Galaxy Note 7 Onaylandı

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 7 Onaylandı

Bir sonraki Note serisi telefonun ismi belli oldu. Galaxy Note 6 yerine sürpriz bir şekilde Galaxy Note 7 ismi kullanılacak. Galaxy Note 7 neler sunacak? Detaylar haberimizde...

Son düzenleme:

V!NTage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba,
Ben S7 Edge almayı düşünüyorum ama acaba note 7 i beklemeli miyim sizce? Bnm için kamera özellikleri çok önmli. Note 5 in kamerası S7 den biraz daha düşük özellikliydi. Bu da bende acaba Note serisinde kamerayı önemsemiyorlar mı diye bir soru uyandırdı. Siz ne dersiniz?

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Merhaba,
Ben S7 Edge almayı düşünüyorum ama acaba note 7 i beklemeli miyim sizce? Bnm için kamera özellikleri çok önmli. Note 5 in kamerası S7 den biraz daha düşük özellikliydi. Bu da bende acaba Note serisinde kamerayı önemsemiyorlar mı diye bir soru uyandırdı. Siz ne dersiniz?
Note 7, illa ki S7'den daha iyi olacaktır. Daha iyisini istiyorsan da bekleyeceksin demektir.

Sızdırılan boyutlara baktığımızda ekranın yanlarında hiç çerçeve olmayacak. Eğer bu boyutlarda gelecekse, sıfır çerçeveyle gelecek.

Son düzenleme:

V!NTage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note 7, illa ki S7'den daha iyi olacaktır. Daha iyisini istiyorsan da bekleyeceksin demektir.

Sızdırılan boyutlara baktığımızda ekranın yanlarında hiç çerçeve olmayacak. Eğer bu boyutlarda gelecekse, sıfır çerçeveyle gelecek.

Mantık olarak bu soruyu sormak gereksizse mantıksız soruya mantıksızca cevap vermeseydin.

Ben note serisinin kamerası mı S serisinin kamerası mı daha iyidir, daha donanımlıdır, diye sordum. Sonra çıkan mı önce çıkan mı kalitelidir diye değil!

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Ne demeye çalıştın anlamadım ama Note 7 kamerası, S7 Edge ile en kötü ihtimalle aynı olur. Note serisinden bahsediyoruz, A serisi, C serisi falan değil..

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Note 7 her özelliği ile bomba gibi gelecek.