Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
5,172
ben kullaniyorum telefona cok şıklık katliyor led cover da cok islevsel kullanmışlar. ama sıklık buyuk artisi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonu sifirladim ve duzelmedi wakelock beceremedim
Sıfırladıktan sonra aynı uygulamaları tekrardan kurmaman gerek. Sadece bilinen uygulamalar(gerçi bazen bilinen uygulamalarda sıkıntı yaratıyor ama)

Reaksiyon puanı
5,172
bisey yok sosyal medya bide alisveris uygulamalari var onun disinda bilinmedik uygulama kurmadim
3 günlük cihazda batarya sorunu olacak hali yok. Zaten android sisteminin şarj tüketmesinin tek açıklaması uygulamalar... Siz dediğim gibi ayarlar üzerinden tüm uygulamaları gözden geçirin. Ve çeşitli kombinasyonlar deneyin.

Wakelock olayını halledemediyseniz
Cihazınızın usb hata ayıklamasını açın wakelock u yükleyin
https://chrome.google.com/webstore/detail/unlocker-for-wakelockdete/bgeplmmblegmdackkcemjkpngngocgjp linkinden chrome eklentisini bilgisayara kurun. Ve usb bağlantılarını kurun. Sonra cihazınınız gözüktünten sonra Connection mode logosunun, USB logosu olduğuna emin olun. Eğer USB logusu değil ise 1 kere üzerine tıklayın. Bu işlemi grant battery stats logosuna tıklarak da yapabilirsin.

Şimdiye kadar pek çok kişiye yardım ettim ancak size yardım etmekte zorlandığım kadar kimseye yardım etmekte zorlanmadım. Çünkü bana tam geri dönüt vermiyorsunuz. Mesela wakelock kurun diyorum link atıyorum kuramadım diyorsunuz. Halbukisi takıldığınız anlamadığınız yeri yazsanız size hemen geri dönüt yapıp yardımcı olacağım. Yada uygulamaları tek tek kombinasyonlarla silin yükleyin pil süresu etkilenmediyse geri yükleyin ve bu işlemi sıkıntılı uygulama bulunana kadar deneyin diyorum ancak sizden bir geri dönüş alamıyorum.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
s10 plus makro fotoğraf cekebiliyormu acaba

daha guxel fotoğraf cekmek icin hangisini acayim hangisini kapatayim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190526-174114_Camera.jpg
    Screenshot_20190526-174114_Camera.jpg
    46.2 KB · Görüntüleme: 347
Son düzenleme:

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
ben kullaniyorum telefona cok şıklık katliyor led cover da cok islevsel kullanmışlar. ama sıklık buyuk artisi var.

Bu led cower siyahımı beyazımı güzel olur telefon prizma beyazı yani siyahı çizilirmi diye şüpheleniyorum birde arka ledler çok şarj harcıyormu

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639

Led cover ı takınca telefon kalın ve ağırlaşıyormu

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
@stinghardyzz düşmeler de yeterli koruma sağlar mı sence ? Gerçi düşürmeyelim bu telefonu zaten de :)

Niye bolt yazdı ki bu

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
@stinghardyzz düşmeler de yeterli koruma sağlar mı sence ? Gerçi düşürmeyelim bu telefonu zaten de :)

Niye bolt yazdı ki bu
ekrani yanlarini tamamen kaplamiyor. kenarları korur ama acik kisimlari var ses tuslari kilit tusu ve şarj giriş boydan boya acik o yuzde ahim sahim korumaz

fbtekstil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Samsug bayisine git, 100 liraya babam taktırdı, gayet iyi, sadece parmak izi kalıyoe biraz
Markasi ne idi

Kusura bakma patron çevremde s10+ yada p30 pro kullanan kimse yok test etmek nasip olmadı şuanlık youtube testleriyle idare etmeye çalışıyoz ayrıca intenette Exynos lu s10+ testleride var arada 15 dakka fark var eğer 15 dakka senin için büyük bi farksa sen diğer bütün donanım özelliklerini görmezden gelerek p30 pro balonunu alabilirsin
Bende s10 plus kullaniyorim ama arkadasin dedigi gibi p30 pro bataryada fsrk atar samsunga

Son düzenleme:

fbtekstil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Farktan kastın kaç saat mesela? eğer iki üç saat dersen oturur gülerim sana
2 3 saat dersem gulmekle kalma tukur suratima da oyle degil ikisinide kullandim ortalama olarak bikgi vereyim. Sabah 7.10 da evden cikiyorum aksam 20.00 gibi eve geliyorum. S10 olus ile eve geldigimde %15 lerde sarjim oluyor. P30 pro ile geldigimde %35 lerde sarjim oluyor egerbir mac vs gibi etkinlige gittigimde s10 plus kapanmis oluyor p30 pro %10 larda eve yine getiriyor temiz 4saat farki var en az

Bu arada bende huawei fani degilim elstiriyorum sadece cunku s10 plusu daha cok begendigim icin su anda onu kullaniyorum. Tasarim ses kakitesi video kalitesi olsun daha onde sadece pili daha iyi olmalıydı

HH_87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar S10 Plus almak istiyorum fakat şarj süresi ile ilgili soru işaretleri var,Cihazdan batarya ile ilgili ve genel olarak memnunmusunuz?Sıkıntılar varsa Note 10 u beklicem

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Arkadaşlar S10 Plus almak istiyorum fakat şarj süresi ile ilgili soru işaretleri var,Cihazdan batarya ile ilgili ve genel olarak memnunmusunuz?Sıkıntılar varsa Note 10 u beklicem
Gerçekten beklentiniz nedir ? Bir hafta dayanması mi? Zaten ideal bi süre 1 gündür yok o marka 2 gün gidiyor yok şöyle böyle diyenler uyduruyor. Ben s10 kullanıyorum ve sosyal medya özellikle de youtube'da çok zaman geçiriyorum. Bu halde bile 1 gün gidiyor. O yüzden için rahat olsun ayrıca note 10' da da çok bi fark olmaz. Samsung'un note 7'den canı çok yandığı için bataryaya abanmıyor.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaşlar beklemede şarj tüketme durumu halen aynı mı? Samsung S serisinde bütün modeller şarj tüketirdi bekleme modunda. Huawenin bataryada fark atması da bence bu yüzden.

fertorres

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Samsung'un belli bir özelliklerini kapatınca normale dönüyor sarj ömrü.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
arkadaşlar s10 plus ön kamerası kötü fotoğraf cekiyor. isik olmayinca gerçekten çöp ama isikli ortamlardada vauv dedirtcek bir kalite yok hatta bayağı kötü kalitede cekiyor. zaman zaman ben hic beyenmiyorum s10 plus on kamerasından acaba sizlerin düşüncesi nedir.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
arkadaşlar s10 plus ön kamerası kötü fotoğraf cekiyor. isik olmayinca gerçekten çöp ama isikli ortamlardada vauv dedirtcek bir kalite yok hatta bayağı kötü kalitede cekiyor. zaman zaman ben hic beyenmiyorum s10 plus on kamerasından acaba sizlerin düşüncesi nedir.
Normal s10 da ön kamerası gündüz mükemmel çekiyor. Gece Işıklı yerlerde çok iyi çekiyor ama ışıksız yerlerde çok iyi değil.

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hocam hiç emin değilim öğrenciyim ama S10 mu alsam S10+ mı karar veremedim S10'nun pil kapasitesi düşük geldi bana 3-4 yıl kullanmak istiyorum sizce hangisine geçmeliyim. Çok fazla oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum. Hangisini önerirsiniz acil cevap verirseniz sevinirim bir de S10+ çok mu büyük kasa olarak S10'a göre

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
hocam hiç emin değilim öğrenciyim ama S10 mu alsam S10+ mı karar veremedim S10'nun pil kapasitesi düşük geldi bana 3-4 yıl kullanmak istiyorum sizce hangisine geçmeliyim. Çok fazla oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum. Hangisini önerirsiniz acil cevap verirseniz sevinirim bir de S10+ çok mu büyük kasa olarak S10'a göre
Galaxy s10 kullanıyorum.Bende youtube da geziyorum. 8 saat 25dk ekran süresi aldım 1.5 günü çıkarıyor ve haziran güncellemesinde pili daha da iyi olacak.

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Galaxy s10 kullanıyorum.Bende youtube da geziyorum. 8 saat 25dk ekran süresi aldım 1.5 günü çıkarıyor ve haziran güncellemesinde pili daha da iyi olacak.
ben de şimdi okudum da gidip bakcam bi Note 9 ile S10 araismdayim sizce hangisini tercih etmeliyim. S10 daha şık gibi geliyor

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
ben de öyle düşünüyorum ama uzun vadede hangisi daha işime yarar onu bilemedim. Siz S10 kullanıyordunuz değil mi? Ne zaman aldınız? Deneyimlerinizden biraz bahsedebilir misiniz rica etsem?
Evet s10 kullanıyorum. Mayısta almıştım. Çok memnunum cihazdan. Kamerası olsun ekranı olsun performansı olsun tasarımı olsun mükemmel bir cihaz. Her güncelleme ile cihaz daha da iyi oluyor.

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Ha bir de şunu ekliyim hani pil tasarrufu yapabilirim çünkü QHD+ vardı sanırsam S10 da onları kısabilirim, always on display çok önemli değil yani

Evet s10 kullanıyorum. Mayısta almıştım. Çok memnunum cihazdan. Kamerası olsun ekranı olsun performansı olsun tasarımı olsun mükemmel bir cihaz. Her güncelleme ile cihaz daha da iyi oluyor.
Çok saolun

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ha bir de şunu ekliyim hani pil tasarrufu yapabilirim çünkü QHD+ vardı sanırsam S10 da onları kısabilirim, always on display çok önemli değil yani

Çok saolun
Rica ederim. Qhd+ Fhd+ Hd+ olarak 3 seçeneği var. Full hd+ modunda kullanıyorum.