Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Administraktör

Profesör
ben kullaniyorum telefona cok şıklık katliyor led cover da cok islevsel kullanmışlar. ama sıklık buyuk artisi var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

telefonu sifirladim ve duzelmedi wakelock beceremedim
Sıfırladıktan sonra aynı uygulamaları tekrardan kurmaman gerek. Sadece bilinen uygulamalar(gerçi bazen bilinen uygulamalarda sıkıntı yaratıyor ama)

Administraktör

Profesör
bisey yok sosyal medya bide alisveris uygulamalari var onun disinda bilinmedik uygulama kurmadim
3 günlük cihazda batarya sorunu olacak hali yok. Zaten android sisteminin şarj tüketmesinin tek açıklaması uygulamalar... Siz dediğim gibi ayarlar üzerinden tüm uygulamaları gözden geçirin. Ve çeşitli kombinasyonlar deneyin.

Wakelock olayını halledemediyseniz
Cihazınızın usb hata ayıklamasını açın wakelock u yükleyin
https://chrome.google.com/webstore/detail/unlocker-for-wakelockdete/bgeplmmblegmdackkcemjkpngngocgjp linkinden chrome eklentisini bilgisayara kurun. Ve usb bağlantılarını kurun. Sonra cihazınınız gözüktünten sonra Connection mode logosunun, USB logosu olduğuna emin olun. Eğer USB logusu değil ise 1 kere üzerine tıklayın. Bu işlemi grant battery stats logosuna tıklarak da yapabilirsin.

Şimdiye kadar pek çok kişiye yardım ettim ancak size yardım etmekte zorlandığım kadar kimseye yardım etmekte zorlanmadım. Çünkü bana tam geri dönüt vermiyorsunuz. Mesela wakelock kurun diyorum link atıyorum kuramadım diyorsunuz. Halbukisi takıldığınız anlamadığınız yeri yazsanız size hemen geri dönüt yapıp yardımcı olacağım. Yada uygulamaları tek tek kombinasyonlarla silin yükleyin pil süresu etkilenmediyse geri yükleyin ve bu işlemi sıkıntılı uygulama bulunana kadar deneyin diyorum ancak sizden bir geri dönüş alamıyorum.

stinghardyzz

Profesör
s10 plus makro fotoğraf cekebiliyormu acaba

daha guxel fotoğraf cekmek icin hangisini acayim hangisini kapatayim

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

harun272

Asistan
ben kullaniyorum telefona cok şıklık katliyor led cover da cok islevsel kullanmışlar. ama sıklık buyuk artisi var.

Bu led cower siyahımı beyazımı güzel olur telefon prizma beyazı yani siyahı çizilirmi diye şüpheleniyorum birde arka ledler çok şarj harcıyormu

progamer7206

Doçent

Led cover ı takınca telefon kalın ve ağırlaşıyormu

mei

Profesör
@stinghardyzz düşmeler de yeterli koruma sağlar mı sence ? Gerçi düşürmeyelim bu telefonu zaten de :)

Niye bolt yazdı ki bu

stinghardyzz

Profesör
@stinghardyzz düşmeler de yeterli koruma sağlar mı sence ? Gerçi düşürmeyelim bu telefonu zaten de :)

Niye bolt yazdı ki bu
ekrani yanlarini tamamen kaplamiyor. kenarları korur ama acik kisimlari var ses tuslari kilit tusu ve şarj giriş boydan boya acik o yuzde ahim sahim korumaz

fbtekstil

Üyecik
Samsug bayisine git, 100 liraya babam taktırdı, gayet iyi, sadece parmak izi kalıyoe biraz
Markasi ne idi

Kusura bakma patron çevremde s10+ yada p30 pro kullanan kimse yok test etmek nasip olmadı şuanlık youtube testleriyle idare etmeye çalışıyoz ayrıca intenette Exynos lu s10+ testleride var arada 15 dakka fark var eğer 15 dakka senin için büyük bi farksa sen diğer bütün donanım özelliklerini görmezden gelerek p30 pro balonunu alabilirsin
Bende s10 plus kullaniyorim ama arkadasin dedigi gibi p30 pro bataryada fsrk atar samsunga

Son düzenleme:

fbtekstil

Üyecik
Farktan kastın kaç saat mesela? eğer iki üç saat dersen oturur gülerim sana
2 3 saat dersem gulmekle kalma tukur suratima da oyle degil ikisinide kullandim ortalama olarak bikgi vereyim. Sabah 7.10 da evden cikiyorum aksam 20.00 gibi eve geliyorum. S10 olus ile eve geldigimde %15 lerde sarjim oluyor. P30 pro ile geldigimde %35 lerde sarjim oluyor egerbir mac vs gibi etkinlige gittigimde s10 plus kapanmis oluyor p30 pro %10 larda eve yine getiriyor temiz 4saat farki var en az

Bu arada bende huawei fani degilim elstiriyorum sadece cunku s10 plusu daha cok begendigim icin su anda onu kullaniyorum. Tasarim ses kakitesi video kalitesi olsun daha onde sadece pili daha iyi olmalıydı

HH_87

Üyecik
Arkadaşlar S10 Plus almak istiyorum fakat şarj süresi ile ilgili soru işaretleri var,Cihazdan batarya ile ilgili ve genel olarak memnunmusunuz?Sıkıntılar varsa Note 10 u beklicem

@ardagrbz

Asistan
Arkadaşlar S10 Plus almak istiyorum fakat şarj süresi ile ilgili soru işaretleri var,Cihazdan batarya ile ilgili ve genel olarak memnunmusunuz?Sıkıntılar varsa Note 10 u beklicem
Gerçekten beklentiniz nedir ? Bir hafta dayanması mi? Zaten ideal bi süre 1 gündür yok o marka 2 gün gidiyor yok şöyle böyle diyenler uyduruyor. Ben s10 kullanıyorum ve sosyal medya özellikle de youtube'da çok zaman geçiriyorum. Bu halde bile 1 gün gidiyor. O yüzden için rahat olsun ayrıca note 10' da da çok bi fark olmaz. Samsung'un note 7'den canı çok yandığı için bataryaya abanmıyor.

Paganini58

Asistan
Arkadaşlar beklemede şarj tüketme durumu halen aynı mı? Samsung S serisinde bütün modeller şarj tüketirdi bekleme modunda. Huawenin bataryada fark atması da bence bu yüzden.

stat counter