Galaxy A5'te Büyük İndirim!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru

Samsung Galaxy A5 modeli Hepsiburada.com'un düzenlediği kampanya ile indirime girdi. Android telefon almayı düşünenler bu indirimi mutlaka değerlendirmeli.

Son düzenleme:

sivex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Samsung Galaxy A5 modeli Hepsiburada.com'un düzenlediği kampanya ile indirime girdi. Android telefon almayı düşünenler bu indirimi mutlaka değerlendirmeli.

ShiftDelete.net sizce Hepsiburada.com'a güvenilir mi ? Ben de note 5 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum ama internette şikayetlere baktığımda çok şikayet var.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
1380 TL ye a5 2016 olanı kardeşim için sipariş verdim, ilk model a5 alacağınıza 200-300 daha koyun 2016 olan kasayı alın gerçekten tasarımsal ve malzeme kalitesi olarak çok fark var.

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
İçinde 500 liralık telefon çipseti bulunan eski çöp. Buna sırf üzerinde Samsung yazıyor tipi de güzel diye bu kadar para verilir mi?

RK7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ShiftDelete.net sizce Hepsiburada.com'a güvenilir mi ? Ben de note 5 ithalatçı garantili almayı düşünüyorum ama internette şikayetlere baktığımda çok şikayet var.
Hepsiburada.com dan note 5 silver ithalatçı garantili olarak alan birisi olarak kesinlikle öneririm. Ben 1880 TL ye aldım note 5 i. 500 lira fark verip vatandan veya teknosadan almaya gerek yok.

sivex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hepsiburada.com dan note 5 silver ithalatçı garantili olarak alan birisi olarak kesinlikle öneririm. Ben 1880 TL ye aldım note 5 i. 500 lira fark verip vatandan veya teknosadan almaya gerek yok.
bazıları güncelleme almıyor diye yorumda bulunmuş bir de farklı bir sıkıntısı, senin eksik gördüğün yanı var mı telefonun ?

RK7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Cihaz en son surumu yuklu geldi. Ayrica bir kucuk guncelleme de aldi. Sorun yok. Tr uyumlu sarj cihazı ile birlikte geldi.