Galaxy Note 8 hakkında yeni söylentiler!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 8 hakkında yeni söylentiler!

Samsung'un çıkacak mı çıkmayacak mı sorularının kaynağı olan Galaxy Note 8 modeli hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. Yeni iddialar Note 8'in bazı özelliklerini ortaya çıkartıyor.

Sizce Galaxy Note 8 ne gibi özelliklere sahip olmalı?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Çıkacak olan Note8 ayarında bir cihazı muhtemelen hiçbir firma en az iki yıl boyunca çıkarabileceğini zannetmiyorum. Tasarım, yazılım ve donanım olarak aşılması çok zor bir zirve olacağını çok rahat düşünebiliriz. Lakin bu çok kolay olmayacak, büyük ihtimal yıl sonunu bulacaktır diye düşünüyorum.
--- Gönderi Güncellendi ---
Fiyatının da bu durumda asgari 5 bin liranın üzerinde olacağı tahmin edilebilir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Yahu yeni Galaksi S8'in lansman tarihini 29 Mart dememişler miydi? E bugün 29 Mart! Niye en ufak haber yok, bununla alakalı, yoksa 2018'in Martı dediler de ben mi duymadım?! :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Yahu yeni Galaksi S8'in lansman tarihini 29 Mart dememişler miydi? E bugün 29 Mart! Niye en ufak haber yok, bununla alakalı, yoksa 2018'in Martı dediler de ben mi duymadım?! :)
Saatler ülkelerden ülkelere değişiklik gösteriyor maalesef Dayı belki ondan olabilir.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Saatler ülkelerden ülkelere değişiklik gösteriyor maalesef Dayı belki ondan olabilir.

Tamam, onu biliyorum da eskiden bir gün önceden başlardı hareketlenme, "Lansmana saatler kaldı" türünden haberler olurdu. Bu işler önemini yitirdi galiba... :)

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Tamam, onu biliyorum da eskiden bir gün önceden başlardı hareketlenme, "Lansmana saatler kaldı" türünden haberler olurdu. Bu işler önemini yitirdi galiba... :)
Dayı küreselleşen dünyada her şey çok hızlı değişim ve gelişim gösteriyor maalesef.