Galaxy Ace S5830i Wifi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya arkadaşlar benim de telefonum ace s8530
telefonun herşeyi normal bi tek üstte şebeke ile saat arasında batarya simgesi yok onu nasıl düzeltirim acaba bi yardımcı olurmusunuz lütfen

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bir öğrenciyim telefon hakkımda hiç bir bilgim yok :( benim telefonum samsung galaxy s1 bende ki sorun biraz farklı ben bağlana tıklıyorum 2 saniye sonra kendiliğinden kapanıyor. VE ağ taraya basıyorum ağlar taranmıyor diyor gerçekten çok sinir bozucu acaba fabrika ayarlarına dönsem :'( ARKADAŞLAR NE OLUR YARDIM EDİN acaba wi-fi bloke diye bir sey var mı çünkü 5-6 defa wifiyi girdim yanlış yazdım. sonrada bağlanmadı.(meğerse komşumuz şifreyi deiştirmiş bizden habersiz) :helpsmilie::angry::crying:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar galaxy ace telefonum var modemi exper evdeki tüm cihazlar bağlanırken ben bağlanmıyorum ayrıca sadece modeme bağlanmıyor bir süre ip adresi aliniyor diyor sonra devre dışı oluyor acil yardım lütfen

E

Esmkby

SDN Okuru
Arkadaşlar galaxy ace telefonum var modemi exper evdeki tüm cihazlar modeme bağlanıyor ancak benimki bağlanmıyor ayrıca sadece modeme bağlanmıyor diğer cihazlardan taşınabilir Wi fi açtım bağlandı önce ip adresi aliniyor diyor sonra devre dışı oluyor modemi reserved ancak değişmediği yardim