Galaxy S10 Plus, S10 ve S10e Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
hocam hiç emin değilim öğrenciyim ama S10 mu alsam S10+ mı karar veremedim S10'nun pil kapasitesi düşük geldi bana 3-4 yıl kullanmak istiyorum sizce hangisine geçmeliyim. Çok fazla oyun oynamıyorum. Genelde Youtube de takılıyorum. Hangisini önerirsiniz acil cevap verirseniz sevinirim bir de S10+ çok mu büyük kasa olarak S10'a göre
s10 plus büyük tek el kullanması zor cihaz bende var kullanımı zor ama büyük ekrandq filk izlemek çok keyifli
Mesaj otomatik birleştirildi:

bügün iphone x geçtim

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
s10 plus büyük tek el kullanması zor cihaz bende var kullanımı zor ama büyük ekrandq filk izlemek çok keyifli

bügün iphone x geçtim
hocam kafamdan kesinlikle S10+'ı attım ergonomik değil bir kere S10 düşünüyorum ama iPhone 8 plus mı yoksa S10 mu karar veremedim bu sefer de uzun vadede hangisi daha iyi olur diye

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
hocam kafamdan kesinlikle S10+'ı attım ergonomik değil bir kere S10 düşünüyorum ama iPhone 8 plus mı yoksa S10 mu karar veremedim bu sefer de uzun vadede hangisi daha iyi olur diye
Galaxy s10 öneririm. 8 Plus yerine iphone xr a bakmanızı tavsiye ederim

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Saygıdeğer S10 S10+ S10e kullanıcıları sizce S10 da prizma beyaz renk mi daya iyidir yoksa prizma siyah mi ben bugüne kadar siyah tercih ettim ama şeffaf kılıfla kullanılırsa ya da kilitsiz prizma beyaz dikkat çeker diye düşündüm ama rengi beni çok açmadı gibi siz ne dersiniz

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
s10 öneririm
Saygıdeğer S10 S10+ S10e kullanıcıları sizce S10 da prizma beyaz renk mi daya iyidir yoksa prizma siyah mi ben bugüne kadar siyah tercih ettim ama şeffaf kılıfla kullanılırsa ya da kilitsiz prizma beyaz dikkat çeker diye düşündüm ama rengi beni çok açmadı gibi siz ne dersiniz
bende hep siyah kullandım s10 plus da beyaz tercih ettim cünkü beyazi cok güzel duruyor şeffaf bi spigen kılıfla harika gözüküyor

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
s10 öneririm

bende hep siyah kullandım s10 plus da beyaz tercih ettim cünkü beyazi cok güzel duruyor şeffaf bi spigen kılıfla harika gözüküyor
sanki beyazı grimsi bir şey gibi oluyor bilemedim dikkat çekmesini de isterim fakat kararsızım gözümle iyice görmem gerek sanırım bu arada spigenin hangi kılıfını kullanıyorsunuz ve memnun musunuz. Ekran koruyucu kullanıyor musunuz artı olarak. Yanı Gorilla Glass 6 ile korunduğundan kırılmaz cam gerekmez diye düşünüyorum

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Ben prizma siyahı öneririm. Kenarları parlak önü ve arkası siyah çok güzel duruyor.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
sanki beyazı grimsi bir şey gibi oluyor bilemedim dikkat çekmesini de isterim fakat kararsızım gözümle iyice görmem gerek sanırım bu arada spigenin hangi kılıfını kullanıyorsunuz ve memnun musunuz. Ekran koruyucu kullanıyor musunuz artı olarak. Yanı Gorilla Glass 6 ile korunduğundan kırılmaz cam gerekmez diye düşünüyorum
kesinlikle cam koruyucu kullanın yoksa camda inanılmaz cizikler oluşur ben samsumg bayiinden buff koruyucu taktırdım ve cok memnunum 159tl ücret ödedim koruyucu cama

beyaz işik altında renki degişebiliyor.

Emre İnce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
kesinlikle cam koruyucu kullanın yoksa camda inanılmaz cizikler oluşur ben samsumg bayiinden buff koruyucu taktırdım ve cok memnunum 159tl ücret ödedim koruyucu cama

beyaz işik altında renki degişebiliyor.
Hocam çizilmelere karşı koruyan ekran koruyucu iş görmez mi? Korkum şudur ki eğer temperli ise eğimli kenarlardan dolayı açma yaparsa. Spigenin var ekran koruyucusu bu iş görmez mi yoksa temperli mi yaptırmak daha iyi olur Galaxy S10 Ekran Koruyucu, Spigen Neo Flex HD 2 Adet - Spigen

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Galaxy S10e/S10/S10 plus a haziran güncellemesi geldi.

QR tarayıcısı geldi. Uygulamalara basılı tutunca titreşim geldi (3d touch gibi). Arayüz daha akıcı oldu.

Son düzenleme:

kebaltaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler son güncellemeden sonra telefon uyku modundayken açtığımda ilk 2-3 saniye navigasyon hareketleri ve klavye tepki vermiyor. Misal whatsapp mesaj geldi cevap için çift tıkladım açtım klavye belirmiyor ve navigasyon tuşları çalışmıyor 2-3 saniye sonra düzeliyor. stok klavye swift klavye hepsini denedim açıp kapatmayıda denedim hata sürekli olarak devam ediyor başka bu durumu yaşayan varmı

karahasan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
beyler son güncellemeden sonra telefon uyku modundayken açtığımda ilk 2-3 saniye navigasyon hareketleri ve klavye tepki vermiyor. Misal whatsapp mesaj geldi cevap için çift tıkladım açtım klavye belirmiyor ve navigasyon tuşları çalışmıyor 2-3 saniye sonra düzeliyor. stok klavye swift klavye hepsini denedim açıp kapatmayıda denedim hata sürekli olarak devam ediyor başka bu durumu yaşayan varmı
Bende böyle bir durum yok

kebaltaci

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki yüklediğin bir app yada klavye sebep oluyordur, kaldırıp dene tavsiyem.
olabilir şimdi adım adım onu deneyeceğim en kötü factory reset atıp deneyeceğim o da olmazsa zaten servis yolları gözüktü demektir

sorun swift key uygulaması çıktı iyi mi :) sanırım güncellemeden sonra bir çakışma durumu var uygulama kalkıca düzeliyor yüklenince lag yapıyor

Son düzenleme:

karahasan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
olabilir şimdi adım adım onu deneyeceğim en kötü factory reset atıp deneyeceğim o da olmazsa zaten servis yolları gözüktü demektir

sorun swift key uygulaması çıktı iyi mi :) sanırım güncellemeden sonra bir çakışma durumu var uygulama kalkıca düzeliyor yüklenince lag yapıyor
Sorunun çözülmesine sevindim, geçmiş olsun hadi[emoji3]

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
haziran guncellemesinde bir sey fark ettim benim odamda modem salonun balkonunda internet cekmiyordu ve bu guncellemeden sonra cekmeye başladı bu guncellemede en cok beni mutlu eden balkondan çekmesi oldu aliyordum kahvemi bakiyorduk wifi cekmiyordu suan cayur cuyur cekiyor

one hand operation samsung kendi uygulamasi s10 kullananlar ozellikle plus kullanicilari indirsin cok guzel bir uygulama ekrana hareketlerle geri ana menu donus bildirim paneli acma gibi islevler ekleye biliyorsunuz

aylinyıldızeken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba, Samsung S10 kullanmaya başladım ancak instagramla ilgili bir sorum olacaktı.
hesabı gizli olmayan birinin kendi sayfasında paylaştığı bir gönderiyi hikayeme atamıyorum. fotoğrafın altındaki ok işaretine tıkladığımda "gönderiyi hikayeye ekle" butonu çıkmıyor. servisle görüşmeme rağmen sorunu çözemediler.
anlattığımda ise yanlış anladılar, birinin hikayesini kendi hikayemde paylaşmaktan değil birinin herkese açık gönderisini hikayeme eklemekten söz ediyorum.
böyle bir sorun yaşayan var mı, instayı silip tekrar yüklememe ve tüm güncellemeleri yapmama rağmen olmuyor

karahasan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
merhaba, Samsung S10 kullanmaya başladım ancak instagramla ilgili bir sorum olacaktı.
hesabı gizli olmayan birinin kendi sayfasında paylaştığı bir gönderiyi hikayeme atamıyorum. fotoğrafın altındaki ok işaretine tıkladığımda "gönderiyi hikayeye ekle" butonu çıkmıyor. servisle görüşmeme rağmen sorunu çözemediler.
anlattığımda ise yanlış anladılar, birinin hikayesini kendi hikayemde paylaşmaktan değil birinin herkese açık gönderisini hikayeme eklemekten söz ediyorum.
böyle bir sorun yaşayan var mı, instayı silip tekrar yüklememe ve tüm güncellemeleri yapmama rağmen olmuyor
Hikayene gönderi ekle şıkkı çıkmıyor mu
415f3d7964c3ccf188f99569d21570c6.jpg

aylinyıldızeken

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hikayene gönderi ekle şıkkı çıkmıyor mu
415f3d7964c3ccf188f99569d21570c6.jpg

sorunum tam da bu, aynen oka tıkladığımda gizli hesap olmasa da, hikayeye gönderi ekle diye bir şey çıkmıyor. diğer paylaşımlar var ama,whatsApp, Messenger ya da direct mesaj gibi, sadece bu yok. Ve ben ilan paylaştığım için en çok kullandığım özellik bu. Yetkili servis instagram güncellemesi ile ilgili diyor, güncelleme yaptım hatta sildim yeniden yükledim, instanın bütün ayarlarına baktım ve diğer samsunglarda var deyince cevap veremiyorlar.
sebep ne olabilir bilmiyorum

karahasan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
sorunum tam da bu, aynen oka tıkladığımda gizli hesap olmasa da, hikayeye gönderi ekle diye bir şey çıkmıyor. diğer paylaşımlar var ama,whatsApp, Messenger ya da direct mesaj gibi, sadece bu yok. Ve ben ilan paylaştığım için en çok kullandığım özellik bu. Yetkili servis instagram güncellemesi ile ilgili diyor, güncelleme yaptım hatta sildim yeniden yükledim, instanın bütün ayarlarına baktım ve diğer samsunglarda var deyince cevap veremiyorlar.
sebep ne olabilir bilmiyorum
Galeri ayarlarından şu ayarlara bir bakın belki faydası olur
3941d47825bf6395d0f759542c747297.jpg

karahasan44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
teşekkür ederim ancak ayarlar sizdeki ile aynı :/
Telefonu sıfırlamayı bir deneyin belki işe yarar başkada bir çözüm bulamadım
Ayarlar>genel yönetim>sıfırla>fabrika ayarlarına dön
En alttaki fabrika ayarlarına sıfırlamaya dokunmayın yoksa bütün verilerinizi kaybedersiniz

Son mesajlar