Galaxy Note 3 ekran tamir etmeye değer mi? 500 tl istendi

Bu konuyu okuyanlar

Yalcin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 2 yıldır kullandığım note 3 ün ekranı kırıldı. Tamirata 500-550 istiyorlar. Kararsız kaldım. Yaptırmaya değer mi? Yoksa 500-600 civarı sıfır bir akıllı telefon mu alsam. Mesela tp-link c5 max nasıl. Veya tavsiye edebileceğiniz başka bir tlf var mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar 2 yıldır kullandığım note 3 ün ekranı kırıldı. Tamirata 500-550 istiyorlar. Kararsız kaldım. Yaptırmaya değer mi? Yoksa 500-600 civarı sıfır bir akıllı telefon mu alsam. Mesela tp-link c5 max nasıl. Veya tavsiye edebileceğiniz başka bir tlf var mı?
Telefondan memnunsan yaptirman daha mantıklı olur bence tp link C5. Max , note 3 yerini tutmaz

Son düzenleyen moderatör:

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
550 lira :O

Abi, o paraya yeni bir telefon alırsan note 3 gibi olmaz elbet ama, az daha üzerine koy ikinci el piyasasına bak hiç yoktan.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Moto G4 Plus alabilirsin 300 TL ekleyip. Özellikler benzer. Hiç olmazsa güncel ve sıfır telefonun olur.

By_KeReMM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence yaptırmalısın ama güzel bir araşma yapmalısın fiyat çok uçuk telefonu brick olupta satanlar var veya başka nedenlerle. Daha ucuza yaptırabileceğini düşünüyorum.

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Bana kalsa ben o ekranı değiştiririm ve o parayı vermem!

Son düzenleyen moderatör:

Yalcin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana kalsa ben o ekranı değiştiririm ve o parayı vermem!
Araştırdım kendimce. Anakart arızalı tlf lar var 350-400 civarı istiyorlar. Bu parayı vermektense 500 verip sıfır ekran almak daha mantıklı geldi. Aliekspress de var ort 100 dolar ama orjinal midir?

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Yok kardeşim Ben olsam yaptırmam bile değmez o kadar paraya birde düzen tutmamasını hesap et yaptırırım satarım desen o paraya satamaz sın sanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
Yok kardeşim Ben olsam yaptırmam bile değmez o kadar paraya birde düzen tutmamasını hesap et yaptırırım satarım desen o paraya satamaz sın sanırım

coskungo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de note 3 vardı ekranı kirildi. Çok yere sordum. Kesinlikle yaptırma dedi tamiciler çünkü garanti vermiyorlar. Ekranı değişen çoğu telefon da sıkıntı olma ihtimali cokmus. Ben de hepsiburada.com dan xiaomi mi 5s aldım 1450 TL ye. Onun alt modeli mi 5 1179 TL onu da öneririm. Ekranı yaptırmakla uğraşma bence.

mobileteknik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba çok saygıdeğer shiftdelete.net üyeleri.

Samsung telefonların bilindiği üzere ekran fiyatları çok yüksek. Bu fiyatların bu şekilde aşırı yüksek olmasının 2 adet sebebi bulunuyor.

1. Dolar kurunun ülkemizde aşırı yüksek olması
2. Samsung firmasının piyasaya yedek parça çıkarırken kendi servisinde taktığından daha yüksek fiyatlara çıkarması.

Note 3 telefon için şuanda minimum ekran fiyatı 500 TL bandındadır. Eğer telefonunuzun iç ekranı sağlam ise 100-150 TL arası bir masraf ile sadece ön cam değiştirerek telefonunuzu sorunsuz kullanabilirsiniz. Ürünlerine güvenmeyen telefon servisleri ekranlar hakkında ileri geri konuşabilir ancak şunu bilmenizi isteriz ki orjinal ekranlarda mevcuttur. İnternet sitemizden ürünün temin edebilir sorunsuzca kullanabilirsiniz.

İyi forumlar dileriz. MobileTeknik.com
www.mobileteknik.com

AkçakocaLı

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
Merhaba çok saygıdeğer shiftdelete.net üyeleri.

Samsung telefonların bilindiği üzere ekran fiyatları çok yüksek. Bu fiyatların bu şekilde aşırı yüksek olmasının 2 adet sebebi bulunuyor.

1. Dolar kurunun ülkemizde aşırı yüksek olması
2. Samsung firmasının piyasaya yedek parça çıkarırken kendi servisinde taktığından daha yüksek fiyatlara çıkarması.

Note 3 telefon için şuanda minimum ekran fiyatı 500 TL bandındadır. Eğer telefonunuzun iç ekranı sağlam ise 100-150 TL arası bir masraf ile sadece ön cam değiştirerek telefonunuzu sorunsuz kullanabilirsiniz. Ürünlerine güvenmeyen telefon servisleri ekranlar hakkında ileri geri konuşabilir ancak şunu bilmenizi isteriz ki orjinal ekranlarda mevcuttur. İnternet sitemizden ürünün temin edebilir sorunsuzca kullanabilirsiniz.

İyi forumlar dileriz. MobileTeknik.com
www.mobileteknik.com

Güvenilirlik önemli ... Note 3 cihazımın kasası iyice yıprandı ve şarj soketinde sıkıntılar başladı. Sizden yedek parça temin etmem için geçerli sebep ve güvenceniz nedir ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Kardeş 500 tl fazla, işinin ustası bir telefoncuya git ortalama 200TL gibi bir takama hallederler. Servise 500TL vermek fazla. Orijinal ekran düşünme bence o telefona, ileride yenisini alırsın bence.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Kesinlikle değmez.Artık onun zamanı doldu zaten,Telefonu sat üstüne koy başka bir telefon al kardeşim Gm 5 plus ve gm5 öneririm.