akıllı. Onun dışında fena telefon değil.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

S3 Alacağına Nexus 4 al daha iyi kardeş nerdeyse 2-3 kat daha hızlı

Ben de öyle düşünüyordum ama şunu izleyince biraz hayal kırıklığı oldu http://www.youtube.com/watch?v=sjc2mWxC8z0

- - - Mesaj Güncellendi - - -

ben anlamıyorum bu s3 düşmanlığı nedir ben aldım her işimi görüyor çok şükür alana diyeceğim tek şey Allah sahibine bağışlasın almayanında keyfi bilir

600 liraya da her işi gören telefon alınır önemli olan fiyatına göre verdiği performans

ahmetnazim

Doçent
Reaksiyon puanı
0
tamam ozaman yap önerini alsın 600 liraya her işini göreceği telefonu

Herkesin her işi farklı onun her işini bilmeden telefon öneremem. Arkadaş sadece fiyat aralığı vermiş ne yapıp etmeyi istediğini yazmamış kimsenin de önermesini mantıklı bulmuyorum böyle bir durumda, o yüzden ben de sadece eksik olduğu noktayı gösterdim onun dışında güzel telefon dedim.

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam al diyeceğim de harbi çok tipsiz telefon :) belki bana öyle geliyordur ama çoğu kişi böyle düşünüyor

sevket_19

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O yüzden 60 milyon sattı :D
Zaten 60 milyon telefonu görünce çarpılmış gibi aldı.O yüzden görüyoruz samsung her telefon çıkardığında en çok samsung kullananların tepkili olduğunu.Birbirimizi kandırmayalım şimdi.Eğer gerçekten tasarımı hoş olsaydı tek başına piyasanın tekeli olurdu.Samsung kullananlar bile bıkmış aynı tasarımdan ama el mahkum almak zorunda oldukları için alıyorlar.Peki niye tasarımı bu kadar berbat telefon vazgeçilmez oluyor çünkü bizim ülkenin insanları hepsi aynı kafada ne yaygın onu alıyım eminim alan 60milyon insanın 55milyonu teknolojinin tsinden anlamayan insanlar.Adam anlamıyor izliyor reklamı aa bakınca telefon kapanmıyormuş gidip alıyor.Geçen biri geldi heyecanla yanıma samsung 8 çekirdek çıkarmış ee ne oluyo 8 olunca dedim cevap yok.

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Zaten 60 milyon telefonu görünce çarpılmış gibi aldı.O yüzden görüyoruz samsung her telefon çıkardığında en çok samsung kullananların tepkili olduğunu.Birbirimizi kandırmayalım şimdi.Eğer gerçekten tasarımı hoş olsaydı tek başına piyasanın tekeli olurdu.Samsung kullananlar bile bıkmış aynı tasarımdan ama el mahkum almak zorunda oldukları için alıyorlar.Peki niye tasarımı bu kadar berbat telefon vazgeçilmez oluyor çünkü bizim ülkenin insanları hepsi aynı kafada ne yaygın onu alıyım eminim alan 60milyon insanın 55milyonu teknolojinin tsinden anlamayan insanlar.Adam anlamıyor izliyor reklamı aa bakınca telefon kapanmıyormuş gidip alıyor.Geçen biri geldi heyecanla yanıma samsung 8 çekirdek çıkarmış ee ne oluyo 8 olunca dedim cevap yok.

Bu da bir fikir, saygı duyarım.

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bence alınabilir neden alınmasın. Sıkıntıları var evet. Mesela benim bir öğrencimde vardı. Muhteşem yavaş çalışırdı. Ama bi onda o kadar işkence gibi yavaş gördüm.

alsonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s3 aklıma yattı özellikleri olsun yazılımı olsun en kolay rom yüklenen güncellenen root atılabilen bi cihaz. nexus 4 ile s3 arasında kalmıştım fakat nexus 4 ün multimedia özellikleri düşük kamera vasat denicek kadar kötü ses desen neredeysee çıkmıyor.s3 de kasma reset atma gibi ufak problemler gördüm bende fakat benim başıma gelicegini zannetmiyorum öyle olursada ayda bir rom atar öyle kullanırız.Htc one çok güzel bir cihaz fakat türkiye piyasasında her zaman oldugu gibi elektronik cihazlar çok pahalı htc one beni biraz aşıyor açıkcası 1200-1300 civari bişeyler düşünüyorum ama aklıma bitek s3 yattı.

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
alali 2 ay oldu ucretsiz bir cok oyunu yukledim nadiren kasiyor bi de klasik rehber sorunu var onun disinda 16 gb nin 7 si bos yalniz bendeki ekstra sorun ram hep 700 civari yinede alabilirsin

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
alali 2 ay oldu ucretsiz bir cok oyunu yukledim nadiren kasiyor bi de klasik rehber sorunu var onun disinda 16 gb nin 7 si bos yalniz bendeki ekstra sorun ram hep 700 civari yinede alabilirsin

FMR Memory ve Önbellek temizleyici kullan.

alsonur

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ramin sıkıntı çıkarıcagını pek sanmıyorum ama genelde 700 civarında oldugu dumuştum

theotto

Asistan
Reaksiyon puanı
3
FMR MEMORY yi calistirdim ram 300 lere dustu ama tekrar yuksekliyor700 e

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
lg optimus g veya sp alabilirsin.özellikle optimus g 13 mp kamerası 2 gb ram'ı 32 gb hafızası vs. hem fiyatı iyi.1299 TL.Sony Xperia SP'de çok iyi bir telefon.hem lg ve samsung'un arayüzleri benziyor.Zaten samsung'un arayüzü çok kullanışlı olduğu için çok sattı.lg çok benziyor arayüzü.ama xperia sp çok iyi olsada bazen xperialar çok takılıyor.babamda xperia sola bende x10 mini var.xperia sola ilklerde iyiydi.fakat şimdi facedeki resimleri daha yavaş açıyor.her neyse lg optimus g iyi fikir.fakat her ne olusa olsun ister 20 çekirdekli telefon olsun yinede android yavaşlar...