Galaxy s alayım mı?

Bu konuyu okuyanlar

DarkStyle1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaslar durumu soyle ifade ediym size gore kullanilmis bir galaxy s alayim mi yoksa basit bir telefon aliyim mi? cok arada kaldim galaxy s 170 euro kullanilmis yada 50-60 euroya yeni basit bir telefon mu alayim sunu da belirteyim ben yurt disinda yasiyorumm cevaplarinizi bekliyorum simdiden cok tesekkurler...

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
galaxy al, android candır nede olsa :D

DarkStyle1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama kullanilmis oldugu icin biraz tereddutte kaldim yani aliym mi diyosunuz???

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence kullanılmış alma cünkü o telefonun ilk sahibi telefona neler yapmıştır kim bilir biraz dişini sık sıfır al cünkü bak gecen telefoncu bi adama söylerken duydum dokunmatik telefon alıcaksan 2. el sakın alma dedi bencede sakın alma dokunatik alıcaksan hele

DarkStyle1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama eger bu telefonu almazsam baska bir telefon almam yani sadece msj arama fln yapmak icin baska bir telefon alirim bu yuzden tereddutte kaldim

cloud27

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ama eger bu telefonu almazsam baska bir telefon almam yani sadece msj arama fln yapmak icin baska bir telefon alirim bu yuzden tereddutte kaldim

sen bilirsin ben fikrimi söyledim ben olsam 2. el dokunmatik almam 50-60 euroluk tuşlu telefondan al bence ama yinede sen bilirsin

HRNKC

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Telefonu alın test edin zor bir şey değil bu... Takılma, can sıkıcı boyutta donma, ekran hassasiyet sorunu vs. var mı yok mu görün... Bir problem görünmüyorsa yoktan problem yaratmayın...

EDIT: Kasasında ezilme, çizik bunlara da dikkat edin, ezilme varsa uzak durun...

DarkStyle1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonu Test Ettim gorunuse gore sorunsuz calisiyor ve kasada ezilme fln soz konusu degil bir iki cizik var o kadar ama ekranda hic bir cizik yokk

Son mesajlar