Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
bi süredir farklı telefonlarla shiftdelete ailesindeydim uzaktan takip ediyorum..sırasıyla s9 plus s9 ve a50 den sonra s10 ile aranızdayım. ??‍♀️?‍♀️
Hayırlısı olsun, hoşgeldiniz aramıza. Bir sorunuz olursa sorabilirsiniz :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

s8'den sonra S10 ile katıldım bende.telefona alıştım fakat bildirim ışığı eksikliği gözüme takılıyor.yapanlar olmuş nasıl yaptıklarını anlatabilirlerse sevinirim.
Edge aydınlatması kullanabilirsiniz gayet güzel çalışıyor.

Yeni güncelleme ile gelecek Note10 kamera özellikleri, pil sürelerinin iyileştirilmesi ve oneui 1,5.....
Heyecanla bekliyoruz :D
29 Ekim'de de One UI 2.0 :D

Ravensight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Türkiye'ye ne zaman gelecek acaba Eylül bitmeden gelir mi ki ?

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Merhabalar , s10+ kullanıcısıyım son 1 haftadır kutudan çıktığında üstünde bi ekran koruyucusu ile geldi ve ben telefonu düşürdüm ekran koruyucusu çizildi kötü bir görünüm veriyor diye çıkarttım. Aklımda 2 soru var s10 kullanıcılarına, ekran koruyucu takmalı mıyım ? ( son 2 telefonumun ekranını kırdım sakarımdır ) Ekran koruyucu takmalı isem öneriniz var mı?

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Merhabalar , s10+ kullanıcısıyım son 1 haftadır kutudan çıktığında üstünde bi ekran koruyucusu ile geldi ve ben telefonu düşürdüm ekran koruyucusu çizildi kötü bir görünüm veriyor diye çıkarttım. Aklımda 2 soru var s10 kullanıcılarına, ekran koruyucu takmalı mıyım ? ( son 2 telefonumun ekranını kırdım sakarımdır ) Ekran koruyucu takmalı isem öneriniz var mı?
Mutlaka kullanmalısın. Bu cihazlarda cam ürünler yok jelatin yapılı hepsi. Şahsen ben Spigen kullanıyorum gayet kullanışlı, çizilmelere karşı oldukça iyi koruyor fakat düşürme konusunda aynı şeyi söyleyemem.
Eğer düşürmeye müsait biriysen mutlaka darbelere karşı dayanıklı bir kılıf almalısın :)

Ravensight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

anlatknkdinliyorum

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
16
Telefon iyi de o kadar para verilir mi hakkaten hiç anlamayacağım b mesele

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Mutlaka kullanmalısın. Bu cihazlarda cam ürünler yok jelatin yapılı hepsi. Şahsen ben Spigen kullanıyorum gayet kullanışlı, çizilmelere karşı oldukça iyi koruyor fakat düşürme konusunda aynı şeyi söyleyemem.
Eğer düşürmeye müsait biriysen mutlaka darbelere karşı dayanıklı bir kılıf almalısın :)

Kılıfım var cam koruyucu taktırmayı düşünüyorumda aldığınız ürün nedir yollama şansınız var mı

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Kılıfım var cam koruyucu taktırmayı düşünüyorumda aldığınız ürün nedir yollama şansınız var mı
Benim kullandığım ürün bu. Daha önceden bi çok kez farklı markalar kullandım ama edge ekranlardan kendiliğinden atma yaptı bende son çare bunu
buldum gayet memnunum.

Güncellememiz hepimize hayırlı olsun :)
Bu kadar erken geleceği aklıma gelmezdi Avrupa ile aynı anda aldık.
Yeni gelen özellikler gayet iyi çalışıyor, Note 10 özelliklerinin neredeyse hepsi gelmiş diyebilirim.
Ayırca Snapchat optimizesi beni baya mutlu etti. Screenshot_20190926-162111_Software update.jpg

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Benim kullandığım ürün bu. Daha önceden bi çok kez farklı markalar kullandım ama edge ekranlardan kendiliğinden atma yaptı bende son çare bunu
buldum gayet memnunum.

Güncellememiz hepimize hayırlı olsun :)
Bu kadar erken geleceği aklıma gelmezdi Avrupa ile aynı anda aldık.
Yeni gelen özellikler gayet iyi çalışıyor, Note 10 özelliklerinin neredeyse hepsi gelmiş diyebilirim.
Ayırca Snapchat optimizesi beni baya mutlu etti.Ekli dosyayı görüntüle 79250

aman aman aman hemen kontrol ediyorum sağolun :D

Penah0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bugün degisim talebi için servise uğradım sorunu gösterdim kabul ettiler inceleyip resimlerini aldılar , çalışan bir aydan önce fabrika hatası sorunla karşılaşıldığında teknik mudahale yerine zaten degisim yaptiklarini söyledi. Telefonu aldılar yarın haber vericez dediler. Yazılımsal olmadığını kesinlestirdikten sonra muhtemelen degistircekler. Teşekkür ederim yorumlarınız için.
nedir acaba fabrika hatası ekran aralımı kalmış yoksa

Instagram dark mode denemek isteyenler için:
asla kullanmam nefret ederim instaya

Ravensight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Edge Ligtning whatsapp bug'ını düzeltmişler, artık AOD kapatıp, edge blackhole ile bildiğim ışığı misali kullanabilirsiniz :D

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Screenshot_20190927-171354_Software update.jpg

Hayırlı uğurlu olsun. Kamera yetenekleri artıyor...

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
Son güncellemeden sonra pil performansı arttı gibi sanki, s10e ile 5 5.30 saat ekran süresi almaya başladım az zorlasam 6 yı da geçer. kamera modları epey iyi.

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Samsung iyi gidiyor, umarım böyle devam eder.

YıldırımS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S7,s7 edge,s8 den sonra s10e ile aranızdayım arkadaşlar ? Telefomla ilgili aklıma takılan birşey acaba s10e kullanan kullanicalarda bu sorunlae varmı facebook ta gönderiler yuklenmiyor daire sürekli dönüyor ve bazen instagramda yenileme yapmiyordu bütün uygulamaları kapatıp açınca düzeliyor. Birde pubg de kasma sorunu yaşayan oldumu telefon daha 45 günlük ne yapmamı tavsiye edersiniz

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
ben de s10e kullanıyorum ama hiç böyle sorunlar yaşamadım çünkü sosyal medya kullanmıyorum pek :D telefonu optimize modda mı oynuyosun pubg yi, bende en ufak bi kasılma olmadı hiç..

bu arada ekran süresi kendi rekoruma doğru koşuyor, şuan 49 sarjım var dün akşam 23.00 sularında çektim sarjdan tam olarak 2 saat 57 dakika ekran süresi var. 6 saati de geçer çünkü akşam saatlerine gidiyoruz. hadi bakalım hayırlısı.. :)

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
S10e bende kullanıyorum. Uygulama problemleri yok. Pubg de herşeyi en yükseğe alsam bile gayet iyi üstesinden geliyor.

Bende tek sorun ve soru şu. S10 Plus kullanan birisi cevaplarsa çok sevinirim. Şarjı daha iyi gidiyorsa s10 Plusa geçmeyi planlıyorum.

S10E gerçekten ele oturan boyutu herşeyiyle güzel bir cihaz. Ekran sürem 3.30 saat bazende 4.30 saat oluyor. O y0zden daha verimli bir batarya işini s10+ başarıyorsa bilmek istiyorum.

YıldırımS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son guncellemeden sonra yazdığım sorunlardan hiç birisi olmadı telefon şuan yağ gibi akıyor pil performansindanda en iyi performasi aliyorum.isinma felan kalmadı eskiye göre.wipe cache yaparsaniz pilde daha iyi sonuçlar alıyorsunuz ??

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Son guncellemeden sonra yazdığım sorunlardan hiç birisi olmadı telefon şuan yağ gibi akıyor pil performansindanda en iyi performasi aliyorum.isinma felan kalmadı eskiye göre.wipe cache yaparsaniz pilde daha iyi sonuçlar alıyorsunuz ??
Wipe cache nasıl yapılıyor s10da

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Son güncellemeden önce sammobilden yindiriyazılımp kurdum. Şarjı bir miktar iyileşti ama beklediğim seviyede değil.

Ravensight

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Telefonu kapatıyorsun,
Güç + Bixby + Ses artır tuşlarına aynı anda basıp terminal ekranı gelene kadar o şekildde bekliyorsun.
Gelen menuden wipe cache partition diyip sonra yine o menüden yeniden başlatıyorsun oldu bitti.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Telefonu kapatıyorsun,
Güç + Bixby + Ses artır tuşlarına aynı anda basıp terminal ekranı gelene kadar o şekildde bekliyorsun.
Gelen menuden wipe cache partition diyip sonra yine o menüden yeniden başlatıyorsun oldu bitti.
Bilgileri siliyormu yoksa kalıyor mu?

morgh1sto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Telefonu kapatıyorsun,

Teşekkürler uyguladım ,
2. bir sorum olcak s10 ailesine benim ekran çok pisleniyor parmak izi , toz falan siz ne ile temizliyorsunuz var mıdır telefon camının da özel bi temizleme şeyi ? kullanan var mı

karahasan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Teşekkürler uyguladım ,
2. bir sorum olcak s10 ailesine benim ekran çok pisleniyor parmak izi , toz falan siz ne ile temizliyorsunuz var mıdır telefon camının da özel bi temizleme şeyi ? kullanan var mı
Ben gözlük kullanıyorum Gratis ve Watson da opticare diye cam silme mendili satıyorlar ıslak mendil benzeri küçük pakette gözlük camını sildikten sonra telefonu da onunla siliyorum iz filan bırakmıyor iyi oluyor içinde 52 tane var 7-8₺ civarında

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Burada söylenileni yapınca harbiden batarya fark etti. 3.30 saati zor bulurduk. 4.20 oldu halen %25 şarj var. Bu şekilde iyileşirse gerek yok cihaz arayışına girmeye s10e ile devam ederiz yolumuza.
Optimize tasarruf aktif ettim. Kendisi güç planı ayarlıyor sanırım. Fena değil.

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Telefonu kapatıyorsun,
bu ne işe yarıyor acaba