Galaxy J7 Prime Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Aykdgn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar 2 3 ay önce j7 prime aldım cok iyi telefon lakin durduk yere ekranda bir sorun cıktı kullanırken en düşük parlaklıkta hiç sıkıntı olmuyor lakin parlaklık az arttıgı anda telefonun ekranı kararıyor kapanmıyor ama kararıyor ışık felan tutunca calıstıgı gözüküyor ne yapmam lazım acil yardım edebilir misiniz ???

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Yazılımsal bir sıkıntı olabilir ki lg g5'te benim yaşadığım probleme benziyor. Ekran parlaklığı kendi kendine düşüp çıkıyordu. Lg güncelleme ile problemi çözmüş, ben sinir olup satmıştım telefonu :) Eğer yazılımsal değilse donanımsal problem vardır ki her türlü servise gitmesi şart telefonun bana göre.

Aykdgn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazılımsal bir sıkıntı olabilir ki lg g5'te benim yaşadığım probleme benziyor. Ekran parlaklığı kendi kendine düşüp çıkıyordu. Lg güncelleme ile problemi çözmüş, ben sinir olup satmıştım telefonu :) Eğer yazılımsal değilse donanımsal problem vardır ki her türlü servise gitmesi şart telefonun bana göre.
evet kardeşim bende servise göndereceğim lakin annemlerin haberi olmayacak telefonu yenı aldık hemen bozdun mu dıye bir ton laf duymak istemiorum suan okuldayım referandum ıcın memlekete dönüşte garanti belgesi ve fatura alacagım öyle göndereceğim çok sinir bozucu malesf bazen kırasım geliyo

hkndmrlp42

Müdavim
Reaksiyon puanı
145
Elektronik cihaz sonuçta kime denk geleceği belli olmuyor. Yaşadığım için bilirim sinir bozucu, gıcık bir sorun. Umarım servis çözer problemini. Geçmiş olsun.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Garantiye gönder bence

Ahmet Uysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
J7 prime telefonum var. Ekran parlaklığı kisilmiyor . Aynı problemi yaşayan varsa cevap yazsın

Aykdgn1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
garantiye gönderdim ekranını değiştirmişler arkadaşla

canertuysuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bildiğim kadarıyla telefonun kendisinde bu özellik