Galaxy ace - ücretsiz navigasyon yardımlarınız lazım arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a arkadaşlar kolay gelsin .
ben galaxy ace 5830i telefon kullanıyorum ,
2 güne kadar navigasyon lazım olacak ,
telefondaki navigasyon yazan mavi simgeli program işimi görürmü ? sesli uyarı varmı - internet olmadan çalışıyor mu
eğer çalışmıyorsa ücretsiz sesli navigasyon marketten indirebilirmiyim

yorum yazan arkadaşlara teşekürler iyi forumlar...

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
ya Nokıada filan çok kullanıyorum x6 dan beri ama bir türlü farklılıklarını bilemıyorum :)

Navigasyon uygulaması ile Maps uygulaması nın farkı ne açıklayabilecek varsa +1 sevap vericem :D

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya Nokıada filan çok kullanıyorum x6 dan beri ama bir türlü farklılıklarını bilemıyorum :)

Navigasyon uygulaması ile Maps uygulaması nın farkı ne açıklayabilecek varsa +1 sevap vericem :D
bu yorumda ne demek istedin anlamadım inan =)

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
[MENTION=349549]ouzdoan68[/MENTION] Mesela Google Maps & Nokıa Navigasyon mesela farkı ne 2 si ayrı ayrı ama çok benzeyen şeyler diye biliyorum yine anlatamadım heralde :D :D

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@ouzdoan68 Mesela Google Maps & Nokıa Navigasyon mesela farkı ne 2 si ayrı ayrı ama çok benzeyen şeyler diye biliyorum yine anlatamadım heralde :D :D
nokia'daki haritalar navigasyon programı , çok başarılır o konuda , samsungda aynısı oluyormu diye konu açtım zaten ben , onu sormak için . sesli yardım var mı diye

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
nokia'daki haritalar navigasyon programı , çok başarılır o konuda , samsungda aynısı oluyormu diye konu açtım zaten ben , onu sormak için . sesli yardım var mı diye

sen galaxy ace 2 almıcakmıydın ace mi aldın

ya galaxy yazması çok zor oluo ace2 yazssam çok iyi olcak ^^

ouzdoan68

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sen galaxy ace 2 almıcakmıydın ace mi aldın

ya galaxy yazması çok zor oluo ace2 yazssam çok iyi olcak ^^
galaxy ace2 çarşamba günü elimde olucak , şuan biladerimde ace var , navigasyon lazım o yüzden açtım konuyu