Galaxy Ace S5830i Wifi Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben Samsung Galaxy ace s5830i aldım 1 gün önce. İlk aldığımda telefonumu şarja taktım. Ardından wlana bağlandım. Evimde wlan var. İlk bağlandı. Ertesi gün ise bağlanmamaya başladı. Modemimide resetledim her kişinin dediğini yaptım ama ne yapsam ne etsem olmadı. Şimdi hala bağlanamıyorum wlandan. Samsung Galaxy Ace s5830i aldığıma pişmanmı olayım :(. Lütfen bir çözüm önerisi yokmu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bendede samsung 5830i var wifi ile evin modemine bağlandığımda web sayfası yok diyor sorunuma yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar bende Galaxy Ace aldım Ben bır kere wıfıye baglanmıstım ancak sımdı sıfreyı yazdıktan sonra baglan buttonu soluk renkte ve tıkladıgımda baglanmıor sorun nedır sızce

S

SDN Okuru

SDN Okuru
acaba sorunun
çözüldümü..? eger cözdüysen nasıl çözdün kaç gündür çözemedimm...:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaşlar bnm galaxy s5830i telefonum var ve wifi bağlandığımda sinyal gücü mükemmel dediği halde şifreyi doğru girdiğim halde bağlanıyor sonra bağlantı kesildi deyip bağlantı kuramıyorum bana yardımcı olurmusunuz...

bendede aynı sorun var yardımcı olabilicek olan var mı :confused1:

M

murocen

SDN Okuru
ıss adı vermelisin diğer bi deyişle wifi ayar kısmının en altından wifi ağı ekle seçeneğiyle modeme belirlemiş olduğun ismi tam olarak yazmalısın.. oluşturduktan sonra otomatik tarayıp senin wifi ağını bulacaktır bu şekilde girişini gerçekleştirebilirsin kardeşim..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkdaşlarr wifye çalışmıyor giriyorum baglandı yazıyor sonra baglantı kesildi yazıyo ne yapmalıyımm? :huh:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar wifi ayarları ağ bildirimi açık olduğunda bana bildir seçeneğini işaretle wifin açıksa çıkar zaten yada aynı menüye gel telefon sol tuşuna bas ve TARA seçeneği çıkıcak oradan açık olan wifi leri görürsün.. YADA AYNI MENÜDEN wifi ağı ekle seçeneği çıkıcak WİWFİ ADINI VE ŞİFRENİ GİR ÇALIŞTIR..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimkide yeni mode ace rahatca giriyo arkadaşlar yani sizinkinde bi sorun varsa bakın onu bilemem ama benimki şifreyi yazınca gelio.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ilk önce mobil interneti aktif hale getirin daha sonra vifi açın bende sorun öyle çözüldü

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ARkadaşlar benimed samsung galaxy ace s5830 i telefonum var wifi ye giriyorum bağlana tıklanmıyor orası karanlık görünüyor ne yapmam gerekiyor acilll cevap

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bende de dün oldu ne yapmamız lazımmm bilmiyorumm :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bilen varsa yardımcı olur mu benim de aynı sorun var wifi açılmıyoo :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evdeki internet bağlanıyoruz olmuyo kesiliyo napcaz bilen yok mu yaw

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeş yapman gereken ayarlar/kablosuz ve ağlar/mobil ağlar/paket veri kullan/daki tik işaretini kaldır bende aynı sorunu yaşıyordum düzeldi :D :thumbup:

teşekkürler kardeşim sorun buymuş evdeki modemine bağlanan ve sbağlandıktan sonra bağlantı kesildi diyen arkadaşlar bunu deneyin bide modeminizin şifresinin doğru olduğuna emin olmak için yeni bir şifre yapın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende de wıfı sorunu war ama bugun gıdıp gerı wercem tlfnu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ben bir çözüm buldum ve kullanıyorum. önce leptobumu bağlıyorum wifi yi açıp sonrada ace min wifi sini açıp modeme bağlıyorum bende oldu muhtemelen sizdede olur deneyin.

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardes onu sen şu şekilde halledebilirsin ayarlar-kablosuz ve ağlar-mobil ağ ayarları na gir ordan veri dolaşımını kullanı kapat sorun düzelir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin kardeş ben galaxy ace den daha öce wifi ağıma bağlanıyordum. sonra bağlanmaya çalışyorum hatırladı diye bağlanılıyor diyo bağlantı kesildi diyo bağlanmıyor . yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Çok yardımcı oldunuz Admin SağoLun...

ßir ,De Açıklamalı Olarak:

Yasaklı sitelere Telefondan nasL Gireceğim Onuda Anlatırsanız Sevşnşrşm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
öncelik telefon ekranının da E yazıyorsa bunu yap krdsm önceikle ayarlara gir sonra kablosuz ve aglar gir aşagıda mobil aglar ona orda paket veri kullan yazar onu kapat sorun çözülür ama normalde de modeme baglanırsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
slm arkadaslar samsung telefonuımda wifiyi açınca yukarda + cıkıor hemen reklam gelior oyun için nasıl iptal edebilirm