Galaxy Note 8

Bu konuyu okuyanlar

BrkntKnl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Telefonu sık sık şarj etmek, tam dolmadan sarjdan almak bataryayı eskitir mi? Note 8 bataryası bence yetersiz.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Genel olarak bir problem olmaz ama şöyle birşey var bunu sık sık yapmak da iyi değil önermem şahsen en çok zararı şarj dolarken oyun oynamak telefonu kullanmak verir benim en çok yaptığım bu o yüzden garanti bitmeden batarya da biter

BrkntKnl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Genel olarak bir problem olmaz ama şöyle birşey var bunu sık sık yapmak da iyi değil önermem şahsen en çok zararı şarj dolarken oyun oynamak telefonu kullanmak verir benim en çok yaptığım bu o yüzden garanti bitmeden batarya da biter
Hepimizin yaptığı baş problem haklısın. Teşekkürler cevap için.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Hepimizin yaptığı baş problem haklısın. Teşekkürler cevap için.
Ben hata olduğunu bile bile yapıyorum Öner miyorum ama Benimlemi yaşayacak işte o yüzden ileri de Samsung düşünüyorum hızlı şarjı var gerçi o da bataryayı bitirir sürekli kullanım da ama benim yaptığım kadar da zarar vermez sanırım

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
ben de note 8 kullanıyorum ve aksine bataryadan çok memnunum 1 günü çok rahat çıkarıyor hatta yoğun kullanmazsam 2 günü çok rahat göreceğimi düşünüyorum. ayrıca tasarruf modu da açık değil.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
ben de note 8 kullanıyorum ve aksine bataryadan çok memnunum 1 günü çok rahat çıkarıyor hatta yoğun kullanmazsam 2 günü çok rahat göreceğimi düşünüyorum. ayrıca tasarruf modu da açık değil.
6.3 inç ekran 3300 mah batarya nasıl bu kadar gidiyo anlamadım 10 kişiden 7 si kötü 3 ü iyi diyo sende 3 kişiden birisin.1 günlük kullanımını atarmısın merak ettim bende note 8 siparişi verdim hayırlısıyla gelecek deneyimlemiş olurum

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Note 8 kullanicisiyim full parlaklik kullandigim zaman telefon 1 gunu cikarmiyor. Otomatik parlaklik kullandigim zaman 1 günü görüyor.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
ben parlaklığı otomatikte kullanmıyorum
elle ayarlıyorum
telefona bırakırsam fazla parlak yapıyor gibi geliyor :)
genellikle orta seviyede yada daha aşağıda oluyor.

benden sonra bizim şirkette 3 kişi daha note 8 aldı onlarda pil kullanımından memnunlar.
hatta bir arkadaşım hep tasarruf modunda kullanmayı deniyor 2 gün rahat gittiğini söyledi.
mailler biraz geç geliyor onun dışında sorun olmuyor diyor.
yarın unutmazsam kullanım grafiğini atarım.

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
ben parlaklığı otomatikte kullanmıyorum
elle ayarlıyorum
telefona bırakırsam fazla parlak yapıyor gibi geliyor :)
genellikle orta seviyede yada daha aşağıda oluyor.

benden sonra bizim şirkette 3 kişi daha note 8 aldı onlarda pil kullanımından memnunlar.
hatta bir arkadaşım hep tasarruf modunda kullanmayı deniyor 2 gün rahat gittiğini söyledi.
mailler biraz geç geliyor onun dışında sorun olmuyor diyor.
yarın unutmazsam kullanım grafiğini atarım.
Benim 1/10'da falan duruyor. Tablet kullanıyorum ama yetiyor şarj.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
6.3 inç ekran 3300 mah batarya nasıl bu kadar gidiyo anlamadım 10 kişiden 7 si kötü 3 ü iyi diyo sende 3 kişiden birisin.1 günlük kullanımını atarmısın merak ettim bende note 8 siparişi verdim hayırlısıyla gelecek deneyimlemiş olurum
En son dün akşam şarj etmiştim
bir günlük kullanım aşağıdaki gibi
herhangi bir şekilde tasarruflu kullanmaya çalışmadım
wireless hep açık durur kullanmasam bile
bluetooth'u zaten arabada kullandığım için hiç kapatmıyorum (bluetooth kulaklık da var)
bu saat itibari ile günü çok rahat çıkardı
belki bana iyi geliyordur bilemiyorum :)
normalde sabah arabaya biner binmez navigasyon + spotify açıyorum bu gün farklı olarak bir tek spotify'ı açmadım radyo dinledim.
ama youtube'u çok kullandım
biraz daha tasaarruf etsem 2 günü rahat görürüm
örneğin instagram'a twitter'a bilgisayardan baksam daha iyi olur ama yapmıyorum :)
yada trafiğe bakayım diye navigasyonu açıyorum ama kapamıyorum :)
google navigasyonu da haritalar diye gösteriyor.

Screenshot_20180502-204007_Settings.jpg
Screenshot_20180502-203932_Settings.jpg