Galaxy Note 4 Antutu'da Gözüktü!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
note 4 galiba çıktığı anda bayrağı devralabilecek bir kapasitede çıkacağa benziyor.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Ben Samsung Galaxy S5 Premium gibi bir şey bekliyordum ama çıkmadı :) Çünkü Galaxy S5'den pek memnun kalmadım :) S5 yerine Xperia Z2 ve LG G3 daha mantıklı seçenekler.

smnfrkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
Note 4, 5 GB RAM'le gelecek diyenler vardı. Onlara çok gülmüştüm. Nitekim bir konuya dikkat çekmek lazım: Galaxy Note 1 GB RAM, Note 2 2 GB RAM, Note 3 3 GB RAM. Firma bundan vazgeçmeyecektir bence. Yılın ikinci yarısında 805'li cihazları göremeyeceğimiz söyleniyordu ama bilmiyorum, Qualcomm talebe yetişemiyormuş.

Bunun dışında her şeyiyle klasik bir GNote olacak.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Gerçi Galaxy S5 LTE-A versiyonu çıkmış :) Ama hala metal bir gövde koyamadılar gitti :)

goodtornado

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Turk kullanicilar olarak samsung almasak cok daha iyi olacak aslinda. Mediatek artik cok daha iyi, MT6598 octa core lte ve MT6732 64-bit Quad-core LTE ile snapdragon ile mediatek artik snapdragon kadar iyi. Ben iki gun once Xiaomi redmi note 1.7 ve oneplus one cm'nin siparisini verdim. Iki telefon da 450 euro tuttu. Artik samsung, lg vs vs gibi telefonlara para vermem. Branded cin telefonlari hem daha iyi hem de daha ucuz. Mediatek yongasinin alternatifi olan snapdragon versiyonlari bile daha ucuz. Xiaomi, oppo firmalarina mutlaka bakin. Bazi cin satis siteleri telefonlari aksesuar etiketi ile gonderiyorlar. Gumruge takilma olmasin diye. Acikcasi her seyi riske atarak ingiltere adresime postalattim. Bakalim gelince videosunu cekip yayinlarim.