[Galaxy S2][GT-I9100] Root Yapma (Odin ile)

Bu konuyu okuyanlar

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
geçmiş olsun :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu en yukarıda paylaştığınız root dosyası 4.1.2 XXLS8 için mi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar benım tlelefonum s2 android versiyonu 4.1.2 xxls8 googledee s2 4.1.2 xxls8 root dostasını bulun ındırınve sd katınıza atız factory reset modunu acın ordan İnstall zip from sd-card seçeneğinden indirdigimiz dosyayı bulun flashlayın bukadar ünlem işareti filan almazsınız odin ile yormayın kendınızı cihazınız rootlanır...

Reaksiyon puanı
2,146
arkadaslar benım tlelefonum s2 android versiyonu 4.1.2 xxls8 googledee s2 4.1.2 xxls8 root dostasını bulun ındırınve sd katınıza atız factory reset modunu acın ordan İnstall zip from sd-card seçeneğinden indirdigimiz dosyayı bulun flashlayın bukadar ünlem işareti filan almazsınız odin ile yormayın kendınızı cihazınız rootlanır...

framaroottan kolay olamaz yine de

S

SDN Okuru

SDN Okuru
gençler telefonlarınız kapanmış başkada açıklaması yok götürün sıradan bir telefoncuya 30 tl ye halletsinler ben bugun hallettirdim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung s2 kullanıcısıyım telefonuma yeni güncellemeler yaptım ve model oluşturamıyorum nasıl duzeltebılrıım aceba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu açamıyorum açılışta kalıyo. fakat bu 3 tuşa basıp girdiğimiz ekrana gelebliyorum ordan factory reset yapabilirmiyim ve nasıl yapablirim

ne download ne de diğer seçenekler gelmiyor başka bir çare var mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardesim odin indirdim ama root indiremedim yardim eden kimse varmi

Reaksiyon puanı
2,146
Telefonu açamıyorum açılışta kalıyo. fakat bu 3 tuşa basıp girdiğimiz ekrana gelebliyorum ordan factory reset yapabilirmiyim ve nasıl yapablirim

ne download ne de diğer seçenekler gelmiyor başka bir çare var mı?

Ses açma + home + power ile açılan recovery ekranında wipe data/factory reset, wipe cache ve wipe dalvik cache yaparsan düzelir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

kardesim odin indirdim ama root indiremedim yardim eden kimse varmi

Root'u odin ile yapma, framaroot var onunla yap.
http://forum.shiftdelete.net/samsun...y-serisi]-framaroot-tek-tiklama-ile-root.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi akşamlar odin nerden indircez 4shaered destop diye program iniyor:(:(:(:(:(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy win i-8552 kullanıyorum bu root u kursam bi sorun olur mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ben kiese basladım iki saattir bağlınıyor diyor bi çare pls

/xo/

Dekan
Reaksiyon puanı
226
Odin falan uğraşmayın arkadaşlar. PhilZ kernelin konusu var Xda da. Sd karta atıp stock cwmden flashlayınca hem root oluyor, hem de Custom cwm yükleniyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadslar galaxy s2 acilis logosunda bloke oluyor recovery moda gecmiyor download moda geciyor ama odin ile yukleme yapmaya calisiyrum islem tamamlanmiyor bloke olup oylece kaliyor lutfen anlayan arkadaslar cozum onersin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar odin telefonumu görmüyor yardım edebilirmisiniz:helpsmilie:

osman_kys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle hayırlı günler. Ben I9100 Galaxy s2 Cihazıma bugün Telefoncu arkadaşımla birlikte 4.1.2 Sürümünü Yükledik. Şöyle :

GT-I9100
4.1.2
I9100BVLS4
...
Benim Cihazıma Root Atamadık Sürüm Yükselttik Odin İle Fakat Her ne kadar Denediyse root Atamadık Uygun Root Da Bulamadık Daha Doğrusu.Nerden Ulaşırım Root'a Yardımcı Olursanız Sevinirim. Acil Yardım Çünkü

Beo

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Açılırken sarı ünlem işaretinde kaldı telefon.

Wipe data - wipe cache işlemleride işe yaramıyor.

Stock rom yüklemek istesem telefonun kernel sürümünü bilmiyorum.

Nereden bakacaz buna ?