Galaxy mini 2 wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BlackShopAre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar
Bir arkadasımda galaxy mini 2 var wifi acılmıyor ilk başta tıklıyorum wifi yeşil yanıyo sönük şekilde sonra bi 15 sn de sanki kapatmışım gibi acmıyor ayarlardan bakınca hata error yazıyor bir daha tiklayinca da telefon kendini resetliyor yeni rom yuüklemekten başka care var mi factory reset yaptim ama yok bu sorun ayrica durduk yere baslamis

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Merhaba arkadaşlar
Bir arkadasımda galaxy mini 2 var wifi acılmıyor ilk başta tıklıyorum wifi yeşil yanıyo sönük şekilde sonra bi 15 sn de sanki kapatmışım gibi acmıyor ayarlardan bakınca hata error yazıyor bir daha tiklayinca da telefon kendini resetliyor yeni rom yuüklemekten başka care var mi factory reset yaptim ama yok bu sorun ayrica durduk yere baslamis

ayarlar > uygulamalar > tümü kısmından wifi/kablosuz uygulamasını bul ve verileri temizle de :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acıl yardımınıza gerek var yardım edersenız cok sevınırım bnm galaxy mını var wıfı actıgımda hata dıyo bunun nedenı ne olbılır acaba????

gizem""

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar
aynı durumu yaşıyorum şuan çözüm bulabilmişmiydiniz