Galaxy s10 gece modu özelliğine kavuştu

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Uzun zamandan beri beklenen gece modu geldi :)
70477

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Ne işe yarıyo kamera modu mu

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Tamamen karanlık bir odada denedim ve gözün görmediği bir fotoğraf çıkıyor, ancak zifiri olduğu için epey kumlanma yapıyor. Aradaki farkın incelemesini ana konuda paylaştım.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Tamamen karanlık bir odada denedim ve gözün görmediği bir fotoğraf çıkıyor, ancak zifiri olduğu için epey kumlanma yapıyor. Aradaki farkın incelemesini ana konuda paylaştım.
Bende hiç ışıksız çektiğimde aslında aydınlattı odayı nesneler çok rahatlıkla gözle seçilebiliyor ama dediğin gibi grenleniyor. Google ve huawei gibi değil ama bu ilk sürüm güncelleme aldıkça daha da iyi olur bence.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Bende hiç ışıksız çektiğimde aslında aydınlattı odayı nesneler çok rahatlıkla gözle seçilebiliyor ama dediğin gibi grenleniyor. Google ve huawei gibi değil ama bu ilk sürüm güncelleme aldıkça daha da iyi olur bence.

Kendim amatör olarak fotoğraf ile uğraşıyorum, zifiri karanlıkta uzun pozlama yaparak ancak aydınlatabilir, birden fazla karenin birleşimidir aslında ve sabit bir şekilde tutmadan çekmen bulanık bir kareden başka bir şey vermez. Yani açıkçası eğer bu özellik tam çalışırsa muhtemelen tripod gibi bir ekipman gerekecektir.