Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

NikeFootball

Üyecik
S10 Plus aldım da Pro Video modu yok mu bunda. Gece çekimlerinde belli bir seviyeye ayarlayıp ışık patlaması olmaması için manuel video çekmek istiyorum ama bulamadım. Fotoğrafta manuel mod var ama video da yok.

stinghardyzz

Profesör
Bugum e posta geldi buds onaylanmış yakin zamanda yollicaklarmis demekki 9000 adet satmamis henuz

stinghardyzz

Profesör
Daha önce satış fiyatından yukarı çıkan bir samsung modeli olmadı. Dolar 8i gördü yinede s9 başlangıç fiyatından çok aşağı fiyatlara satıldı.
Dogru note 9 dunyanin en ucuz satildigi ulke bizim ulkemiz oldu s10 serisinin fiyatinin 1 sene dusuceni sanmiyorum

NikeFootball

Üyecik
Kampanya zamanı isimli uygulamadan başvuru yaptım. Verileri doldurup gönderdiğinde hata oluştu şeklinde uyarı verdi sonrasında tekrar başvurduğda daha önce bu IMEI numarasından başvuru yapılmış şeklinde uyarı aldım. İnşallah sıkıntı çıkmaz.

ozzy3542

Asistan
Ben olsam s10e alirdim nedeni islemcisi p20 prodan iyi ömrü de daha uzun olacak s10e bir butun olarak cok iyi cihaz kamerasiyla donanimiyla ekraniyla
Tek eksisi pili diyebilirim
pil de cok önemli benım ıcın ya .oyun felan hayatta oynamam vıdeo ızlemem pek pil çyle dıyınce hay allah ya :(

NikeFootball

Üyecik
Video modunda da manuel ayar olduğunu sanıyordum ama hayal kırıklığı oldu benim için. Kapalı bir ortamda sabit enstantane değerlerinde video çekmek istersek çekemiyoruz. Bunun için ayrı bir kamera uygulaması falan var mı.

stinghardyzz

Profesör
pil de cok önemli benım ıcın ya .oyun felan hayatta oynamam vıdeo ızlemem pek pil çyle dıyınce hay allah ya :(
P20 pro alabilirsin ozaman pil seni cok tatmin eder. Ama 4000 tl civari bulursan tercih edilebilir olur 5500 tl gibi fiyatla suan pahali

kartalll

Üyecik
Beyler s10 plus kamera cekimu bana guzel gelmedi ayar konusunda yanlis bisimu yaptim acaba 4k 60 fps de o kadar iyi cekmiyor note 9 daha iyiydi sanki

Çantacı

Üyecik
buds hediyesini kargoya vermişler yarın elimde olacak
Hocam deneyimlerini paylaşır mısın? Aklım çok gidip geliyor Buds'a. Daha önce S7 ile birlikte Level U Bluetooth kulaklığı kullandım ama hiç tatmin etmedi ondan dolayı arkadaşa hediye ettim. Kablolu kulaklık seviyesine yaklaşan Bluetooth kulaklığa rastlamadım henüz.

CardinaLe

Doçent
Hocam deneyimlerini paylaşır mısın? Aklım çok gidip geliyor Buds'a. Daha önce S7 ile birlikte Level U Bluetooth kulaklığı kullandım ama hiç tatmin etmedi ondan dolayı arkadaşa hediye ettim. Kablolu kulaklık seviyesine yaklaşan Bluetooth kulaklığa rastlamadım henüz.
Buds cumartesi elime geçti. Bence samsungun akg ike ortaklaşa olarak yaptığı en iyi kulaklık deneyimi diyebilirim. Ses olsun, kulakta duruş olsun benim beklentilerimin üstünde çıktı. Şarj konusu da gayet başarılı.

stat counter