Galaxy Core Prime için Lollipop Çıktı

Bu konuyu okuyanlar

arruabarrena

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Samsung'a helal olsun. Önce Ace 4 şimdi de Core Prime. yanlış hatırlamıyorsam 768 mb ram vardı Core Prime'da.Ona geliyorsa o zaman HTC One Mini 2'yede gelmesi lazım.Htc 5.0.2 güncellemesinin 1 gb ramde kastığını söylemişti.Nasıl olacak şimdi :D kafam karıştı.Neyse gelince görürüz bakalım :D :D

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu telefon 1 GB Ram'li ve Touchwiz, Sense'e göre daha çok Ram harcamasına rağmen Lollipop alıyor. Bu da HTC'ye kapak olsun.

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
Note 2 S3 Neo/Lte Grand 2 kullanıcılarının içi cız etmiştir bunu görünce.

Kim üzülmez ki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben samsung galaxy core prime kullanıyorum. Telefondan Yazılım güncelleştirmesine basıyorum son sürüm yüklüdür diyor ne yapmalıyım ben sba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Son güncelleme zaten yüklüyse bir şey yapmaya gerek yok

B

Bi Okur

SDN Okuru
Galaxy core prime kullaniyorum en yeni guncellemeler yuklu diyo :/ lollipop guncellemesi de gelmedi ya of :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim model numarası g-360h ona da gelecek mi 5.0.2

G

Güncelleme

SDN Okuru
Bana bir güncelleme geldi ama lollipop değil. 90mb bir güncelleme

S

SDN Okuru2

SDN Okuru
geldi fakar touchwiz mesaj geç gönderme hataları veriyor

S

SDN Okuru2

SDN Okuru
Sıkıntı giderildi.Nette ve burada yazılanların hepsini yaptım olmadı.Faceye girmek istediğimde tekrar dondu açtım tekrar dondu açtım tekrar dondu.Sorunun face olabileceğini düşünüp telefondan komple kaldırdım.su an sıkıntı yok.Birkaç gün daha böyle deneyeceğim.Bu durumu yaşayan varsa sorun herhangi bir programın düzgün çalışmamasından galiba.Onu bulmakda artık sansınıza.

G

Güncelleme

SDN Okuru
Bende bir sorun yok.ve you mobile de lollipop çıktı yazıyor

Son mesajlar