Galaxy Ace / Xperia Mini Pro

Bu konuyu okuyanlar

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben 2 telefon modeli arasında kararsız kaldım ancak yeni model önerilerinede açığım ben telefona çok oyun yüklüyeceğim internete gireceğim çok fotoğraf çekmesemde arada çekerim ben xperia mini pro almak istiyordum fakat çok küçük ve android sürümü düşük gibi yazılar var android sürümünün güncellendiğini sanıyorum güncellenmiyor mu birde okadar küçük mü? galaxy ace içinde sd kart gibi sorunlar olduğunu söylüyorlar sizce hangisini almalıyım?

Galaxy acenin android marketinde çok sayıda oyun var onlar xperia mini pronun andorid marketinde de mevcut mu?

telefonu root etmek ne işe yarar root yapmadan kullanmak mümkün değil mi

şimiden teşekkürelr

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
android sürümü düşük diye söyleye arkadaş xperia mini pronun android 4.0 sürümüne güncellendiğinden haberdar değil galiba onun dışında şu telefonun android marketinde çok uygulama var bu telefonun android marketinde az uygulama var gibi bir şey söz konusu değil çünkü android market ki artık google play bütün android cihazlara uygulama indirebildiğin ortak bir mağazadır. root yapmadan cihaz kullanılabilir. root yapmayı jailbreak işlemi gibi görebilirsiniz. cihazdaki tam yetkiyi almış oluyorsunuz onun dışında iki cihaz arasında xperia mini pro modelini öneririm

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler 4 en iyi sürüm dimi? birde jailbreak root yapınca tam yetki alıyoruz ama bunun bize yararı nedir? acenin andorid marketindeki oyunlar bundada var yanlış anlamadım değil mi? ekranı küçük olduğu için bazı oyunları alamama sorunu olur mu? çok soru soruyorum kusura bakmayın eski telefonumu 470tl ye aldım şuanda 350tl gibi bişey andorid değil çok hata yaptım eskiden onun için bu kez emin olmak istiyorum

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Merhaba iki telefonu da kullandım. Galaxy Ace ilk güncellememden sonra biraz kasmaya başladı. Xperia Mini Pro ise takasla aldığımda günceldi. Kasma sorunu pek yoktu aynı denebilir. Fakat daha fazla işlemi yapabilen Galaxy Ace. Xperia Mini Pro'da daha az uygulama var Ace'e göre ve de Ace'in ekranı daha büyük olduğu için daha kullanışlı. Benim sana önerebileceğim iki telefon arasından Galaxy Ace. ama bunlardan farklı telefonlar düşünmeni tercih ederim. Bu telefonların sıfırına vereceğin parayla daha hızlı ve daha kaliteli telefon alabilirsin.. :)

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
farklı telefon öneriniz nedir pek 2. el alma taraftarı değilim çalıntı veya bozuk çıkabilir

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Telefon almayı düşündüğünüz fiyat aralığını söylerseniz uygun telefonlar bulabiliriz..

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Teşekkürler 4 en iyi sürüm dimi? birde jailbreak root yapınca tam yetki alıyoruz ama bunun bize yararı nedir? acenin andorid marketindeki oyunlar bundada var yanlış anlamadım değil mi? ekranı küçük olduğu için bazı oyunları alamama sorunu olur mu? çok soru soruyorum kusura bakmayın eski telefonumu 470tl ye aldım şuanda 350tl gibi bişey andorid değil çok hata yaptım eskiden onun için bu kez emin olmak istiyorum

4.0 en son sürümden önceki sürümdür. mesela batarya simgesinden hoşlanmadınız bunu değiştirmek istiyorsunuz root ile bu mümkün oluyor. telefon için ayırabileceğiniz bütçeyi söyleyin ona göre 0 bir android cihazı önerelim. ayrıca galaxy ace in ekranı büyük olabilir ancak görüntü kalitesi olarak soracak olursanız tabiki engine bravia teknolojisini kullanan xperia mini pro modeli diye söylerim

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben başta xperia mini alcaktım xperia mini mi daha iyi xperia mini pro mu? xperia mini hepsiburadada 550tl teknosada xperia mini pro 499tl

edit: "500-600 arası fiyatlarda"

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Alabiliyorsan experia pro al yada experia mini pro al, ace bu saatten sonra alınmaz, acede flash player sorunu var ve sitelerdeki videoları açamıyor çoğunlukla ama experia mini pro işlemcisi aceden çok iyi olduğu için kat kat daha iyidir internet ve telefon kullanımı ve flash player 11 çıkmıştır pro için. en kötü tarafıda 3 inç ekran olması başkada bir eksiği yok, hd video çekimi önde kamera olması, android4 güncellleme çıkması ve adreno205 ekran kartı olduğundan, 3d hd oyunları desteklemesi, mesela ace max payne oyununu açmaz ama experia mini pro rahatlıkla açabiliyor. seçim senin tabi :)

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia mini proyu sadece teknosada gördüm sitesinde xperia pronun linki var mı sizde bulamadım? neden çok nadir bulunuyor hepsiburadada filan yok

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
xperia mini ile xperia pro arasındaki tek fark klavyesidir onun dışında özellik olarak aynı donanımı kullanırlar. aklınıza yatıyorsa ve ben bu cihazı severek kullanacağım özellikleri de bana yeter verdiğim paranın hakkını da verecek diyorsanız xperia mini pro modelini teknosa dan almanızı öneririm.

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu işte bir tuaflık var hepsiburadadaki xperia minin kavyesi var yazmışlar özelliklere resimde yok hemde 550tl ama teknosadaki 499tl ve xperia mini pro klavyesi var birde xperia mini pro ile xperia pro aynı şey mi?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
experia pro 3.7 inç ve full qwert klavye 8mp hd kamera var
experia mini pro 3 inç full qwert klavye 5 mp hd kamera var

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xperia pro nerde var internette bulamadım birde fiyatı nedir

tamam şimdi anladım xperia pro 1000tl civarı bişeymiş xperia mini pro ile xperia mini aynı şey

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Ace kullandım dokunmatiği o kadar stabil değil..

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkese teşekkür ederim ben karar verdim sony ericsson xperia mini pro alıcam hazır kampanyada sanırım 499tl teknosada var benim dışımda kararsız kalanlara öneririm

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Experia mini pro ace ve giodan kat ve kat üstündür, kamerası olsun işlemci ve ram olsun üstündür ama dokunmatik olarak her telefonda aynıdır. Hayırlı olsun kardeş şimdiden :D

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende w yi düşünüyordum onu almaya çalışcam ama alamazsam ötekinin markası pek bilinmeyen bir marka sorun olmaz değil mi? birde video oynatıyor mu?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Sizlere 600 MHz'lik telefonların satıldığı fiyata 480 x 800 piksel çözünürlüğünde 4.3 inç ekran, 1.4 GHz işlemci, 5 megapiksel LED flaşlıkamera ve 720p video kaydı yapan telefon var desek ne dersiniz? Şimdilik birşey demeyin ama var. İncelediğimiz Alcatel 995'den bahsediyorum. Videoyu izledikten sonra daha da iyi anlayacaksınız. İyi seyirler.
http://shiftdelete.net/alcatel-ot-995-video-inceleme-37411.html

Bu telefon istediğin her videoyu açacaktır, zaten site inceleme yapmış ve yeni custom romlar geliyor daha iyi çalışan android sistemler.

Bu konuda 995 için ne ararsan var
http://forum.donanimhaber.com/m_61307914/mpage_1/f_/key_//tm.htm

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler sonunda buldum aradığımı bugun almaya çalışıcam

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
video izleniyor demiştiniz ama flash desteği yok yazıyor?

Birde dahili depolaması 2gb bu sorun olur mu oyunlarda vs.

deadhero

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o telefonu hiçbiryerde bulamadım 500-650tl aralığında başka telefon öneriniz var mı?

galaxy w almaya karar verdim hepsiburadada 999tl den 699tl ye düşmüş bu telefon iyi midir?