Galaxy Note 5 için Nougat yayınlandı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy Note 5 için Nougat yayınlandı!

Galaxy Note 5 için Android Nougat güncellemesi yayınlandı! Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için yayınladığı güncellemeyi nihayet Note 5 için kullanıma sundu

Hangi işletim sistemi sürümüne sahipsiniz?

Son düzenleme:

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
An itibariyle Note 5 kullanıcıları:D
iskelet dans gif.gif

Emre Bayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SELAMÜNALEYKÜM
Ben nougat güncellemesini Bayadır bekliyordum ama benim telefona gelmedi telefonun markası note 5 neden açaba biliyoruz mu ?

Emre Bayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
SELAMÜNALEYKÜM
Ben nougat güncellemesini Bayadır bekliyordum ama benim telefona gelmedi telefonun markası note 5 neden açaba biliyoruz mu ?

Screenshot_20170318-011037.jpg

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
SELAMÜNALEYKÜM

Ve aleykumselam ve rahmetullah... Bekliyoruz Emre Bayır, bana da gelmedi. Muhtemelen hafta içine sarkabilir. Sebebini bilmiyorum ama umarım fazla gecikmez.

tugrul_27

Doçent
Reaksiyon puanı
116
Valla ben samfirm den indirip temiz kurulum yaptım kullanıyorum şu an için klavye hariç bi sıkıntı yok klavye tahminleri berbat ve takılmalar var

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Valla ben samfirm den indirip temiz kurulum yaptım kullanıyorum şu an için klavye hariç bi sıkıntı yok klavye tahminleri berbat ve takılmalar var

Ya biz sizler gibi pek becerikli sayılmayız. Kendiliğinden gelmediği sürece şurdan burdan indirip kurmamız zor biraz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
SELAMÜNALEYKÜM
Aleykümselam, cihazınız Samsung Türkiye çıkışlı mı? yoksa paralel ithalat cihaz mı?

Emre Bayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
OTA kablosuz bağlantı üzerinden gelen güncelleme demek. Yani telefonunuzdan ayarlar/cihaz hakkında/guncelleme dediğiniz zaman yeni guncellemeyi bulması lazım
Benim cihazda note 5 ama bender en son yazılım yüklü diyor sistem marsmellow 6.0.1
Nougat gelmedi bana

yusufucan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu klavye nasıl düzelecek eskisini istiyorum ben varmı bir düşünceniz

justasecond

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
EVO garantili
İthalat olması lazım
ama arkadaşımdada var note 5 kvk garantili bütün yazılım özellikleri aynı aralarındaki fark ne oluyor
Her ülkeye farklı zamanlarda güncelleme gelebilir. Genellikle paralel ithalata geç geliyor. Biraz bekleyebilirsiniz. Telefonu bilgisayara bağlayıp smart switch programı ile bakabilirsiniz
EVO garantili
İthalat olması lazım
ama arkadaşımdada var note 5 kvk garantili bütün yazılım özellikleri aynı aralarındaki fark ne oluyor

Emre Bayır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Her ülkeye farklı zamanlarda güncelleme gelebilir. Genellikle paralel ithalata geç geliyor. Biraz bekleyebilirsiniz. Telefonu bilgisayara bağlayıp smart switch programı ile bakabilirsiniz
Baktım ondada yok
Ne zaman geleceğini bilen yok mu EVO garantili note 5 e güncelleme