Galaxs S9+ mı p20 pro mu

Bu konuyu okuyanlar

Gökcenbeyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung galaxs S9+ mi yoksa huawei p20 pro mu ikisinide alma bu daha iyi ikisinden diye bilceniz bir cihaz varmi butce 4.500

M

Murat Burç

SDN Okuru
S9 Plus. Seçime kadar beklenirse belki Note 9 biraz daha aşağı düşebilir. Bütçe yetiyorsa Note 9'a çık zaten.
Elinde bir telefon varsa Samsung ve Mediamart ciddi indirimler yapıyor. S3-S4'e bile çalışıyorsa 1000 TL civarı veriyorlar. Ondan yaralranıp S10E, S10 da alabilirsin.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Düşüş olsa bile telefon fiyatlarını ciddi olarak etkilemez.
Bütçenin Galaxy Note 9'a zorlanması lazım geleceğe dönük iyi bir tercih için.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Belki ithalatçıda olsa mi9 gelirse ne ala ama ya gelmezse... note9 & s9+ muhabbeti falan üstteki.

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,118
Samsung galaxs S9+ mi yoksa huawei p20 pro mu ikisinide alma bu daha iyi ikisinden diye bilceniz bir cihaz varmi butce 4.500

Samsung Galaxy S9+ almanızı tavsiye ederim, ama bütçenizi biraz artıra bilirseniz Samsung Galaxy Note 9 almanız daha mantıklı olacaktır.

NikeFootball

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende bu iki model arasında kaldım. Kararsızım. Sırf bataryası için P20 pro'ya kayıyorum ama özellikle video kalitesi hafıza kartı desteği nedeniyle S9+ aklıma geliyor. Şu s9'un da pili 4000 olsa hiç düşünmez S9 alırdım. Ama gün içinde yoğun kullandığımdan bazen şarj imkanımın bulunmadığı (futbol maçları, deplasman v.s şarj önemli oluyor benim için) ortamlarda bu çok önemli oluyor. Ayrıca fotoğraflarda bokeh efekti falan Samsung'un daha doğal gibi. Huwaei aşırı efekt uyguluyor bazen adamın kafasının kenarları falan bile gidiyor.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Bende bu iki model arasında kaldım. Kararsızım. Sırf bataryası için P20 pro'ya kayıyorum ama özellikle video kalitesi hafıza kartı desteği nedeniyle S9+ aklıma geliyor. Şu s9'un da pili 4000 olsa hiç düşünmez S9 alırdım. Ama gün içinde yoğun kullandığımdan bazen şarj imkanımın bulunmadığı (futbol maçları, deplasman v.s şarj önemli oluyor benim için) ortamlarda bu çok önemli oluyor. Ayrıca fotoğraflarda bokeh efekti falan Samsung'un daha doğal gibi. Huwaei aşırı efekt uyguluyor bazen adamın kafasının kenarları falan bile gidiyor.

dostum p20 pro ücretine s10e yada note9 almaya bakın s9+'da 3. seçenek p20pro bunlardan geride huawei yazılımı fazla yavan işlevsiz ve tek artısı kamera sensörü batarya birazda etken ama diğer cihazlarda günü rahat çıkartıyorken hiç uğrama p20pro'ya.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Note 9 bakmaya başladım. En iyisi onu almak.

Evet s10e işlemcisi biraz daha iyi gpu özellikle ama oyunda note9'da çok iyi...
ayriyeten sosyal medya uygulamaları ağırlıklı takılacaksan vs zaten note9 al süper bir cihaz, karizması yeter ;)

ozzy3542

Asistan
Reaksiyon puanı
63
pi de huwaii , ama malzeme kalitesi samsung . 2 si arasında tercih olsaydı huwai p20 pro alırdım

Gökcenbeyy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Suan note 9 5.400 civarinda mayis ayinda alicam telefonu o zamana kadar duserse note 9zu alabilirim duşmezse eğer s9 mu alim