Galaxy S mi Galaxy W mi?

Hangisi?

• Galaxy S

Kullanılan: 15 53.6%
  • Galaxy W

Kullanılan: 13 46.4%

• Kullanılan toplam oy
    28

Bu konuyu okuyanlar

talha_252

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Galaxy S'in ekran olarak galaxy w'den daha iyi olduğunu biliyorum.Fakat işlemci olarak da w daha üstün.Boyutlar olarak galaxy w biraz küçük ama hala çok yeterli seviyede.Teknik olarak çoğu şeyi biliyor diyebilirim.Bana kullanıcı yorumları gerekli acaba bu telefonları kullananlar ne diyebilir bu konuda?Veya başka bi telefon öneriniz varsa o da olabilir.

talha_252

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Siftahı senden olsun :) Umarım devamı gelir gerçekten çok kararsız kaldım :)

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Fiyatları yakın. W'da TFT ekran varken diğerinde Super AMOLED var. Diğer özellikleri yakın. Şu sayfadan karşılaştırma yapabilirsin

HEPSİBURADA

talha_252

Asistan
Reaksiyon puanı
1
TFT ile süper amoled gerçekten çok farkeder mi?Tabi bu sorunun yanında bazı kişiler samsung s'in işlemcisinin yetmediğini söylüyorlar.Acaba durum ne?

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Samsung Galaxy S işlemcisi neden neye yetmiyor? Daha iyi işlemcili bir ürün istiyorsan daha fazla bütçe ayırmalısın.
Amoled ekranlar TFT LCD ekranlara göre daha canlı görüntü sunuyorlar.

Bence iki telefon arasındaki tercihte boyut önemli. Küçük boyut istiyorsan W boyut önemli değilse S.
Birde Neo V var. Buda küçük ekrana sahip ve 750TL civarı bir fiyata sahip.

talha_252

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Neye yetmediğini tabiki bilmiyorum fakat bazı uygulamaların çalışmasında sorun olduğunu söylüyordu kullanıcılar.Açıkçası küçük boyut dediğin w bile bana göre büyük bi boyut.Telefonda sıklıkla kullanacağım özellikler gps wifi gibi şeyler olacak.Tabiki yeri geldi mi oyun ve androidin nimetlerinden faydalanmak istiyorum.İşlemci olayına gelirsek açıkçası telefonda işlemci kültüründe pek bilgim yok o yüzden galaxy s yeterli midir yoksa w mi ancak yeter bilemiyorum.Fiyat 1000 liradan aşağı olduğu sürece pek sorun değil.

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Samasung galaxy plus* . Eger butcenız varsa tabı. Sıfır donma muthıs stabılıte. fıyatı cıhaza gore uygun.

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
@Webkurum s plus güzel telefon arkadaşta var. s ile görünümü aynı..

@talha_252 TFT ekranla super amoled plus ın farkı kirli camdan lağım çukuruna bakmakla köprüden boğazı seyretmek gibi :)

Amoled ler benim gördğüm bilgisayarlardan daha canlı gösteriyor otur filmini telefondan izle o derece :)

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
ekrana önem veriyosan s al oyun diyosan performans diyosan w tek atar bende sırf bu yüzden s'i bırakıp w aldım ama şimdi olsa
xpria sola alırdım 800-850 tl

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Galaxy S daha mantıklı gibi. Özellikler yakın ama Amoled ekran çok fark yaratır. Ayrıca Galaxy S Plus tavsiye etmem. Galaxy S'te en kötüsünden yeni Android güncellemelerini custom ROM'lar sayesinde alabiliyorsunuz. Sebebi de donanımın Nexus S'e olan benzerliği. Galaxy S Plus bu kadar iyi değil. Daha önce bir arkadaş yazmıştı S Plus sahibi olan ve ona beklemesini söylemiştim. Galaxy S için ise arkadaşın aradığı güncelleme (Android 4.0) kurulabilir düzeydeydi. (bkz: cyanogenmod 9)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Her ikiside değil, Sony experia sola tek geçerim.

yerda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende 2 telefonda var ama en cok galaxy w den verim aldım s in tek iyi yanı ekranının büyük olması geri kalanlarda w daha üstün bencmark skorlarındada büyük fark var
yani galaxy W

Akheria

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende bir galaxy w kullanıcısıyım telefondan gerçekten memnunum tek sorunu galaxy w ye ics güncellemesi gelmemesi ama bunuda custom romlar ile aşabiliyorsunuz.. Telefonun performansı gerçekten yeterli seviyede ama arkadaşlarınde dediği gibi ekran kalitesi olarak galaxy s in gerisinde kalıyor bide gorilla glass olmadığı için kullanıma dikkat etmen gerekiyor...