Galaxy Ace S5830i Wifi Sorunu

Konusu 'Samsung' forumundadır ve kaan718 tarafından 9 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkdaşlarr wifye çalışmıyor giriyorum baglandı yazıyor sonra baglantı kesildi yazıyo ne yapmalıyımm? :huh:

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ayarlar wifi ayarları ağ bildirimi açık olduğunda bana bildir seçeneğini işaretle wifin açıksa çıkar zaten yada aynı menüye gel telefon sol tuşuna bas ve TARA seçeneği çıkıcak oradan açık olan wifi leri görürsün.. YADA AYNI MENÜDEN wifi ağı ekle seçeneği çıkıcak WİWFİ ADINI VE ŞİFRENİ GİR ÇALIŞTIR..

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

modemin ara yuzune nasıl gırılıyor ?

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Benimkide yeni mode ace rahatca giriyo arkadaşlar yani sizinkinde bi sorun varsa bakın onu bilemem ama benimki şifreyi yazınca gelio.

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ilk önce mobil interneti aktif hale getirin daha sonra vifi açın bende sorun öyle çözüldü

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ARkadaşlar benimed samsung galaxy ace s5830 i telefonum var wifi ye giriyorum bağlana tıklanmıyor orası karanlık görünüyor ne yapmam gerekiyor acilll cevap

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun bende de dün oldu ne yapmamız lazımmm bilmiyorumm :(

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bilen varsa yardımcı olur mu benim de aynı sorun var wifi açılmıyoo :(

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

evdeki internet bağlanıyoruz olmuyo kesiliyo napcaz bilen yok mu yaw

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

teşekkürler kardeşim sorun buymuş evdeki modemine bağlanan ve sbağlandıktan sonra bağlantı kesildi diyen arkadaşlar bunu deneyin bide modeminizin şifresinin doğru olduğuna emin olmak için yeni bir şifre yapın

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende de wıfı sorunu war ama bugun gıdıp gerı wercem tlfnu

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ben bir çözüm buldum ve kullanıyorum. önce leptobumu bağlıyorum wifi yi açıp sonrada ace min wifi sini açıp modeme bağlıyorum bende oldu muhtemelen sizdede olur deneyin.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR...

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

kardes onu sen şu şekilde halledebilirsin ayarlar-kablosuz ve ağlar-mobil ağ ayarları na gir ordan veri dolaşımını kullanı kapat sorun düzelir

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorun benim telefonumda var lütfen yardım edin sinir olmaya başladım iyice

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

admin kardeş ben galaxy ace den daha öce wifi ağıma bağlanıyordum. sonra bağlanmaya çalışyorum hatırladı diye bağlanılıyor diyo bağlantı kesildi diyo bağlanmıyor . yardımcı olursanız sevinirim

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Çok yardımcı oldunuz Admin SağoLun...

ßir ,De Açıklamalı Olarak:

Yasaklı sitelere Telefondan nasL Gireceğim Onuda Anlatırsanız Sevşnşrşm

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

öncelik telefon ekranının da E yazıyorsa bunu yap krdsm önceikle ayarlara gir sonra kablosuz ve aglar gir aşagıda mobil aglar ona orda paket veri kullan yazar onu kapat sorun çözülür ama normalde de modeme baglanırsın

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynen bendede böyle bilen varsa lütfen yardım etsin:helpsmilie:

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

444 77 11 i arayın onlar yardımcı olacaktır..

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

slm arkadaslar samsung telefonuımda wifiyi açınca yukarda + cıkıor hemen reklam gelior oyun için nasıl iptal edebilirm

Sayfayı Paylaş