Galaxy Note2 Alsam mı?

Bu konuyu okuyanlar

djmuji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler arkadaşlar,

Galaxy note 2 yi almayı düşünüyorum. Şuan 500TL indirimli hali 1400 TL. 25 eylülde Note3 çıkacakmış. Şuanki fiyatı çok uygun. Sizce note3 çıktıktan sonra fiyatta bir değişiklik olur mu? Olursa ne kadar bir değişiklik olur? teşekkürler..

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
1100- 1200 e kadar iner Note serisi S 3 s4 serisinden daha sağlamdır .

djmuji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilgin için teşekkür ederim kardeşim o zaman biraz daha beklemekte yarar var :)

LeoNScooT

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben kullanıyorum hiç kasma görmedim bütün androidteki oyunları sorunsuzca çalıştırıyor note 3 le arasında fazla yenilik yok zaten note 3 para israfi 3gb ramda ne sanki o kadar yüksek kaliteli oyunlar oynuyoruz ki yetmiyor note 2 yi kesinlikle öneririm kalemi müthiş ve paran cebinde kalır

12ada

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Bende note 2 kullanıcısıyım. Mükemmel telefon merak ettiğin varsa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım buradan. Öncelikle cebe sığıyor merak etme :D Kasma sorunu yok oyunlarda. Çok rahat oynarsın. Ama kaliteli uygulama oyun arıyorsan iOS'a yönelmeni tercih ederim :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
alma tabiki de şimdi. note 3 çıkınca note 2 nin fiyatları düşer kesinlikle. o zaman alırsın.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Note serisi S3 ve S4ten daha güçlü ve güzel modeller gibi geliyor fakat büyük ekranı seviyorsan Xperia Z , Xperia Z1 veya Z Ultra önerebilirim gerçi Z1 çıkınca Z nin fiyatları yaklaşık 400tl falan düşer diye tahmin ediyorlar ama hepsi aşağı yukarı aynı donanım Notelarda diğer üst segmentlerde seni hangisi heyecanlandırıyorsa eline alınca hoşuna gidiyorsa o senin için dahaiyidir ama soruna dönersek büyük ihtimal indirim olacak