Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Video modunda da manuel ayar olduğunu sanıyordum ama hayal kırıklığı oldu benim için. Kapalı bir ortamda sabit enstantane değerlerinde video çekmek istersek çekemiyoruz. Bunun için ayrı bir kamera uygulaması falan var mı.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
pil de cok önemli benım ıcın ya .oyun felan hayatta oynamam vıdeo ızlemem pek pil çyle dıyınce hay allah ya :(
P20 pro alabilirsin ozaman pil seni cok tatmin eder. Ama 4000 tl civari bulursan tercih edilebilir olur 5500 tl gibi fiyatla suan pahali

kartalll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Beyler s10 plus kamera cekimu bana guzel gelmedi ayar konusunda yanlis bisimu yaptim acaba 4k 60 fps de o kadar iyi cekmiyor note 9 daha iyiydi sanki

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
buds hediyesini kargoya vermişler yarın elimde olacak
Hocam deneyimlerini paylaşır mısın? Aklım çok gidip geliyor Buds'a. Daha önce S7 ile birlikte Level U Bluetooth kulaklığı kullandım ama hiç tatmin etmedi ondan dolayı arkadaşa hediye ettim. Kablolu kulaklık seviyesine yaklaşan Bluetooth kulaklığa rastlamadım henüz.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hocam deneyimlerini paylaşır mısın? Aklım çok gidip geliyor Buds'a. Daha önce S7 ile birlikte Level U Bluetooth kulaklığı kullandım ama hiç tatmin etmedi ondan dolayı arkadaşa hediye ettim. Kablolu kulaklık seviyesine yaklaşan Bluetooth kulaklığa rastlamadım henüz.

Buds cumartesi elime geçti. Bence samsungun akg ike ortaklaşa olarak yaptığı en iyi kulaklık deneyimi diyebilirim. Ses olsun, kulakta duruş olsun benim beklentilerimin üstünde çıktı. Şarj konusu da gayet başarılı.

CardinaLe

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Buds cumartesi elime geçti. Bence samsungun akg ike ortaklaşa olarak yaptığı en iyi kulaklık deneyimi diyebilirim. Ses olsun, kulakta duruş olsun benim beklentilerimin üstünde çıktı. Şarj konusu da gayet başarılı.

69529

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Dogru note 9 dunyanin en ucuz satildigi ulke bizim ulkemiz oldu s10 serisinin fiyatinin 1 sene dusuceni sanmiyorum
şuan 6,400 den satılıyor s10 plus 2 yıl samsung garantili 2 inci telefon almayı düşünüyorum xs max in yanına samsung s10 plus her hafta 100 tl geriliyor

Ragnar90

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şuan 6,400 den satılıyor s10 plus 2 yıl samsung garantili 2 inci telefon almayı düşünüyorum xs max in yanına samsung s10 plus her hafta 100 tl geriliyor

Bende telefon değiştirmeyi düşünüyorum p30 pro ile s10 plus arasında kaldım p30 un kamerası daha iyi diye düşünüyorum gece modu zaten apayrı bi olay fark attı s10 plus a

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bende telefon değiştirmeyi düşünüyorum p30 pro ile s10 plus arasında kaldım p30 un kamerası daha iyi diye düşünüyorum gece modu zaten apayrı bi olay fark attı s10 plus a
P30 pro onu ayrı bi yazılımla yapıyo yakın zamanda samsungta bi güncellemeyle verir zaten p30 pronun başkada bi artısı yok diğer konularda s10+ toza dumana boğar

harun272

Asistan
Reaksiyon puanı
47
P30 un üst segment bir amiral gemisi olduğuna inanıyorum

Serebros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar 31 Mart pazar günü s10 telefonu aldım.
2 günlük kullanımım oldu ve aklımda bazı sorular var aradım internette bulamadım bir de.
Öncelikle
1- Bu telefonda ayrı bir bildirim ışığı yok mu birkaç yerde kamera etrafında dönen ışık olduğu yazıyor ama bildirim de işe yaramıyor bir de şarj gösterge ışığı neden yok ?

2- Snapchat instagram vb uygulamalarda ön kamera çok fazla yakından çekiyor aşırı sinir bozucu bunu nasıl düzeltebiliriz ?

3-Bixby tuşuna google asistan atamayı nasıl yapabilirim acaba ?

4- Dün bir anda whatsapp bildirimleri ekranda küçük bir baloncukla gelmeye başladı baloncuğa tıklayınca wp küçük ekranda açılıyor bunu nasıl engelleyeceğim ?

5- Bugün olan bir durum ise spotify'ın ekran kapalıyken müziği durdurması. Güç tuşuna basınca veya kulaklıktan ses kısma arttırma tuşlarına basınca müzik hemen devam ediyor ama yine bir müddet sonra kendi kendine durduruyor müziği ekran kapalıyken bunu da anlamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim

Şarj sorunun başlı başına bir dert zaten oralara girmeyeceğim :)

Teşekkürler

Physicx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
P30 pro onu ayrı bi yazılımla yapıyo yakın zamanda samsungta bi güncellemeyle verir zaten p30 pronun başkada bi artısı yok diğer konularda s10+ toza dumana boğar
Batarya? Servis? Daha sade ve optimize arayuz? Sebeke cekim kuvveti? Ayrica huawei'in dusuk isik performansi yazilimsal degil donanimsal samsung'un bir yazilim guncellemesiyle o seviyeye cikmasi imkansiz.Zoom'u cok gerekli gormedigim icin dahil etmedim onda da daha iyi.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Batarya? Servis? Daha sade ve optimize arayuz? Sebeke cekim kuvveti? Ayrica huawei'in dusuk isik performansi yazilimsal degil donanimsal samsung'un bir yazilim guncellemesiyle o seviyeye cikmasi imkansiz.Zoom'u cok gerekli gormedigim icin dahil etmedim onda da daha iyi.
Batarya performansları aynı servis kalitesi gittiği servise göre değişir, senin dediğin gece modu onuda yapay zeka yapıyo samsungta güncellemeyle verebilir, sen one uı arayüzünü kullandınmı hiç çok şık ve daha işlevsel animasyonları kapat özelliğinide açarsan fişek gibi oluyo.Senin saydıkların devede tırnak kalır cinsinden şeyler benim sana burda genel toplama baktığımız zaman s10+ ın ezici üstünlüğünü ispatlamama gerek varmı ?

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
E modeli. Maddi durumuna kalmış. S9 kötü bir cihaz değil. Aralarında uçurum kadar fark yoktur oneuı güncellemesini de aldı sonuçta s9 serisi. Ama cihaz tabii ki muazzam. En dikkat çekici tarafı ekran teknolojisi hakikaten sıçrama göstermiş..
10 e nasıl kullanlar varmı ?

Physicx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Batarya performansları aynı servis kalitesi gittiği servise göre değişir, senin dediğin gece modu onuda yapay zeka yapıyo samsungta güncellemeyle verebilir, sen one uı arayüzünü kullandınmı hiç çok şık ve daha işlevsel animasyonları kapat özelliğinide açarsan fişek gibi oluyo.Senin saydıkların devede tırnak kalır cinsinden şeyler benim sana burda genel toplama baktığımız zaman s10+ ın ezici üstünlüğünü ispatlamama gerek varmı ?
Batarya performandi ayni mi?Ciddi misin?iki karsilastirma videosu izleyip mi vardin bu sonuca yoksa kullanici yorumlarindan mi yola ciktin? Birincisi o testlerde snapdragon islemcili cihazlar test ediliyor exynos enerji verimliliginde snapdragon kadar iyi degil.İkincisi ise huaweiler bosta samsung gibi sarji su gibi icmiyor.Kullanici yorumlarina da bakarsan s10 serisi batarya permorfansi acisindan basarisiz.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Batarya performandi ayni mi?Ciddi misin?iki karsilastirma videosu izleyip mi vardin bu sonuca yoksa kullanici yorumlarindan mi yola ciktin? Birincisi o testlerde snapdragon islemcili cihazlar test ediliyor exynos enerji verimliliginde snapdragon kadar iyi degil.İkincisi ise huaweiler bosta samsung gibi sarji su gibi icmiyor.Kullanici yorumlarina da bakarsan s10 serisi batarya permorfansi acisindan basarisiz.
Kusura bakma patron çevremde s10+ yada p30 pro kullanan kimse yok test etmek nasip olmadı şuanlık youtube testleriyle idare etmeye çalışıyoz ayrıca intenette Exynos lu s10+ testleride var arada 15 dakka fark var eğer 15 dakka senin için büyük bi farksa sen diğer bütün donanım özelliklerini görmezden gelerek p30 pro balonunu alabilirsin

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
S10 serisi batarya perfomansi kotu demişsin bende s10 plus kullaniyorum ve yoğun kullanmama ragmen aksam evde 30 civarında pilim kaliyor ki bu harika deger iphone x gibi cihazla gun icinde 2 kere sarja takiyordum s10 plusla hic sarja takmadan aksami goruyorum
Bosta cihaz su gibi sarj iciyor diyorsun Huawei durum nasil bilmiyorum ama haklısın cihaz bosta iyi sarj harciyor gece sarj koymadan biraktigim zaman 7ile8 saat civarinda bosta kaliyor cihaz ve 10 ila 15 gibi pili gidiyor. Bu gercekten kotu