Galaxy nexus mu Galaxy s3,one x one s 4s mi?

Bu konuyu okuyanlar

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
4.1.1 ıle ıos sollandı . Menu gecıslerı vs . Fps degerlerı ıosu gectı. Tabı bu fark gozle gorulecek bır fark degıl aynı gıbı gırıslerde 4.1.1 hızlı dıger degerlerde aynı gıbı gorunuyor. Ama 4.1.1 varken ıos mantıksız. Tabıkı 5 cıkana kadar.

Gözle görülcek bir fark değil diyorsun gözle görmüyorsan ne önemi var ki :) Kağıt üzerinde iyidir :)

5 yok henuz 4.2 Key Lime Pie çıkıcakmış bakalım ne zaman çıkıcak

Google play ile appstoredaki oyun ve uygulamalar aynı zaten ikisi için çıkıyor oyun uygulama.Jelly bean ile çok hızlandı makine 4s almam artık alırsam 5 alırım veya 4s in fiyatının düşmesini bekler öyle alırım :)

iOS platformuna genelde daha önem veriliyor uygulama konusunda androidle hiçbir alıp veremediğim yok fakat android herkez tarafından uygulama paylaşılan bi platform stabil olmaması doğal birşey. :) Androidciler stabil olmayıp kşiselleştiril olduğu için seviyorlar ve övünüyorlar.iOS da jailbreak denen bir meret var bilmiyenler var. :D

Webkurum

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Gözle görülcek bir fark değil diyorsun gözle görmüyorsan ne önemi var ki :) Kağıt üzerinde iyidir :)
Oyun oynarken bile fps düştüğü anları çok farketmeyiz iyi bir kartınız varsa öyle düşünüp . İos zaten menü anlamında fpssi çok yüksek 4.1.1 daha yükseltince sadece uygulama açarken klasör açarken farkediyor daha çok . Yani hem kağıt hem gözle görülür daha iyi. Gözle görülmemesinin sebebi bu zaten :) Yani fpsnin yüksekliği.

Proton

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Oyun oynarken bile fps düştüğü anları çok farketmeyiz iyi bir kartınız varsa öyle düşünüp . İos zaten menü anlamında fpssi çok yüksek 4.1.1 daha yükseltince sadece uygulama açarken klasör açarken farkediyor daha çok . Yani hem kağıt hem gözle görülür daha iyi. Gözle görülmemesinin sebebi bu zaten :) Yani fpsnin yüksekliği.
Sen öyle diyorsan öyledir paşam :) biz daha öğrenim aşamasındayız bizi aydınlattığın için teşekkürler. :)

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Allah ıslah etsin ...
Aminnnn. Baba inşallah ölmeden o günleride görücez. Şu arkadaş keşke 4S alsaydıda bizim kafamız rahat ederdi. @blackbatuhan bak kardeşim sana bir kez daha söyleyeyim: İphone 4s ile Samsung Galaxy S III'ü yanyana getir bak aynı oyunları oyna sonra ekran boyutuna bak iphone 4s'in iki katı S III. Ve kasma telefonun değil İşletim sisteminde Jelly Bean geldiğinde bunları birdaha söyle ben benim telefonu camdan aşağı atacam yeter artık milletin kanıuna girme yeter be İphone 4S daha iyi iphone 4s daha iyi ayfon 4s daha kaliteli 2.5 milya iphone 4s çok güzel kazık atıyorlar kazığın sapına kadar sokuyorlar çok güzel telefon 500 mb Ram'ı var 2 çekirdek işlemcisi var çok stabil çok süper yeter arkadaş git sat S III bizde kurtulalım git İphone 4s al ya yeter artık ha sövdürtme kendine yeter be Allah aşkına telefonu aldığından beri telefonu kötülemekten başka birşey yapmadın ayfonun ekranına bak 3.5 inç o telefonda oyun olsa ne yazar yaf bir git şu forumdan ya yeter be. Temple Run filan oynama git Dead Trigger kasıyormu bak eskiden ayfon 4S'in varsa niye sattın sattıysan senin hatan niye bu kadar dile getiriyorsun. Bu kadar sevmeyecektin telefonu git ayfon 4s al ama yeterki sus artık ya forumda senin yazılarını okumaktan kafam..... yeter artık seni firavun görseydi şükretmekten evliya olurdu yeter illallah ettirdin insanlara ve bana. Yeter Custom Rom filan yükle ne bilim git Cyanogen 9 filan yükle ama artık forumda şu yazıları yazma artık ya herkes şikayetçi hala niye yazıyorsun. Ama yanlış bende aşşağılık piskolojisindeki insanlara niye birşeyler anlatmaya çalışıyorum ayfon da ayfon. Yeter adam 120 dolara üretip 2500 TL'ye satıyor telefonun bir İos!u var başka birşeyi yok zaten. Allah aşkına birdaha şu S III konularına girip S III'ü kötüleme sonunda Samsung gelip evinde seni bulacak yaf. Bu kadarda olmaz ki her S III kounusunun altında "Temple Run kasıyor bu a**na god**un telefonu b*k gibiymiş a*k" Yeter be yeter illallah ettim be yazma artık şu konuların altına şu mesajları Admin şu adam mesajlarına siz onay vermeden gösterilmesin artık yoksa her S III konusunun altında "Keşke iphone 4s alsaydım, Kardeş sakın S III alma ha Temple Run'u kasıyor ama Modern Combat III'ü, Nova III'ü, Dead Trigger'i Shadowgun'u kasmıyor ondan İphone alın 3.5 inçlik ekranda fevkalade oyun oynarsınız tabikide telefonu 40 inçlik led tv'ye bağlayarak çünkü 2 parmağınız telefonun üstünde olunca ekran görünmüyor" Diye mesajlar yazıcak tövbe tövbe. Seni imansız adam görse tövbe etmekten Cennet'lik olurdu be. Beyler bir şey demiyim demiyim diyorum ama sonunda kan beynime fışkırdı yaf. Yeter diyorum artık. Kusura bakmayın beyler artık çok kızdım yeter bu kadarda yüzsüzlük olmazki be. Hayırlı günler.

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Destan yazmissin haci :-D.
S3 un nasil oldugunu herkes biliyor, sen bosver s3 u kotuleyenleri, s3 donanimini bilmediklerinden dolayi bu sekilde kotuluyorlar, hadi canini sıkma.
Pardon biraz kızdım her konunun altında görünce artık.... Neyse sizinde canınızı sıktım özür dilerim. Hayırlı günler.

bLaCkSouL

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Pardon biraz kızdım her konunun altında görünce artık.... Neyse sizinde canınızı sıktım özür dilerim. Hayırlı günler.

Hocam gece gece iyi güldürdün beni ya. :D

Nexus alan arkadaşa da önerim iPhone falan alma. Nexus'u kullanmaya devam et. 350 dolara fıstık gibi telefon almışsın dostum. Güncelleme garanti. Bütün uygulamaların sorunsuz çalışacağı garanti. İnsan daha ne ister. Ben o fiyata bulsam ben de alır kullanırım.

Zamanında ucuz diye gittik Amerika'dan arkadaşa iPhone getirttik. Bir de telefon alınırken sim kilitliydi ama kırmışlardı. (4.0) Telefon bir geldi Apple 90'a attı golü, bizimki kırılmıyormuş. Lanet olsun o telefona. 7 ay cebimde maskot niyetine taşıdım. Milletin dalga malzemesi oldum. Stabilitesi batsın. iPhone'umuz var ama süs. Bir de forumlara yazınca millet almasaydın diyordu. Zaten parayı boşaltım sistemimden sağlıyorum ya gidip 2500 tl vereceğim o telefona (o zaman fiyat buydu). Velhasıl yok gevey yok kayıt derken bıktım ve satıp Galaxy S2 aldım. Yine yurtdışı ama bir seneyi geçti kafam rahat. Her türlü sistemi kuruyorum. Program desen yeterince var. Millete de iyi deyince burdaki zıpır arkadaş gibi gelip ama o stabil değil diyenler oluyor. Bu telefon ne kullandıkça yavaşlıyor, ne programlar çöküyor ne de cihaz reset atıyor. Bu stabilite değil de ne. İnsanı deli ederler vala. Arkadaş çıldırmakta haklı. Hele bir de 4.1 denedim ki bu cihazda, bildiğin uçuyor. Samsung bir çıkarsın da güncellemeyi bu eskimiş cihazlarımız elimizde yeniden doğacaklar. Millet anca stabil değil diye gezsin.

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Telefonu aldım arkadaşlar tek kelime ile süper ancak ıcs yuklu bunda ve modeli i9250m 2012 yeni modeli telefon kayıtlı değil güncelleme yapıyımmı? ve sarj çevirici vardı küçük taktım şarja pil çok ısındı geri çıkardım pc den şarj edersem sıkıntı olurmu?

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Telefonu aldım arkadaşlar tek kelime ile süper ancak ıcs yuklu bunda ve modeli i9250m 2012 yeni modeli telefon kayıtlı değil güncelleme yapıyımmı? ve sarj çevirici vardı küçük taktım şarja pil çok ısındı geri çıkardım pc den şarj edersem sıkıntı olurmu?

güncelleme yap tabi kayıt için zaten 1 ay içerisinde damgalı bir pasaport bulman yeterli olur ...

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
güncelleme yap tabi kayıt için zaten 1 ay içerisinde damgalı bir pasaport bulman yeterli olur ...
Saol dostum.Şimdi şarj ı dert ettim.Evde bir çevirici aparat vardı taktım onla sarja hem aparat ısındı hemde telefon pil kısmı bende neolur neolmaz dedim çıkardım.

Cevap bekliyorum arkadaşlar..

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Saol dostum.Şimdi şarj ı dert ettim.Evde bir çevirici aparat vardı taktım onla sarja hem aparat ısındı hemde telefon pil kısmı bende neolur neolmaz dedim çıkardım.

Cevap bekliyorum arkadaşlar..

tavsiyem en yakın samsung servisini bul ordan nexus için şarj cihazı al çokta pahalı değil zaten amerikan şarj cihazı çevirici ile bile kullanılsa bana göre risktir ısınması doğal şarj ederken sonuçta 1750 mAh lık pil var yüksek güç istiyor doldurmak için...

bu arada eğer vaktin olursa bir iki fotosunu koayarsan güzle olur almak isteyen arkadaşlar için bilgi olur kutu içeriği fln birde içinden global garanti yazıları çııktımı ve içerisinde Türkiye yazıyormu bu önemli çünkü bu varsa faturayı herhangibir samsung servisine götürdüğün takdirde 1 yıl parça/onarım garantisi olur sadece değişim olmaz cihaz prosedür bu şekilde ...

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tavsiyem en yakın samsung servisini bul ordan nexus için şarj cihazı al çokta pahalı değil zaten amerikan şarj cihazı çevirici ile bile kullanılsa bana göre risktir ısınması doğal şarj ederken sonuçta 1750 mAh lık pil var yüksek güç istiyor doldurmak için...

bu arada eğer vaktin olursa bir iki fotosunu koayarsan güzle olur almak isteyen arkadaşlar için bilgi olur kutu içeriği fln birde içinden global garanti yazıları çııktımı ve içerisinde Türkiye yazıyormu bu önemli çünkü bu varsa faturayı herhangibir samsung servisine götürdüğün takdirde 1 yıl parça/onarım garantisi olur sadece değişim olmaz cihaz prosedür bu şekilde ...
Evet en iyisi orj. şarj almak şimdilik pcden şarj ediyorum yarın alırım şarj.Bu arada kutusunu yollamamış akraba aradım niye yollamadın dedim boş bir kutuydu dedi bana :D en önemli şeyi yollamamış hey Allahım neyse eylülde gelen varmış yolluyacak.Dediğin gibi garanti kagıdı falan kutuda resimleri atarım ara..

aceleciburak

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Evet en iyisi orj. şarj almak şimdilik pcden şarj ediyorum yarın alırım şarj.Bu arada kutusunu yollamamış akraba aradım niye yollamadın dedim boş bir kutuydu dedi bana :D en önemli şeyi yollamamış hey Allahım neyse eylülde gelen varmış yolluyacak.Dediğin gibi garanti kagıdı falan kutuda resimleri atarım ara..

amerikadan getirtecek arkadaşlar varsa mümkün old kadar kutulu getirtmeye çalışsın eğer kutu gelmiyosa fatura ve garanti belgelerini göndern kişiler özellikle isteyin eğer kutu içeriğindeki belgede global garanti yazıp türkiyede geçiyosa o faturasıyla samsung serviste işlendiği takdirde 1 yıl garantili bunu üzerine basarak söylüyorum...