Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi İpod Touch 5 Mi ?

Konusu 'Samsung' forumundadır ve Mastaryem tarafından 5 Kasım 2012 başlatılmıştır.

?

Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi

1. İphone 4S

25,0%
  2. Galaxy Note 2

75,0%
  1. Mastaryem

Mastaryem Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi İpod Touch 5 Mi ?

Galaxy Note 2 Mi İphone 4S Mi İpod Touch 5 Mi ?

2. MertKARA

MertKARA Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İpod Touch'u bu kıyaslamaya alamayız çünkü telefon değil..

Note2 ise iPhone 5 ile karşılaştırılabilecek bir telefon, 4s az kalır fakat 4s de son derece iyi bir telefon. Kriterlerin çok az, ne için kullanacağını falan da yazarsan daha iyi olur, yoksa gelen giden sana kuru kuru Note2 veya 4s der..

3. Mastaryem

Mastaryem Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İphone Uygulama Çeşitliliği Fazla Ve Arayüzü Güzel.Ama Galaxy Note 2 Özellik Ve Hız Olarak Çok İyi Sence Hangisi ??

4. ReDo

ReDo Rektör

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Note 2

5. thepope

thepope Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim hiç düşünme iphoneun da artıları var ama neredeyse fiyatı 2 katı o nedenle note 2 al

6. MertKARA

MertKARA Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana sorarsan Note2 derim.

7. StryKer

StryKer Doçent

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    kuru kuru note 2 :)

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

uygulama bolluğu yaşamak ve 'vay iphone' diyen gözlere maruz kalmak istiyorsan iphone.

geniş ekranın nimetlerinden yararlanmak (internette rahatça gezmek, büyük ekranda oyun, film izlemek vs.), daha iyi kişiselleştirilebilir ve daha güçlü bir telefon kullanmak istiyorsan note 2.

iphone 5'i note n7000 ile kıyasladığında bile en büyük artısı app store'dan başka bir şey değil tabi veri aktarım hızı senin için çok önemli değilse.

gelelim ki note n7000'in note 2'den 2 minik artısı var. bunlar n7000'in 800x1280 note 2'nin 720x1280 çözünürlüğe sahip olması ve %7 daha yüksek piksel yoğunluğuna sahip olması (note 285 PPI, note 2 267 PPI).

bana sorarsan, hafiften tabletlere merakın varsa hiç düşünmeden note 2 al derim.

9. e.elagoz

e.elagoz Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buna benzer binlerce konu var arastırsanız once kullanıma baglı ama yinede buyuk ara farkla note2 nedenleri say say bitmez.

su apple kıyaslama yapıcaksanız soyle yapın galaxy s2 mı 4s mı o zaman eyw note2 gıbı telefonu apple gıbı kutuyla aynı seye koymak ılgınc.

Canım benım note 1 dıyorsun 1280-800 fakat soyle bır sey var note 2 nın ekran daha buyuk oldugunu goz onune al ve 1280-720 ekran yan yatırdıgında tam 16:9 formatını alıo bence bu - degıl +

10. erenka

erenka Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben şuanda iphone 4si verip bir lumia 920 mi alsam diye düşünüyorum ama bnce sen en iyi si lumia 920 al çnkü iphone almamadaki amaç stabile ve tasarımdı ki wp8 cihazları stabilllik ve tsarımda aplle denk gbii

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben hem oyun hemde internet için istiyorum iphone 4s mi note 2 mi:huh:

12. sincemcmv

sincemcmv Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle note 2

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Note 2 abi note 2 yaaa

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Halil Sezai derki : düşünme o kadar note 2 fiyatta ne kadar... tencere yuvarlanmış note2 yi almış..

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar kız arkadasım da 4s var eh bnde erkegım bana ne yakısır

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Galaxy Note 2 veya İphone 4s 'ten birini almak istiyorum. Fakat beni düşündüren hangisi daha iyi ve kullanışlı? Bir de sizce galaxy note 2 çok mu büyük :confused1:

17. critus

critus Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha bugun note 2 kullandım performans falan çok iyi note 2 al ;)

18. Ahmethz

Ahmethz Rektör

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    48
    Yer:
    Istanbul
    ipod torch 5 diyim bari

19. lordarcual

lordarcual Profesör

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Note 2 derim yaf. Note 2 al gitsin büyük ekranı dert etme 1 ay geçmeden tablet mi alsam acaba diye düşünmeye başlarsın :) Çünkü telefon küçük geliyor 1-2 ay içinde böle küçülüyor. Ben Galaxy S III'ü ilk elime aldığımda dedim bu ne kadar büyük telefon (Nokia C6-00 dan geçince oluyor hani) abovv nası kullanıcam ya la ben bunu dedim sonra küçük gelmeye başladı keşke Note 2 alsam dedim ama iş işten geçti :) S IV'yi beklemedeyiz :p

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Ben iphone 4s kullanıcısıyım. Bgn galaxy note 2 aldım. Daha yeni olmasına rağmen o kdr çok memnunum ki. İphone'un içine kapanıklığı bi kenara bu telefon muhteşem. Benim kesinlikle tavsiyemdir. Şüphe dahi etmeden alabilirsiniz. Ben cok memnunum. Telefon büyüklüğünden dolayı çekincesi olanlar vardır tabiki. Ben kullanıyorum çokda sıkıntı olmuyor. Çok kullanışlı güzel

Sayfayı Paylaş