Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Hayır yani 2 sene geçtiği zaman indirime girer yada yeni note serisine kadar ucuzlar diyen sen değil miydin? O zaman millete öneride bulunurken keşke şuan 700 tl ye bulunan kulaklık için 1000tl ekstra ödeme yaptıklarını ve 2 ay sonra yani kulaklık kampanyası bittikten kısa bir süre sonra telefonun 1000tl birden ucuzlayacağını söyleseydin keşke...
Ben hiçkimseye zorla bir telefon aldırtmadım ve aldırtmıyorum. O kadar yüksek meblağları tereddüt etmeden bir telefona harcayabilecek durumda olan tüketicinin bir telefon almadan önce kim ne derse desin, en az iki kez düşünmesi gerek.
Acelesi olan tüketiciler zaten ister bizi dinlesin, dinlemesin direk telefonu alıyor. Her sene tekrarlanan bir olay bu. Global fiyatta satmayan çalışan bir çok yer var. Orada demek istediğim şey 2 seneye ve yeni modeller çıkana kadar her yerde fiyatının düşüyor olması.

nilgunakbas

Profesör
S10e nin ön camerasi gerçektende kötümü arkadaşlar.kullananlar yazabilirmi.

Kupa Beyi

Profesör
S10e nin ön camerasi gerçektende kötümü arkadaşlar.kullananlar yazabilirmi.

burada bir karşılaştırma var, izleyip kararı siz verin. Fiziki mağazalardan da deneyebilirsiniz çünkü bu durum biraz göreceli bir hal aldı artık, kimisi rengin parlak olduğunu kimi kontrastın az olduğunu iddia ediyor.

Evet beyler dün vatanbilgisayardan değişim kampanyası(eskiyi getir, yeniyi götür) ile Galaxy S10 Prizma beyazı alarak aranıza katılmış bulunuyorum 😀👍🏼 fakat merak ettiğim konu şu sizler telefon ile AVM'ye veya normal mağazalara girerken kapı dedektöründen ötüyor musunuz? 😤🤨

Kupa Beyi

Profesör

harun272

Asistan
arkadaşlar samsung s10 plus dual sim gisi olan varmı ? yani tr cihazı ile aralarında ne fark var avantajlımı yoksa dezavantajmı ?

memoeal

Üyecik
slm s10e ile aranızdayım 🆒

telefon bugün elime ulaştı herşey beklediğim gibi (prizma siyahı aldım.. arka kasa rengi güzel ama yanlar mor gibi geldi bana :()
youtube da video izlerken arka kasada titreşimler oluyor:mad: hoparlör kaynaklı sizlerde durum nasıl? ilk defa samsung kullanıyorum (iphone 5 ten geçtim) i phone da müzik dinlerken kasada bi titreşim duymazdım bunda ilk gözüme çarpan bu oldu

stinghardyzz

Profesör
Az once birsey farkettim en son guncellemeyle beraber ayarlardaki cihaz bakima otomatik Optimizasyon ve yeniden baslatma gelmiş güzel olmuş bu ozellik gelmesi gece kullanmadiniz zamanda telefonu kendisi temizlicek bizide hergun temizlikden kurtacak ozellik gibi gözüküyor

Santini737

Üyecik
Herkese iyi gunler
Dun S10e alarak android ailesine katıldım,
10 yıldır iphone kullanan biri olarak alıskanlıkları degistirmek zor

telefondaki fotoları bilgisayara atmak icin iphone daki gibi iTools/3uTools gibi programlar var mıdır?
yine itunes ile album olusturup syncronize ile telefona albumleri kopyalıyorduk bunun icin samsung/android deki yontem nedir?
Ve yine pc deki mp3leri telefona atmanın yolu nedir?
Daha sonra bu mp3leri telefondan hangi uygulama ile calıyoruz,?

ozzy3542

Asistan
Yani note 9 da 4.100 mah duyunca ister istemez almıştım hemen
aslında 4100 yüksek bir amper ancak telefon yanı ekran boyutu sayesinde pili bizim hayal ettiğimiz kadar gitmiyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle merhabalar 31 Mart pazar günü s10 telefonu aldım.
2 günlük kullanımım oldu ve aklımda bazı sorular var aradım internette bulamadım bir de.
Öncelikle
1- Bu telefonda ayrı bir bildirim ışığı yok mu birkaç yerde kamera etrafında dönen ışık olduğu yazıyor ama bildirim de işe yaramıyor bir de şarj gösterge ışığı neden yok ?

2- Snapchat instagram vb uygulamalarda ön kamera çok fazla yakından çekiyor aşırı sinir bozucu bunu nasıl düzeltebiliriz ?

3-Bixby tuşuna google asistan atamayı nasıl yapabilirim acaba ?

4- Dün bir anda whatsapp bildirimleri ekranda küçük bir baloncukla gelmeye başladı baloncuğa tıklayınca wp küçük ekranda açılıyor bunu nasıl engelleyeceğim ?

5- Bugün olan bir durum ise spotify'ın ekran kapalıyken müziği durdurması. Güç tuşuna basınca veya kulaklıktan ses kısma arttırma tuşlarına basınca müzik hemen devam ediyor ama yine bir müddet sonra kendi kendine durduruyor müziği ekran kapalıyken bunu da anlamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Şarj sorunun başlı başına bir dert zaten oralara girmeyeceğim :)

Teşekkürler
diğer konuları bılmem ama sarj kötü ise telefon puan alamaz benden. batarya ile ılgılı baska modele gec derım .

Son düzenleme:

Elbruz46

Rektör
Herkese iyi gunler
Dun S10e alarak android ailesine katıldım,
10 yıldır iphone kullanan biri olarak alıskanlıkları degistirmek zor

telefondaki fotoları bilgisayara atmak icin iphone daki gibi iTools/3uTools gibi programlar var mıdır?
yine itunes ile album olusturup syncronize ile telefona albumleri kopyalıyorduk bunun icin samsung/android deki yontem nedir?
Ve yine pc deki mp3leri telefona atmanın yolu nedir?
Daha sonra bu mp3leri telefondan hangi uygulama ile calıyoruz,?
Normal bilgisayarda dosyalar arasında nasıl kopyala yapıştır yeni dosya açma gibi işlemleri yapıyorsan aynı şekilde yapıyorsun. Telefonu bilgisayara taktıktan sonra telefonun içinde dilediğin gibi dosya açar ve kopyala yapıştır yapabilirsin.

mp3 ler icin play store de bir sürü media player var seç birini indir kur.

Santini737

Üyecik
Ben uzatma kablosu ile usb den pc e bagladım tam gormemis telefonu direk baglayınca oldu tesekkurler
google ile arattım syncios gibi bi prog cıktı bi ise yaramadı
bu kadar kolay olacagı aklıma gelmemisti :))

Kupa Beyi

Profesör
Zedge de çok güzel duvar kağıtları var s10 plus diye aratıp bir göz gezdirebilirsiniz.

harun272

Asistan
xs max kullanıcısıyım dayanamadım yanına s10 plus aldım 1 hafta kullanayım karşılaştırmayı kullanıcı deneyimini burada paylaşacağım artıları eksileri neler bugün tatil olduğu için kargom yarın gelecek şuan için elimde değil daha

stat counter